reklama
načítám data...

OBHAJOBA ŘIDIČŮ

JménoTomáš Blecha
BydlištěPraha
Registracepřed 17.6 měs.
Poslední aktivitapřed 13.1 měs.
WWWwww.obhajobaridicu.cz
Komentářů u článků31
Pozitivních komentářů u článků3
Negativních komentářů u článků0
Možnostinapsat zprávu

Posledních 50 komentářů

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
22. března 2017, 15:36
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Dovolíme si sem zkopírovat naše prohlášení z našeho FB:

NACHYTALI NÁS REDAKTOŘI iDNES.CZ!

Přátelé,

představte si situaci, kdy Vám na firemní email přijde poptávka na Vaše služby (nikoliv pojištění!), kdy odpovídáte, že samozřejmě nemáte problém se sejít ze zástupci firmy a probrat, co všechno se v rámci naší služby dá a nedá řešit. No a nakonec se dozvíte, že jména byla smyšlená a že se jednalo o redaktory iDnes.cz a Mladé Fronty...

"Chtěli jsme docílit toho, aby jste nám nic nezatajoval a také jsme chtěli vědět, jak jednáte s klienty." zaznělo dnes ráno při společném telefonátu pana Artura Janouška s naším Tomášem Blechou, který byl na schůzce se "zákazníky".

Bulvární začátek článku je vysvětlen až v jeho prostředku, proto prosím, čtěte kompletní článek, kdy se dozvíte následující:
"Firma Obhajoba řidičů je jedna z mnoha, která se na pomáhání řidičům v jednání s úřady tak, aby se vyhnuli pokutě nebo trestným bodům, specializuje. Sám Blecha prý trik s mrtvými řidiči nepoužívá, má však jiné způsoby, jak za 3 799 korun ročně zajistit svým klientům beztrestnost."

Zároveň si můžete pořídit i Mladou Frontu, kde je toto rozebráno ještě více...

Tímto tedy zdravíme do redakce iDNES.cz a doufáme, že se příště už představí skutečnými jmény, protože jak doufáme, tak redaktoři pochopili, že nemáme co skrývat.

Vaše www.obhajobaridicu.cz

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
18. ledna 2017, 11:12
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Za naší firmu musíme doplnit, že máme v obchodních podmínkách omezení počtu řešených přestupků, právě kvůli tomu, aby nemohlo docházet ke zneužití ve smyslu "můžu si dělat na silnici co chci". Takže tím jsme eliminovali obrovské množství "klientů", kteří si tyto služby zřizují za účelem "parkovací karta" nebo "neplatím pokuty z radarů". Naše nastavení je pomáhat lidem ke spravedlivému rozhodnutí a přiměřenému trestu. No a jsme fungující firma, jinak by asi nemělo smysl se obtěžovat z PR článkem, protože by stačilo nastavit "lákavé" podmínky, nahnat na to lidi a následně to celé zavřít, což bohužel od roku 2013 udělalo spoustu subjektů, co se tvářili, že dělají podobnou práci, proto ani nemáme za zlé ty komentáře, které se tu objevují.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
13. ledna 2017, 14:19
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Nerozlišujeme klienty, komu zachráníme nebo nezacháníme ŘP, ale věřte, že spousta lidí jezdí i tzv. "bez papírů", přes zákazy apod... a upřímně se přiznáváme, že některé přestupky i odmítáme řešit a tak dotyčné odkazujeme na další hledání, protože např. jízda pod vlivem nad 1prom. v protisměru na dálnici byla na nás moc silná káva... Takže nějaké morální zábrany máme také.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
13. ledna 2017, 14:15
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Podmínky máme nastaveny po dohodě s našimi spolupracujícími AK, které ikdyž je sám navštívíte Vám nenabídnout nic jiného než podobný model. Výhodou je, že díky sdružení více lidí, máme i jiné ceny a zastupování je tak levnější, než klasickou cestou. Každopádně Děkujeme za Váš názor a kdyby jste někdy našel někoho, kdo Vám zaručí lepší podmínky a dodrží je, budeme rádi, když nám předáte kontakt.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
13. ledna 2017, 14:11
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Isachs: No vy jste snad s námi někdy pracoval? :-) Resp. teď si to budou diskutující myslet. Každopádně s Vámi souhlasíme a největší satisfakcí je, když Vám moralista volá, jestli by s tím nešlo něco udělat... a že jich pár máme.

