načítám data...

frite

JménoJirka Fri
BydlištěOlomouc
Registracepřed 4.2 rok.
Poslední aktivitapřed 3.1 dny
Komentářů u článků62
Pozitivních komentářů u článků14
Negativních komentářů u článků6
Možnostinapsat zprávu

Posledních 50 komentářů

fr
frite
18. června 2020, 14:44
0
Mercedes Benz CLA 220: Malý Mercedes v nejlepší formě

Ještě tak u zástupců farmaceutických firem to je docela běžné ale ti mají dost movitou klientelu a nehodí se před doktory hrát na chudáky

fr
frite
11. května 2020, 15:47
0
Mini Cooper SE L: Co je vlastně dobrý elektromobil?

S tím tvrzením že ve městech není osobní přeprava hlavním zdrojem znečištění bych byl opatrný. To že se vezme číslo z jedné stanice před karanténou a během vypadá pro laiky pěkně přehledně a průkazně, udělá se z toho internetový článek, ale skutečnost je složitější.
A taky záleží jaké město vezmem, věřím že v nějakém Třinci či podobné Ostravě je dominantní zněčišťovatel jiný než doprava, ale přeci jen těžký průmysl už se ve velkých městech standardně neprovozuje..

fr
frite
04. května 2020, 22:30
1
VW Caravelle 6.1CL TDI 4MOT DSG DR: Nenasyta

Ta cena je podle mě nesmyslná, mě prostě nejde do hlavy proč na tahle kupci přistupují..Ale musím říct že blízký kamarád si na podzim koupil Transportera 75 Kw.. za 700 a něco. V bílé barvě. Uvnitř plech a umakart.. Koupit mi tohle někdo do firmy za ty peníze tak ho obžaluju za zpronevěru..
Jenže je to rodina která kupuje jenom věci z koncernu, asi je baví trpět za vysoký obnos....
Na otázku co srovnatelného stojí méně - trojčata Spacetourer, Trraveller Proace Verso. Ale to už si začínám chválit vlastní garáž tak už mlčím..

fr
frite
01. května 2020, 18:23
0
Výlet do světa "již od": Jak vypadají nejzákladnější verze nových aut?

Já teda ještě neviděl Lambo traktor v jiné barvě než ve stříbrné metle..

fr
frite
20. dubna 2020, 19:37
1
Jak vypnout start-stop aneb proč nedoporučovat věci, o kterých nic nevím

diesel se SS nemusí být z principu otravný, záleží jak to výrobce provede. Osobně provozuju 180 HDi s 8st.automatem a startování je bleskové a hladké bez nějakých vibrací. Tuším že je to startování realizováno přes reverzní alternátor či jak se ten bazmek jmenuje.. Ale taky si pamatuju krátkou zkušenost se superbem II s DSG a bylo to takové - ehm - rustikální..

fr
frite
23. února 2020, 15:20
2
Volvo V60 T8 TwinEngine: Komplexní řešení

ratan groch: to s těmi loděmi je léta opakovaný nesmysl na úrovni hoaxu - prostě se řekne manipulující nadpis a máme hotovo. Týká se to oxidů síry, ale automobilky jsou regulované skrz CO2. Jsou to rozdílné věci. A oxid síry vypuštěný na oceánu zase takový vliv na zdraví lidí v městech mít nebude.
Mimochodem - i u těch lodí se už emise řeší.
Mimoto - co ty největší lodě asi vozí - jestli to zase není často ta ropa do našich aut...
Emise a odpady řeší celý průmysl, je zbytečné si pěstovat nějaký ublížený pocit že veškerou tíhu nesou jen automobilsté - i když ti maximálně skrz peněženku, skutečnou duševní námahu nesou konstruktéři automobilek.

fr
frite
14. února 2020, 15:32
0
Citroën Spacetourer 2.0 BlueHDi: Mít prostor je příjemné

Fakt myslíš že se Traveller dělal s benzinem? Jsem si dost jistý že ne...

fr
frite
13. února 2020, 15:46
0
Citroën Spacetourer 2.0 BlueHDi: Mít prostor je příjemné

