načítám data...

Dodo

JménoJan Dusek
BydlištěPraha
Registracepřed 4.8 rok.
Poslední aktivitapřed 4.9 hod.
Příspěvků ve fóru2
Komentářů u článků26
Pozitivních komentářů u článků4
Negativních komentářů u článků6
Možnostinapsat zprávu

Posledních 50 komentářů

Do
Dodo
07. července 2021, 14:06
1
Do
Dodo
04. července 2021, 17:36
-2
Kia Sorento 2.2 CRDi: Ihned k nastěhování

Jako dobrý point s tím LC, ale musí se nechat, že tady Kia začíná na 1,1 mio a LC začíná na 1,6 mio a to jaksi je rozdíl...

Do
Dodo
11. června 2021, 08:41
0
Kam se poděly automobily pro líné lidi?

Ha, při dočtení článku mě okamžitě napadla Tesla Model S. Jsem potěšen, že nejsem sám :)

Totiž stačí místo "nejede to, tedy dávám najevo že nemusím spěchat" uvažovat "musím co chvilku nabíjet, tedy dávám najevo, že nemusím spěchat".

Do
Dodo
31. května 2021, 11:53
0
Autíčkář na tripu: Za Rumunskýma transkama.

Není ta fotka mapy cesty blbě? Píšeš, že mezi Aradem a Sebesem jste to 2. den ještě vzali po dálnici...

Do
Dodo
13. května 2021, 12:04
-1
Toyota Land Cruiser: Kultivovaný silák

Většina SUV se snaží tvářit jako offroad. Land Cruiser se snaží tvářit jako SUV :D

Jen teda btw. bylo by od věci napsat, že recenzujeme LC stopadesátku (Prado) - ano, vím že je to jediný model oficiálně pro český trh. Třeba napsat do technických údajů úplný název auta, co? ;)

Do
Dodo
29. dubna 2021, 15:57
0
Je rychlejší auto nebo motorka?

Nápad na článek pěkný!
Musím ovšem říct, že teda styl autora není úplně pro mě. Několikrát jsem přemýšlel, jestli je to blog nebo vážně článek v hlavní sekci... :/

Do
Dodo
27. ledna 2021, 16:28
0
Subaru Impreza 2.0 e-Boxer: Důvod těšit se na zimní slotu

netušil bys, za kolik se mohlo to z inzerátu prodávat nové? :)

Do
Dodo
20. ledna 2021, 17:38
0
Zelená je nová černá! 14 zelených odstínů, které berou dech (+2 šeredné)

no je to paráda za každého počasí :D Jen teda všichni čumí.... Předtím tmavě zelený NBfl tolik pozornosti rozhodně nepřitahovalo :D

Do
Dodo
18. ledna 2021, 15:39
0
Zelená je nová černá! 14 zelených odstínů, které berou dech (+2 šeredné)

Jojo :D Navíc za tmy s pouličním osvětlením hraje úplně jinou barvu, než za dne ;)

Do
Dodo
29. listopadu 2020, 11:14
1
Už máte nakoupíno? Zajímavé dárky pro řidiče, petrolheady, pozéry i závodníky

Přiznám se, že tyhle reklamní kolekce fakt nejsou můj šálek kávy.
Já jsem si předčasně udělal obrovskou radost touhle mini-sadou nářadí (je to WERA Tool-Check PLUS, kdyby někoho zajímalo). Na takovou tu běžnou činnost kolem auta a domu (kdy v 90% případů nepotřebuje žádný utahovací/povolovací bomby) je to naprosto perfektní a na rozdíl od normálních sad nářadí si to odnesete v kapse. Poprvý furt neběhám sem tam pro správnej ořech / šroubovák atp.
Po chvíli práce s tím jsem si až nadával, že jsem si to nepřídil dřív... Po doplnění skládacíma kleštěma Leatherman do druhý kapsy jsem asi našel ultimátní kombo (pro mě).

No a jako bonus: Made in Czech Republic ;)

Do
Dodo
11. listopadu 2020, 22:42
1
Toyota Land Cruiser 200 5,7 V8: Nejsem cvok. Prostě jen vím, co chci

no právě vzhledem k tomu legendárnímu V8 si nejsem jistej, že odpis bude takový

Do
Dodo
10. listopadu 2020, 18:37
0
TopX automobilových sebevražd

Je tady někdo, kdo Phaeton úspěšně provozuje a úspěšně servisuje?
Nedávno jsem o Phaetonu dost silně uvažoval (koukal jsem po základní motorizaci, dieslové V6).
Nejvíc mě trápí, že Phaeton má prý dost spešl diagnostiku a běžné koncernové servisy si s ním moc neporadí. Ale žádné konkrétní info jsem nedovedl dohledat.
Existuje nějaká CZ skupina / klub apod? Našel jsem nějaké letité fórum, co vypadá docela mrtvě plus nějaké Facebookové bazary dílů, jinak nic.