Franta: Pokud je jasně prokázáno, že klient opravdu touto rychlostí někde jel a je nezpochybnitelné, že byl na místě zastaven skutečně on, tak můžeme celou věc "prohrát", což ale vede k tomu, že se pokoušíme s úřadem vyjednat co nejnižší trest, abychom klientovi ušetřili finanční prostředky, případně snížili dobu bez ŘP.

Jak jsme již řekli, neslibujeme nesmrtelnost, ale zakládáme si na tom, že se snažíme lidem pomoci ke spravedlivému procesu a následnému hodnocení přestupku.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
12. ledna 2017, 15:00
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

No můžeme Vám říct, že při dnešní porci emailů s dotazy, jestli bychom uměli pomoc i v tomto a onom případě si myslíme, že článek nebyl až tak mimo, jelikož proti normálu tam navýšení je... Bohužel, ti co naše služby potřebují se nebudou vyjadřovat do diskuze, aby nebyli kamenováni, což se dá pochopit.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
12. ledna 2017, 14:56
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Safa: Také v to doufáme, že lidé zjistí, že existují cesty jak se bránit a zajistit si spravedlivý trest a nezůstat na pospas zlovůli úředníka nebo policisty.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
12. ledna 2017, 14:02
1
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Safa: 1.Ne to nechápete správně ;-) Ptal jste se na poměr klienti (tedy předplatitelé) a neklienti (ti co si pak platí za svůj případ extra), resp. tak jsme otázku chápali. Klienti mají v rámci "paušálu" řešeno vše bodové, kromě alkoholu/drog, dopravních nehod atd... kde může dojít i k trestnému činu. Takže máme hodně velký počet preventistů, kteří si nás "předplácí", aby kdyby se něco stalo, tak nemuseli hned tahat větší obnos peněz.

2. I Vámi popsané je jedna z "možností", ale bavme se korektně, jelikož narážíte na konkrétní případ, tak zde opravdu nevíme, kolik řidič jel, protože nebyl správně změřen, zde se tedy jedná o pochybení na straně PČR, při sběru důkazního materiálu a úředník nemohl než souhlasit, že to tak skutečně je, protože kdyby udělal opak, pošleme odvolání na kraj a ten by celou věc opět vrátil k zastavení prvnímu stupni... Asi máte pocit, že jsme tím vychovali dalšího "Trpišovského", ale opak je pravdou, klienta jsme soustavně připravovali na to, že klidně může o ŘP, přijít a zprávu o "vítězství" přijal s tím, že byl fakt blbec a že teď bude jezdit jak se má, protože ho to poučilo.

3. No upřímně tu máme další podobný případ, ale z našich statistik nelze vycházet, vezměte si, že k nám se dostávají opravdu "chuťovky". Zároveň si klidně prohlédněte např. náš FB apod. nikdy se neprezentujeme vůči Policii a to ať státní nebo obecní nějak negativně, protože věříme v to, že zde opět platí pravidlo 80/20 jako v jakékoliv jiné profesi, tzn. že velká část budou fajn lidé, dělající poctivě svojí práci a zbytek bude ten, který se chová jak by neměl a díky tomu vrhají špatné světlo i na tu většinu, která je v pořádku. A když to tak vezmeme, tak náš "trh" taky doplácí na menšinu, která se na YT natáčí, jak páchá přestupky a nadává strážníkům, pak mají lidé v diskuzích tendence nás házet do jednoho pytle.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
12. ledna 2017, 13:47
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Safa: Tak je nám jasné, že asi nejsme služba, kterou jste ochoten pochopit a věřte, že se ani o to nesnažíme. Každopádně ty případy telefonu a pásů jsou v 99% evidovány strážníky MP nebo OP, kdy kurýr třeba jen přejíždí 150-200m... Ano určitě napíšete něco o tom, že i na takový úsek by se měl poutat a nezvedat telefon, ale to co jste napsal, že jsou agresivní apod... No je to jednoduché, zkuste si ráno naložit auto třeba 250ti zásilkami a rozvést to podle toho, jak si kdo nadiktoval a nezešílet. :-) Hold na tuto problematiku máme i jiný úhel pohledu než je ten Váš a proto děláme tu práci, kterou děláme.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
12. ledna 2017, 11:53
1
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Junior: Ta značka ale stále i tak přiváděla lidi zajímající se o tyto služby. Schválně se podívejte na googlu, co Vám bude vybíhat jako odkaz dřív, jestli resenipokut.cz nebo obhajobaridicu.cz