No - bylo to 32% při konfiguraci za cca 1.1 mil...
V chce je to to trochu přitlačit nabídkou od toyoty, když ji máš v ruce tak ji prodejce citroenu pošle dovozci a ten zpravidla povolí nabídku podseknout...
Ale v podstatě se v případě Spacetoureru či Travelleru jedná aktuálně o horké zboží, protože výrobce omezuje výrobu kvůli emisím a ty výrobní kvoty směřuje spíš na západní zákazníky než na untermench z východu, takže vloni z doslechu hodně lidí spacetourer objednali, zaplatili zálohu a za měsíc je prodejce vyrozuměl že objednávka je zrušena.
A byl to častější jev než že byla objednávka přijata...

fr
frite
13. února 2020, 08:28
2
Citroën Spacetourer 2.0 BlueHDi: Mít prostor je příjemné

Bez obav, mám spacetourera - střední délku a silnější motor s automatem - nové zadané do výroby a sleva z ceníku začíná trojkou.
Lidi mají prostě rádi slevy a pocit že dobře koupili, tak se napálí cenovka a pak se dá velká sleva..
Ve výsledku je oproti multivanu hodně výhodný...

fr
frite
07. ledna 2020, 09:43
-1
fr
frite
07. ledna 2020, 08:59
-1
Ptejte se: Co způsobí evropské pokuty za vysoké emise CO2?

Safa, tak mě napadá. Co ty tankery (co produkují ty strašné emise) vlastně vozí?

fr
frite
07. ledna 2020, 08:58
-2
Ptejte se: Co způsobí evropské pokuty za vysoké emise CO2?

Hele, uran a v zemi uložený uhlík není jediný zdroj. Podívej se na oblohu.
Ona i ta ropa je jen uložená energie ze slunce..

fr
frite
07. ledna 2020, 07:06
1
Ptejte se: Co způsobí evropské pokuty za vysoké emise CO2?

Nejsem při pohledu na vývoj pesimistou. Zvýší se podíl elektromobilů a hybridů (a na tom ve kvalitě ovzduší vyděláme všichni) a je jen na automobilkách aby se posnažily a daly zákazníkovi schopný model. Když nenabídnou, tak neprodají, prodá někdo jiný. Potřebuješ prodat elektromobil? ̶P̶i̶š̶ ̶b̶a̶r̶d̶e̶,̶ ̶s̶t̶ř̶á̶d̶e̶j̶ Vyvíjej, technologu, snaž se, až přijdu do autosalonu, zúčtujeme spolu.. Opravdu se těším až dostanu nabídku na smysluplnou alternativu...beze srandy...
Pořád je to měkčí cesta než v částech světa kde je například povinný podíl elektromobilů (ano, i takové regiony ve světě jsou a není to EU).
Pořízení nového auta bude nejspíš dražší, ale to se děje už několik let - aby ne když prodeje rostou už devátým tokem po sobě. Auta tak zdražují pouhou poptávkou.
Je zbytečné si stěžovat - můžeme si koupit klidně dvou a půl tunové SUV s osmiválcem a nikdo nás v tom neomezuje - pouze vlastní finanční možnosti. Tyto vrcholné přemotorované nesmysly nikdy nebyly určené pro plebs a širokou veřejnost. Auto pro smétanku náležela smetánce, tak to bylo vždy. To jen paměťový optimismus nám dává vzpomínky jak jsme všichni jezdili v šestiválcích (a ty jsme si určitě kupovali jako funglovky).
Vždyť i hothatch s výkony včerejších supersportů jsou dnes dostupné pro kde koho. I lempl bez ambicí jako já si může dovolit provozovat dvě auta a motorku a vlastnit domek v krajském městě.. Nikdy nebyl takový výběr tak dostupných tak výkonných aut.. Tak co ty breky.
P.S. To zdržování dodávek automobilů s vyššími emisemi ze strany PSA jsem vloni poznal na vlastní kůži. Sami nemají jasno jak to s tím přepočítáváním bude (co proboha dělají ty armády v kancelářích co si každá automobilka živí..?) a tak je začaly uplatňovat s předstihem. Ale sám prodejce přiznal že toto zdržování si výrobce realizuje spíše na untermensch ve východních zemích... Je to ale jen přechodné provizorium, pro automobilku by bylo levnější platit pokutu za CO2 než nechat stát linku...