Do
Dodo
10. listopadu 2020, 18:32
0
TopX automobilových sebevražd

Junior: To máš k podnikání? Docela se divím, že stará Felda za to stojí. A jinou variantu takového nájedzu jako soukr. osoba si neumím představit :D

Do
Dodo
03. listopadu 2020, 21:24
0
Autíčkářův přehledný průvodce převodovkami

Adame, že jsem tak smělý... Když je článek tak nabitý technickými detaily, tys někdy viděl ozubené kolo s osmi zuby na převodu 1:2? ;)

Do
Dodo
10. února 2019, 12:34
0
Jezdíte někdy hromadnou dopravou? A proč?

Jezdím do práce tak v polovině případů vlakem. Nastupuji na Praha - Podbaba a vystupuji v Kralupech n. Vlt., sice to celkem i s chůzí "od domu k píchačce v práci" vyjde o trochu déle než autem (při zimním škrábání skoro stejně), ale pořád je to celkem snesitelná varianta. Zejména kvůli naprosto tristnímu stavu silniční infrastruktury na levém břehu Vltavy. Mezi Pražskými Dejvicemi a Kralupy nad Vltavou prostě slušná silnice neexistuje. Varianta vzít to po D7 nebo na druhé straně D8 znamená o třetinu delší trasu a časově úplně nastejno.

Do
Dodo
15. února 2017, 23:32
0
Do
Dodo
15. února 2017, 22:58
-2
Zapište si do kalendáře termíny Trackdayů a PlechCupu v roce 2017!

Jojo, Masarykův okruh a tohle, brainstorm jak poleno čéče... :-D :-D :-D

Do
Dodo
15. února 2017, 22:47
-1
Zapište si do kalendáře termíny Trackdayů a PlechCupu v roce 2017!

Tak pro méně bystřejší, ještě jednou tě cituju: "Teď možná budu se svým dotazem za blba (ale na okruhu jsem nikdy nebyl)"
Opravdu doporučuješ okruh, co vznikne speciálně uzavřením místních komunikací? Navíc jsi nikdy nikde nebyl? Mlčeti zlato se říká...

Do
Dodo
15. února 2017, 22:36
-1
Zapište si do kalendáře termíny Trackdayů a PlechCupu v roce 2017!

"Teď možná budu se svým dotazem za blba (ale na okruhu jsem nikdy nebyl)" ... ale jinak v pohodě ;)

Do
Dodo
14. ledna 2017, 00:05
-2
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

To je zase v komentářích nablito... A že mi trvalo se tím prokousat. Takových internetových strážů mezinárodního míru tu dlouho nebylo.
Že když uděláte přestupek, tak jej uznáte a v klidu přijmete vinu a trest? Jasně, proč ne, ale kdo vám ten trest vyměří? Kdo rozhodne o přiměřenosti trestu? Hodíte si kostkou? Někteří tu mluvíte neustále o mravech a o 184 vs 176 km/h po dálnici, a jak tyhle hrozně hnusný firmy vysekávají ošklivý piráty a že slušnýmu člověku se nemá co stát!
Policie zastaví dvě auta, ve stejný úsek, klidně ve stejný den, klidně i dvě auta jedoucí přímo za sebou, stejně rychle, stejným tempem. Obě zastavena, dejme tomu za rychlost.
"Budete si házet, pane řidiči? Když padne šestka, je to jen za pětikilo, když jednička, tak likvidační částka a zákaz činnosti na půl roku. Může být?" Druhý zastavený řidič hodí dobře, vy hodíte špatně.
Takhle asi ne, že? Tedy stejná, férová, výměra trestu by být měla, jo? A co když není? Nastala pak vůči vám asi nějaká nespravedlnost. Budete se chtít s přestupkem obhajovat? Asi jo, že? Takže obhajobu jó, ale zlá firma je pořád fuj.

Takže co se nelíbí? Obecně firmy, co "vysekávají" "piráty" "ze smrtelných hříchů za volantem"? A kolik z nich to jsou ty poctivý vobyčejný lidi, který jenom někde udělali chybu a zároveň si hodili na kostce jedničku?

Jo, dobře, ale teda že pořád nějaká část klientů jsou vyčůránci "co mají všechno v píči" - abych citoval zdejší diskuzi - a platí si "výkupné" a "štěstí v kostkách" penězma? Že je nemorální si na tomhle stavět kšeft?
Jediné a pouhé, co mi opravdu nemorální přijde, je chování některých podobných společností, co vybírají (vybíraly) peníze a přitom žádnou nebo řádnou (smluvenou) službu obhajoby řidičům neposkytli. A doufám, že "Redakce autíčkáře" si nedělá z huby nočník a tahle firma je skutečně funkční.