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
12. ledna 2017, 11:51
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Franz Kafka: Tak Makler Group na kterou narážíte je "provozovatel" webu, nikoliv společností, která něco řeší. Jinak Obhajoba řidičů, s.r.o. má stejnou adresu jako uvádíme adresu kanceláře na webu: zde https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=923310&typ=PLATNY výpis a zde adresa viz. web: http://www.obhajobaridicu.cz/kontakt.html Takže budeme rádi, pokud nás někdy navštívíte a uvidíte, že tu není 500 schránek apod... :-)

Jinak za firmou rozhodně nestojí pan Petr Kocourek, ale to by jste zjistil už z předchozích komentářů, ale celou firmu má na starosti Tomáš Blecha.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
12. ledna 2017, 11:42
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

1. Tak zde se bavíme o Paretovu pravidlu 80/20 kdy příplatky jsou 80% práce a přestupky klasických klientů tvoří těch 20%. Přesto doporučujeme předplacenou službu, protože následné zastupování je vždy samozřejmě mnohem dražší.

2. Pokud myslíte čistě procesní chybu na straně úřadů, tak to bude tak 25% a zbytek jsou chyby na straně důkazů pořízených policií. Prosím berte toto jako orientační, protože někdy je to i souhra obojího.

3. No to máte pár případů, kdy i třeba řidič 50+ má pozitivní test na extázi, ale naštěstí krev má negativní... Ale kdyby se o ní neporval, tak ho tam nedovezou... No pak začne vnitřní vyšetřování Policie a zjistí se, že tato hlídka u těch "pozitivních" případů vždy vyhodnocovala test v autě a nikoliv před očima řidiče a zároveň má statisticky nadprůměrné výsledky v odhalování řidičů na pervitinu a extázi. Až se dojde k tomu, že test byl následně vždy v kontaktu i s jinou látkou, než byl biologický materiál řidiče... Přišlo se na to opravdu náhodou, jedna hlídka a stále stejné případy. Asi není potřeba řešit, že pokud nebyl výsledek krve, nebylo co zpochybňovat, takže úřad rozhodl o zákazech řízení na základě orientačního testu. Neříkáme tím, že by někdy asi nechytli i někoho, kdo měl "černé svědomí" a proto se nebránil, ale ten starší řidič byl start pro přezkum.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
12. ledna 2017, 11:06
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

No tak o ŘP můžete přijít i na banálních věcech, jako je "telefon" a "pásy", což nám často chodí od kurýrů, kteří jsou na ŘP hodně závislá skupina... Každopádně krom ztráty ŘP si musíte u trestů na 12měs. připočítat následně náklady na autoškolu a psychotesty... Nedávno jsme takto klientovi ušetřili cca 45 000,- jelikož neměl jen skupinu B a jednalo se o změření u značky "začátek obce" kde dotyčný měl změřeno 94km/h = zákazový přestupek... A abychom uklidnili morální čtenáře, tak značka byla 230m od první zástavby. :-)

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 22:49
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Junior: Obhajobaridicu.cz nemá nic společného s výše uvedeným duem Kocourek a "Pohoda". Ano značka resenipokut.cz ,od které byla převzata doména a některé další příslušenství včetně auta, tak dříve spolupracovala s Motoristickou vzájemnou pojišťovnou, družstvem, kdy předsedou představenstva je pan Petr Kocourek, ale spolupráce a značka byly ukončena a tím se stala "volnou" značkou, které bylo škoda nevyužít.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 22:44
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Aaron: Vážíme si upřímnosti, že jste přiznal to, co všichni víme, ale většina o tom zarytě mlčí, že tzv. "čárky" jsou jen mýtus... :-)

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 22:43
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Petrpan: Zrovna zastupujeme jednu klientku, která takto zůstala u cesty, protože hlídka usoudila, že tohle stačí a to že chtěla na krev nevzali v potaz a odjeli i se zabaveným ŘP, rádi Vám pak ukážeme i výsledek vyšetřování postupu policie, kdy bylo přiznáno, že hlídka skutečně chybovala, ale nelze prokázat, jestli náhodou klientka opravdu nepila... Pro info výsledky byly pod hranicí 0,3prom.... Opravdu situace, ze které by se klientka sama asi nemohla dostávat, pokud nemá právní vzdělání, nebo povědomí.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 22:37
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Pánové Safa a Chase, je potřeba si uvědomit co je i v článku a to je možnost se háji. Stejně jako se může hájit někdo kdo je podezřelý např. z vraždy, tak se může hájit i člověk co nadýchá... A ano zastupujeme i takové klienty, protože jim jsme schopni pomoci k nižším trestům a nebo zjistíme, že Policie si třeba výsledek testu na drogy vyrobila v autě sama... Bohužel i s tímto jsme se setkali...