fr
frite
24. prosince 2019, 14:30
0
Renault Talisman Blue dCi 200 Initiale Paris: Ohrožený druh

Na druhou stranu se dá Talisman charakterizovat tak že vlastně umi všechno dobře. ano v nicem nevyniká ale všechno umí minimálně poměrně či spíše Nadprůměrně. možná se potom těžko dá specifický důvod proč ho koupit ale podívejme se jak je na tom takový Passat na kterého ta charakteristika sedne úplně stejně a nakonec je to prodejní bestseller

fr
frite
06. listopadu 2019, 04:06
-3
Základy bezpečnostní výbavy vozidla, aneb Po zrcátka ozbrojení

České zbraňové zákony budu považovat za dobré až bude podmínkou vydání ZP psychotesty.
A EU nemluví do toho kdo má mít zbraň ( to je jen opakovaná lez) ale jaké zbraně mají chvíli ve mít
A představa jak ozbrojení civiste brani teroristům páchat zlo je bohužel jen vlhký sen ..

fr
frite
08. října 2019, 04:24
-5
Volvo odhaluje budoucnost automobilismu. Bude se nám líbit?

Kubo. Já tu tvou zkušenost že Švédská nějak nechápu. Prijedeš do cizí země co má svoje pravidla a vzorce, nechceš na ně přistoupit a divíš se že se tom dostaneš na okraj společnost?
Vlastně jdi ukázkové naplnil definic termínu neprizpusobivy imigrant.

fr
frite
04. září 2019, 03:38
0
Toyota Corolla TS 1.8 Hybrid Selection: Opravdu už nepotřebujeme diesel?

Mainstream zatím bezproblému plní, takze příplatky na pokuty zatím neplatí..

fr
frite
21. srpna 2019, 07:10
1
Kdo zabil evropské MPV?

Uz 3 roky jsou ve hře Francouzská dvojčata Citroen a Peugeot a jejich klon u Toyoty a Opel aktuálně Mám objednaný spacetourer s 2 0 HDi 180 koní a osmistupňový automat.
cenově si ho může dovolit Každý kdo si může dovolit kombi střední třídy

fr
frite
09. června 2019, 08:01
1
Kia Optima SW 1.6 T-GDI: Víc, než byste čekali

Jednašestka stačí když turbo tlačí.
Na velikost motoru se nehraje, to patří do světa atmosfér.
Nakonec tahle obyčejná plebejska 1,6 výkonem dorovnává dřívější vrcholné motorizace...

fr
frite
04. června 2019, 14:04
0
Peugeot 508 GT 225 EAT8: Střední třído, neodcházej!

Jo, každej umí slevu, ale je otazka jakou.. Ja u pežó dostal o něco vyšší procento slevy než u Opelu, ve výsledku byla srovnatelna 508 o směšných 20tis dražší. Obojí beru dnes za nejlepší volbu ve střední třídě..

fr
frite
04. června 2019, 13:34
0
Peugeot 508 GT 225 EAT8: Střední třído, neodcházej!

Insignia v reálu o.tak moc levnější není, Peugeot umí slevy taky..

fr
frite
04. června 2019, 08:16
1
Peugeot 508 GT 225 EAT8: Střední třído, neodcházej!

Máte štěstí ze jdu kolem, říkají o mě ze kecám do všeho..
Ale vážně, a 508 s tom motorem jsem zkoušel minulý.týden, protoze prave procházím tim šťastným obdobím kdy si vybírám novy služební vůz. Na salonu bude kombi za měsíc, ale zatím tedy zkusím liftback. Pozitiva: skvělý podvozek, dobry motor, vyborna převodovka. To celé vykazuje dost velké rozdily v jízdních režimech, v tom sportovním jsem se napoprve skoro lekl ze přestal.jit posilovač řízení.
Vyborne sedacky (tem konkuruje jen insignia)a ergonomie.
Vážně, kdyby bylo.na mě, tak zavedu tuto koncepci všude. Tedy. Lépe řečeno. Zavedl bych vsude tuto možnost, protoze nerad něco vnucuji a naopak... Vyhled dobrý a skákání ocima zvenku na budiky a zpet je daleko příjemnější. Sisaty volant mi nevadil, prevod řízení je celkem ostry a krome parkování vlastne ani není duvod prehmatavat.
Negativa: jen jedno- místa vzadu. Podelne ok, jen pro mě sedaky prilis nízko a kolena mi trčí vys než by mi bylo příjemné. Ale mám na výšku 183 cm pomerne dlouhe nohy a timhle trpim často i vpředu. Místo nad hlavou jsem jeste měl. Takze pokud nevozite pravidelně vzadu 2 dospělé mužského pohlaví, muzete tento nedostatek opominout.

