načítám data...

Dodo

JménoJan Dusek
BydlištěPraha
Registracepřed 2.9 rok.
Poslední aktivitapřed 3.4 měs.
Příspěvků ve fóru2
Komentářů u článků12
Pozitivních komentářů u článků1
Negativních komentářů u článků4
Možnostinapsat zprávu

Posledních 50 komentářů

Do
Dodo
10. února 2019, 12:34
0
Jezdíte někdy hromadnou dopravou? A proč?

Jezdím do práce tak v polovině případů vlakem. Nastupuji na Praha - Podbaba a vystupuji v Kralupech n. Vlt., sice to celkem i s chůzí "od domu k píchačce v práci" vyjde o trochu déle než autem (při zimním škrábání skoro stejně), ale pořád je to celkem snesitelná varianta. Zejména kvůli naprosto tristnímu stavu silniční infrastruktury na levém břehu Vltavy. Mezi Pražskými Dejvicemi a Kralupy nad Vltavou prostě slušná silnice neexistuje. Varianta vzít to po D7 nebo na druhé straně D8 znamená o třetinu delší trasu a časově úplně nastejno.

Do
Dodo
15. února 2017, 23:32
0
Do
Dodo
15. února 2017, 22:58
-2
Zapište si do kalendáře termíny Trackdayů a PlechCupu v roce 2017!

Jojo, Masarykův okruh a tohle, brainstorm jak poleno čéče... :-D :-D :-D

Do
Dodo
15. února 2017, 22:47
-1
Zapište si do kalendáře termíny Trackdayů a PlechCupu v roce 2017!

Tak pro méně bystřejší, ještě jednou tě cituju: "Teď možná budu se svým dotazem za blba (ale na okruhu jsem nikdy nebyl)"
Opravdu doporučuješ okruh, co vznikne speciálně uzavřením místních komunikací? Navíc jsi nikdy nikde nebyl? Mlčeti zlato se říká...

Do
Dodo
15. února 2017, 22:36
-1
Zapište si do kalendáře termíny Trackdayů a PlechCupu v roce 2017!

"Teď možná budu se svým dotazem za blba (ale na okruhu jsem nikdy nebyl)" ... ale jinak v pohodě ;)

Do
Dodo
14. ledna 2017, 00:05
-2
ObhajobaŘidičů.cz vám pomůže vyhnout se pokutám

To je zase v komentářích nablito... A že mi trvalo se tím prokousat. Takových internetových strážů mezinárodního míru tu dlouho nebylo.
Že když uděláte přestupek, tak jej uznáte a v klidu přijmete vinu a trest? Jasně, proč ne, ale kdo vám ten trest vyměří? Kdo rozhodne o přiměřenosti trestu? Hodíte si kostkou? Někteří tu mluvíte neustále o mravech a o 184 vs 176 km/h po dálnici, a jak tyhle hrozně hnusný firmy vysekávají ošklivý piráty a že slušnýmu člověku se nemá co stát!
Policie zastaví dvě auta, ve stejný úsek, klidně ve stejný den, klidně i dvě auta jedoucí přímo za sebou, stejně rychle, stejným tempem. Obě zastavena, dejme tomu za rychlost.
"Budete si házet, pane řidiči? Když padne šestka, je to jen za pětikilo, když jednička, tak likvidační částka a zákaz činnosti na půl roku. Může být?" Druhý zastavený řidič hodí dobře, vy hodíte špatně.
Takhle asi ne, že? Tedy stejná, férová, výměra trestu by být měla, jo? A co když není? Nastala pak vůči vám asi nějaká nespravedlnost. Budete se chtít s přestupkem obhajovat? Asi jo, že? Takže obhajobu jó, ale zlá firma je pořád fuj.

Takže co se nelíbí? Obecně firmy, co "vysekávají" "piráty" "ze smrtelných hříchů za volantem"? A kolik z nich to jsou ty poctivý vobyčejný lidi, který jenom někde udělali chybu a zároveň si hodili na kostce jedničku?

Jo, dobře, ale teda že pořád nějaká část klientů jsou vyčůránci "co mají všechno v píči" - abych citoval zdejší diskuzi - a platí si "výkupné" a "štěstí v kostkách" penězma? Že je nemorální si na tomhle stavět kšeft?
Jediné a pouhé, co mi opravdu nemorální přijde, je chování některých podobných společností, co vybírají (vybíraly) peníze a přitom žádnou nebo řádnou (smluvenou) službu obhajoby řidičům neposkytli. A doufám, že "Redakce autíčkáře" si nedělá z huby nočník a tahle firma je skutečně funkční.

Teď si, prosím chcete-li, poslužte v odpovědích vy.