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 22:31
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Děkujeme, budeme se snažit pomoc všem klientům. No a k tomu dovětku o "vychcánkách", tak ty spíš patří mezi klienty jiných společností, podívejte se na naše obchodní podmínky a zjistíte, že proto nedáváme prostor, nehledě na to, že opravdu řešíme jen přestupky s body a zákazem, takže se špatným parkováním a jízdou v pěší zóně neuspějete a bude to na Vás, si to zaplatit, nebo vyřešit...

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 22:26
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

No asi si začneme natáčet klienty, když u nás konzultují svoje přestupky, protože většinou jsem překvapení, že sedíme na místě, které máme na webu a že jsme schopni i upřímně říct, že tam jsou pramálo malé šance na úspěch apod... Snažíme se o naprosto fair-play přístup vůči klientům.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 22:22
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

JayK91: No snažíme se držet naší komunikační linie... Zároveň Vám přejeme, aby jste po studiu našel práci, jakou si přejete i s odpovídajícím ohodnocením, případně aby Vám vyšel nějaký podnikatelský záměr a nikdy jste si neplatil třeba PR článek.

Muže se pak stát, že Vám někdo řekne, že Váš produkt je moc drahý a k ničemu, ale vy naštěstí budete vědět, že stovky dalších si myslí něco jiného. :-)

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 22:15
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Do Plechcupu se klidně přihlásíme a věnujeme něco jako ceny... Samy jsme pořádali ježdění na Sosnové a často dohadujeme motokáry... Zde video ze Sosnové:

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 17:40
1
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Děkujeme za Váš komentář, který na nás hned nehází negativní světlo. :-) Každopádně k tomu nápadu s tím menším přestupkem, tak k tomu jak ho řeší se nebudete mít šanci dostat, oni Vám to nejspíš nesdělí a bohužel z praxe víme, proč neřešíme výzvy provozovateli a nic negarantujeme na rozdíl od jejich vzájemné pojišťovny. U nás jste o průběhu informován, protože si advokát nemůže dovolit Vás neinformovat.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 17:11
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

No ale asi se chápeme v tom, že každý má právo, zvolit si svojí cestu, zda-li se chce nechat zastupovat a nebo nechce. No a k tomu šetření Policie a předání k soudu, tak tam nastávají někdy takové chyby, že bychom to nikomu nikdy nepřáli zažít.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 17:09
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

No spíš bychom očekávali, že ten podnikatel, protože prodavačka nenajezdí tolik kilometrů... Obecně se k nám asi hlásí lidé, kteří potřebují ŘP ke své práci... Paradoxně i někteří jiný advokáti a policisté si již naše služby zaplatili...

Ale vůbec nějak nerozumíme tomu, kam Vaše otázky směřují, připadají Vám naše ceny nedostupné, nebo o co přímo jde?

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 16:55
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Ano Tomáš Blecha měl dříve na starosti i provoz webu resenipokut.cz a ano dlouho působil i v rámci společnosti OVB Allfinanz, a.s., kde spolupráci ukončil, aby se mohl věnovat právě Obhajoberidicu.cz celý jeho příběh si můžete přečíst například zde: http://www.businessanimals.cz/ba/clanky/tomas-blecha/

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 16:44
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

No tak jestli máte ten pocit, že jsme drazí, tak si zkuste někdy zaplatit klasického advokáta, aby za Vás řešil dopravní přestupek, nebo třeba vybodování... budete mile překvapen, jak vycházíme dobře.

Co se týká příjmu našich klientů, tak se jedná o otázkou na kterou nemůžeme znát odpověď, protože s nimi neřešíme jejich daně, ale přestupky. :-)

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 16:41
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Dle Vašeho komentáře, by ale bylo nemorální jakékoliv zastupování, což by vedlo k tomu, že by na Vás mohl kdokoliv podat třeba trestní oznámení, policie by ho předala státnímu zástupci a k soudu a ten by Vás po zralé úvaze odsoudil, protože proč by ne... :-)

Jsme tu pro ty, kteří se chtějí bránit, ale nejsou v dané problematice zaběhnutí, nebo nechtějí trávit hodiny studiem zákona, který budou potřebovat třeba jen jednou. No a k práci PČR a různých městských a obecních uskupení asi tolik, že to jsou taky jen lidi a bohužel/bohudík, dělají chyby a ty občas ale můžou vést k tomu, že někdo přijde o ŘP a následně třeba o práci. A věřte, že máme už i teď případy, kdy vnitřní vyšetřování ministerstva vnitra, zjistilo opravdu velká pochybení u našich klientů, kdy jim i třeba neoprávněně byl zabaven na místě ŘP, nebo dokonce vozidlo, což bylo naprosto absurdní.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 16:24
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

To že máte takovou zkušenost s brandem resenipokut.cz nás mrzí, každopádně netajíme se tím, že jsme si pronajali doménu a odkoupili některé příslušenství, jako auto apod...