Teď si, prosím chcete-li, poslužte v odpovědích vy.

Do
Dodo
06. ledna 2017, 16:15
0
AutoFrc aneb automobilový inzertní server, který tu chyběl!

Venca: nenapsal jsem to nejlépe - "podobně jako" mělo být ve smyslu "na rozdíl od" ;) Proč bych to jinak kontrastoval? ;)

Do
Dodo
05. ledna 2017, 10:38
2
AutoFrc aneb automobilový inzertní server, který tu chyběl!

Milý autíčkáři,
na bazaru amerik jsem to ještě nějak zkousl, ale tady mi to nedá nenapsat. VAN NENÍ zkratka podobně jako SUV nebo MPV, je to prostě slovo - van, česky dodávka (resp. dodávkový automobil). Co to přijmenovat na Van/dodávka. Jo, chápu, transit a ducato je něco úplně jiného než vandura, tak samostatnou kategorii "dodávka" ?
Že dodávky si kupují jen firmy a řemeslníci a tak nemají na autíčkářském bazaru co dělat? Docela byste se divili... ;)

A když už v tom šťourám, co takhle ještě jedna kategorie ve stylu "domácí výroba/nezařaditelné"? Nedávno jste dávali na fb orémované Justy - opět se možná budete divit, ale takových homodomo srandiček se po čechách válí (a občas prodává) celkem spousta, ať to jsou tříkolové traktůrky z motorky, buginy z trabantu, auta a stroje do amatérské rally a podobně. Nezasloužilo by si tohle taky svoje místo v inzerci? ;)

Do
Dodo
04. listopadu 2016, 10:50
0
Ptejte se: Auto, kterým se dá odvézt auto

Ja mam B+E a ty si nejdriv nastuduj, co vubec muzes nebo nemuzes ridit a ne jen podle toho, co ti nejaky blbec tvrdi. Mas nahore odkazy.

Do
Dodo
03. listopadu 2016, 13:19
0
Ptejte se: Auto, kterým se dá odvézt auto

Rien: *facepalm* A to tohle napíšeš po tom, cos ho včera udělal? ...

Do
Dodo
03. listopadu 2016, 11:51
0
Ptejte se: Auto, kterým se dá odvézt auto

Hanshoff: Špatně, špatně, špatně! Je to v zásadě, jak píše zitnyp. To B+E dává možnost přesáhnout celkovou hm. nad 3,5t, jinak zásady připojování platí jak je popsáno výše.

Po 19.1.2013 nastalo mnoho dalších úprav, nebudu to vypisovat, posílám odkazy s přesnými termíny a vypsáním konkrétních paragrafů:
http://www.adamek.cz/pick-up/pravo/tazeni-privesu-ridicak/#main

http://www.asociaceautoskol.cz/admin/files/File/Navrhy-zakonu/1_Vymezeni_ridicskeho_opravneni_skupiny__B___po_datu_19_01_2013.pdf

http://www.uplnezneni.cz/zakon/361-2000-sb-o-provozu-na-pozemnich-komunikacich/

A ohnedně rady od nového člena redakce, přijde mi to jako takové nic neříkající doporučení osobní preference které rozhodně tazateli NEPOMOHLO. Většina dodávek může mít tažné až na 3,5t, spousta dodávek se dělá v osmimístné variantě, které navíc nebývají tak zhuntované, ale po vyndání sedaček do toho gumy a podobně naložíš, a tak dál... Řekl bych, že zde zákon padajícího hovna dopadl na nešťastnou půdu.

Do
Dodo
13. října 2016, 10:12
0
Volkswagen Passat: Král průměrnosti

já nevím, zrovna řízení je sice tupé (tzn jak motokára to nezatáčí pochopitelně), ale obratné je a nějaké minimum zpětné vazby se tam taky najde.
Se zbytkem článku vcelku souhlasím, ale jestli ten přehnaně negativní dojem z řízení není spíš záležitost toho tuzing podvozku ;-)

Poslední komentáře

Poslední inzeráty

Chevrolet Tahoe  1996
Chevrolet Tahoe

1996 rok výroby
180 koní výkon
6 473 ccm objem

Cadillac Eldorado  1976
Cadillac Eldorado

1976 rok výroby
230 koní výkon
6 999 ccm objem

Ford F150 Ford F-150 5.4 V8 LPG 4x4 2000
Ford F150 Ford F-150 5.4 V8 LPG 4x4

2000 rok výroby
270 koní výkon
5 400 ccm objem

Cadillac Brougham ď Elegance 1988
Cadillac Brougham ď Elegance

1988 rok výroby
142 koní výkon
5 000 ccm objem

Ford E250  1967
Ford E250

1967 rok výroby
168 koní výkon
5 700 ccm objem