fr
frite
16. dubna 2019, 05:22
-1
Ford Mustang Bullitt: Kupé na radost.

Prvně gratulace k super auti, je to presne to co bych asi chtěl ale nikdy si to asi neporadím...
Ale jedna technická - myslite že je dobrý nápad pro svou zábavu srát lidi ve 4 ráno bordelem z výfuku? Ony ty blbinky za provozu štvou lidí i pres den natož v noci.
Ono je pak dost těžké pro autickare nebyt před širší veřejnosti za kokota a v důsledku to vede k tomu že tam kde je legislativa benevolentní a tyto výuky připouští tak za 5 let nebude...

fr
frite
10. února 2019, 13:02
1
Jezdíte někdy hromadnou dopravou? A proč?

V rámci rodného krajského mesta se radši dostanu vaude na kole, protože je rychlejší nez auto, v zime spíš pěšky, což je delší, ale i tak jsem rád zr nakonec zatím uspesne pijuji s nadváhou.
MHD nejezdím prave z těchto důvodu, ackoliv ji mám zadarmo (tedy přesněji za nějakých 300 kc na rok )
Ježdění aute po meste považuji za nejotravnesi netupější činnost jakou musím obcas vykonat a vyhýbám se tomu jak to jde.

fr
frite
05. února 2019, 19:16
0
Ptejte se: Rychlé auto, ve kterém se dá přespat

Mondeo st220, s rozpočtem v pohodě, akorát to budou už trochu nevoňavky.

fr
frite
15. ledna 2019, 18:11
0
fr
frite
15. ledna 2019, 18:09
0
Střední třída jako ohrožený druh?

Ad Camry. Jako pokus dobrý, ale bez combi a dieselu volba pár polovinu a fandů.

fr
frite
15. ledna 2019, 18:08
0
Střední třída jako ohrožený druh?

Objem motoru je už víceméně jen číslo, nevim proc šmahem zapudit všechny 1,6. Výkon to bude mít na rozdávání a vážným starším atmosférickým V6 kam to natrhne prdel kdykoliv kdekoliv (neberte doslovně)a spolehlivost je prostě dána konstrukcí ne objemem

fr
frite
15. ledna 2019, 18:03
0
Střední třída jako ohrožený druh?

Ja coby sprostý obchoďák se budu držet střední třídy co mi budou síly a budget stačit.
Tak už napsal kolega výše, není to jen o velikosti, ale částo třeba o tom podvozku, volbě materiálu apod. Ac by mi nižší střední stavila, tak cim dal vic vnímám jak je ošízená na tlumicich materiálech a ten hluk od motoru a pneumatik mi fakt vadí.
A SUV? No zrovna dnes jsem se bavil s kolegou od konkurence (on mondeo, já C5) a řekl mi že na suv a elektrokolo si ještě nepřipada dost starej..

fr
frite
10. prosince 2018, 21:02
0
Volkswagen Touareg 3.0 TDI: Pojízdná pevnost

Tak ja jsem druhej. Je to dobre SUV ale blbe auto. O designu to platí podobně..

fr
frite
09. prosince 2018, 17:26
1
Přichází nová Toyota Camry. Má u nás ale budoucnost?