Jak jsme již napsali resenipokut.cz byl pouze prodejní kanál spolupracující obchodně s Motoristickou Vzájemnou pojišťovnou, družstvem (dále jen MVP), která byla i v "pojistných podmínkách" u nabízených služeb jako poskytovatel, proto bylo a je potřeba se obracet na ní, bohužel jak jste si jistě všiml, skupina kolem pana Kocourka, což je předseda představenstva MVP, již pomalu přesídluje na jinou značku a jinou vzájemnou pojišťovnu.

Naopak my nejsme a nechceme být pojišťovnou, chceme pouze poskytovat kvalitní zastupování formou spolupráce s vybranými AK, kde máme své lidi, které i v rámci naší kanceláře školíme a ukazujeme si na případech jako je uveden, jak se dá argumentovat, aby byl obhajoba úspěšná.

Pokud máte stále u MVP nevyplacené plnění, můžete nás kontaktovat a předáme Vám kontakt na AK, kde více klientů podalo hromadnou žalobu právě na chování MVP.

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 16:16
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Vážení, předně bychom chtěli, aby jste si nás vyzkoušeli a poté vynášeli soudy, protože určitě nejsme ani "masovka" co má 10 000 klientů, upřímně ani taková firma v ČR není, ikdyž některé jedou svojí prezentaci na 2-3x takových číslech, netřeba asi poukazovat které, ale ani nejsme úplně jednotlivec, co by se to na Vás učil.

Jsme rádi za komentář, který ocenil to, že bojujeme s tím systémem co tu je, zároveň si prosím čtěte články na road-fens, protože některé jsou sepisovány ve spolupráci s námi, takže to "know-how", které se tam můžete často dočíst, je to naše. :-) Pokud někdo z Vás má někdy cestu přes Prahu 2 a budete mít v pracovní den čas a chuť, tak se klidně zastavte u nás na adrese U Zvonařky 448/16 a můžete se na ten náš "podvod" podívat osobně a pak třeba napsat i něco z vlastní zkušenosti s námi.

Bohužel rozumíme tomu, že je na nás pohlíženo velmi kritickým okem, což nás ale nutí vše dělat jak nejlíp je to možné. Na případy redakce autickar.cz budeme nahlížet stejně, jako i na jiné klienty, protože pro nás v tom rozdíl není a stejně tak jsme upozorňovali, že se může klidně stát, že přestupek nedostaneme do stavu "zastaveno", ale minimálně snížíme trest a pokutu.

Pokud by si někdo chtěl nastudovat podmínky naší služby (NEJSME POJIŠTĚNÍ), tak stačí kliknout zde: http://www.obhajobaridicu.cz/podminky-smlouvy.html

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 16:02
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Zde se jedná o chybu z redakce :-) Samozřejmě, že čísla musíte otočit, nejdřív mělo vozidlo 28 a poté 32...

OBHAJOBA ŘIDIČŮ
11. ledna 2017, 15:55
0
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

Tak jak se i píše, pokud Vám nejde o body, nebo zákaz řízení, tak Vám také radíme zaplatit.

reklama

Poslední komentáře

Poslední inzeráty

Chevrolet Corvette C3 L82 targa 1977
Chevrolet Corvette C3 L82 targa

1977 rok výroby
205 koní výkon
5 700 ccm objem

BMW Řada 7 BMW 730D 2007
BMW Řada 7 BMW 730D

2007 rok výroby
170 koní výkon
2 993 ccm objem

BMW Ostatní BMW 530D touring 2004
BMW Ostatní BMW 530D touring

2004 rok výroby
160 koní výkon
2 993 ccm objem

Chrysler Pacifica CS Touring 2005
Chrysler Pacifica CS Touring

2005 rok výroby
260 koní výkon
3 518 ccm objem

Ford Mustang alu kola Ford Mustang 1910
Ford Mustang alu kola Ford Mustang

1910 rok výroby
1 koní výkon
125 ccm objem