Do
Dodo
06. ledna 2017, 16:15
0
AutoFrc aneb automobilový inzertní server, který tu chyběl!

Venca: nenapsal jsem to nejlépe - "podobně jako" mělo být ve smyslu "na rozdíl od" ;) Proč bych to jinak kontrastoval? ;)

Do
Dodo
05. ledna 2017, 10:38
2
AutoFrc aneb automobilový inzertní server, který tu chyběl!

Milý autíčkáři,
na bazaru amerik jsem to ještě nějak zkousl, ale tady mi to nedá nenapsat. VAN NENÍ zkratka podobně jako SUV nebo MPV, je to prostě slovo - van, česky dodávka (resp. dodávkový automobil). Co to přijmenovat na Van/dodávka. Jo, chápu, transit a ducato je něco úplně jiného než vandura, tak samostatnou kategorii "dodávka" ?
Že dodávky si kupují jen firmy a řemeslníci a tak nemají na autíčkářském bazaru co dělat? Docela byste se divili... ;)

A když už v tom šťourám, co takhle ještě jedna kategorie ve stylu "domácí výroba/nezařaditelné"? Nedávno jste dávali na fb orémované Justy - opět se možná budete divit, ale takových homodomo srandiček se po čechách válí (a občas prodává) celkem spousta, ať to jsou tříkolové traktůrky z motorky, buginy z trabantu, auta a stroje do amatérské rally a podobně. Nezasloužilo by si tohle taky svoje místo v inzerci? ;)

Do
Dodo
04. listopadu 2016, 10:50
0
Ptejte se: Auto, kterým se dá odvézt auto

Ja mam B+E a ty si nejdriv nastuduj, co vubec muzes nebo nemuzes ridit a ne jen podle toho, co ti nejaky blbec tvrdi. Mas nahore odkazy.

Do
Dodo
03. listopadu 2016, 13:19
0
Ptejte se: Auto, kterým se dá odvézt auto

Rien: *facepalm* A to tohle napíšeš po tom, cos ho včera udělal? ...

Do
Dodo
03. listopadu 2016, 11:51
0
Ptejte se: Auto, kterým se dá odvézt auto

Hanshoff: Špatně, špatně, špatně! Je to v zásadě, jak píše zitnyp. To B+E dává možnost přesáhnout celkovou hm. nad 3,5t, jinak zásady připojování platí jak je popsáno výše.

Po 19.1.2013 nastalo mnoho dalších úprav, nebudu to vypisovat, posílám odkazy s přesnými termíny a vypsáním konkrétních paragrafů:
http://www.adamek.cz/pick-up/pravo/tazeni-privesu-ridicak/#main

http://www.asociaceautoskol.cz/admin/files/File/Navrhy-zakonu/1_Vymezeni_ridicskeho_opravneni_skupiny__B___po_datu_19_01_2013.pdf

http://www.uplnezneni.cz/zakon/361-2000-sb-o-provozu-na-pozemnich-komunikacich/

A ohnedně rady od nového člena redakce, přijde mi to jako takové nic neříkající doporučení osobní preference které rozhodně tazateli NEPOMOHLO. Většina dodávek může mít tažné až na 3,5t, spousta dodávek se dělá v osmimístné variantě, které navíc nebývají tak zhuntované, ale po vyndání sedaček do toho gumy a podobně naložíš, a tak dál... Řekl bych, že zde zákon padajícího hovna dopadl na nešťastnou půdu.

Do
Dodo
13. října 2016, 10:12
0
Volkswagen Passat: Král průměrnosti

já nevím, zrovna řízení je sice tupé (tzn jak motokára to nezatáčí pochopitelně), ale obratné je a nějaké minimum zpětné vazby se tam taky najde.
Se zbytkem článku vcelku souhlasím, ale jestli ten přehnaně negativní dojem z řízení není spíš záležitost toho tuzing podvozku ;-)

Poslední komentáře

Poslední inzeráty

Ford F150 FXR 2013
Ford F150 FXR

2013 rok výroby
364 koní výkon
3 500 ccm objem

Volkswagen Touran  2006
Volkswagen Touran

2006 rok výroby
103 koní výkon
1 986 ccm objem

Dodge Durango  3.6 GT 2018
Dodge Durango 3.6 GT

2018 rok výroby
300 koní výkon
3 632 ccm objem

Pontiac Trans Sport  2000
Pontiac Trans Sport

2000 rok výroby
185 koní výkon
3 350 ccm objem

Volkswagen Scirocco R packet 2009
Volkswagen Scirocco R packet

2009 rok výroby
160 koní výkon
1 390 ccm objem