Vítek „Vtec“ B
| Bydliště | Praha 4 |
|---|---|
| Registrace | před 8.2 rok. |
| Poslední aktivita | před 5.4 rok. |
| Příspěvků ve fóru | 1 |
| Komentářů u článků | 9 |
| Pozitivních komentářů u článků | 8 |
| Negativních komentářů u článků | 0 |
Posledních 50 komentářů
Přidám mého favorita z Japonska - Honda NSX-R
Jednoduchost, střídmost, na pohled ideální tloušťka věnce, žádné zploštění nebo přehnané tvarování.
Rád bych napsal, že s ním mam i praktické zkušenosti, ale bohužel...

Nejjednodušší deaktivace ESP i ASR je odpojení snímače otáček kol z jakékoliv kola. Rychlé, spolehlivé, bez hledání správné pojistky.
Proč se tady vlastně řeší cena, výkony nebo vyrobené kusy ? Vždyť o tom to hlasování vůbec nebylo. Nepochybuji o tom, že se v hlasování projevily sympatie ke značce. Já osobně Mazdu Mx-5 nemusím vůbec, zato FD je pro mě jedno z nejhezčích aut. Neříkám, že bych ji v téhle společnosti zvolil jako nejhezčí, ale určitě bych ji nezatracoval jako vy.
Toyoda..Hned jsem si vzpomněl na:

Místo je určitě důležitý, ale ještě víc mi chybí nějaká motivace. Něco na co by se dalo těšit.
Myslím, že by hodně pomohlo, kdyby se pořadatelům podařilo sehnat pár opravdu zajímavých aut na každý sraz a ty inzerovat u pozvánky na akci. Aby mel každý jistotu, že tam uvidí něco, co ho zaujme.
Nerad bych někoho urazil, ale když člověk ví, že uvidí 2 Miaty a jednoho Golfa, tak může lehce dát přednost jiným aktivitám.
Pokud se to pak chytne, tak už se účast zajistí sama (stejně jako v Ostravě).
Sexy Kubánka je tak jedna ze sta..zbylých 99 je obtloustlých a narvaných do přiléhavých růžových triček velikosti S
Nedávno jsem narazil na jednu zajímavost o i8 a od té doby to tam vidím.
Vypadá to totiž, jak kdyby mu ze zadku lezlo Porsche 911 pozadu. No jen se na to podívejte!
Nejlepší návrhy se asi už vystříleli, ale zkusím něco, co se na cestách jen tak nepotká, a přece jen by se to do podmínek vejít mohlo.
Nissan 370Z Nismo.
Cenový limit splňuje, provoz drahý nebude a lze použít jak na okresky, tak na dálniční cestování.

Možná bych si u tohoto tématu dovolil trošku přihřát polívčičku :) Samozřejmě to neni takový nesmysl jako RHD rakety v podobné cenové relaci, ale Honda VTi se objevila ve výčtu. A myslím že v tomhle stavu už je těžko sehnatelná :)
https://www.autofrc.cz/inzerat/honda-civic-1-6-vti-1998/1591/?sort=1&gotoAction=vypis&z-0=2415&rP=0