Přeji si aby Camry měla úspěch ale obávám se že ho mít nebude. nevím nakolik bude mít vliv absence dieselu protože ty současné době přichází tak trochu v nemilost ale absence praktičtější karoserie určitě problémem bude. ačkoliv sám provozuji sedan střední třídy tak prostě občas narážím na jeho limity a ty jsou pro spoustu uživatelů absolutní stopkou při výběru.
Chápu že je to globální auto ale podívejte se jak v Evropě dopadlo Mondeo. Ale třeba se pletu a byl bych rád kdybych Camry viděl na silnici častěji protože monotematicnost na silnicích je nudná až na půdu.

fr
frite
19. října 2018, 23:18
0
Autíčkář se ptá: Jaká je vaše oblíbená značka?

Kolo mám italské motorku mám italskou a auto mám ...francouzské. . protože průmyslová velmoc itálie neměla před 4mi roky jedině auto střední třídy. Potomci
Jako já si nestěžuji, C5 je slušná a Citroen mám z pár důvodů rád...

fr
frite
06. září 2018, 18:38
0
Ptejte se: Auto na delší cesty za 150 tisíc

Když se hledá zábavné auto, odpověď je vždycky Miata.
Když se hledá pohodlné na dlouhé přesuny, odpověď je C5.
Není to jediné dobré auto střední třídy, ale pohodlností podvozku a kvalitou utlumení kabiny vyniká nade všemi v mainstreamu i většinou zástupců prémie..
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit atd.. znáte to

fr
frite
03. srpna 2018, 06:27
0
Škoda Karoq 1.5 TSI: Ve stínu sourozence

Benzín má jednu a pro mě naprosto zásadní výhodu- kultivovanost- prostě kabiny benzinových motorů jsou dnes absolutně tichý a diesel pod kapotou poznáte vždycky vyjímá prémiových automobilek kde jsou kabiny tlumeny poctivveji.
druhou věcí je taky že je benzín podstatně lehčí A auto není tak nedotáčivé

fr
frite
03. srpna 2018, 05:04
0
Citroën C3 1.2 PureTech ELLE: Autíčko po francouzsku

Tři lidi v autě je vzácnost vidět i o 3 třídy výše, tohle neni auto pro rodinu na týdenní dovolenou.
Ze bude většina obsazensta včetně mě chybet výkon je jasné, jde o navykovou věc a neznám nikoho kdo jde dobrovolne z do slabšího.
Je to jednoduché malé auto primárně do města, hotové.

fr
frite
22. července 2018, 16:24
0
Ptejte se: Prémiový sedan za 250 tisíc

nevím jestli to bude úplně odpovídat zadání ale jestli jde prioritně a pohodlí tak co taková C5? Jasně je to jenom plebejská C5 ale s motorem HDi bude slušně úsporná ten motor to auto přežije podvozek má velice robustní, nebývá zvykem na něm často měnit ramena čepy a podobně a kabina je velice slušně odhlucnena....

fr
frite
21. června 2018, 16:30
0
Dvouspojkové převodovky - slepá větev vývoje!

Pokud vím tak hybrid s dvouspojkou je Hyundai Ioniq.

fr
frite
05. dubna 2018, 18:27
4
Alfa Romeo Giulia Veloce: Osobnost na prvním místě

Zvláště u testovaného vozu s hnědým koženým interiérem máte neodbytný pocit, že jste se ocitli v modernizované verzi italského gétéčka ze šedesátých let..
Původně jsem četl "péčka" a dávalo mi to smysl......

fr
frite
04. dubna 2018, 18:21
3
Peugeot 308 GT 1.6 THP 205: Racionální volba

Máš pravdu. Taky mi to onehdá Franta v hospodě říkal a Pepa to ještě potvrdil..
Pak jsme si ještě řekli ten povedený vtip o autech na "F" a to jsme se vám v hospodě všichni nasmáli..

fr
frite
07. března 2018, 15:53
0
Pagani opět nabídne manuální převodovku spojenou s dvanáctiválcem

Reagoval jsem na prvni prispevek Quattra kde si stezoval ze musi utracet miliony eur aby mel manual,budiky a bez dotykacu.
To prece Logan splnuje beze zbytku..

fr
frite
07. března 2018, 06:56
1
Pagani opět nabídne manuální převodovku spojenou s dvanáctiválcem

Proc bys utracel miliony. Kup to nejlevnejsi co je a tve prani bude splneno. Dacia Logan

fr
frite
24. února 2018, 02:17
0
Peugeot 508 je po mnoha a mnoha letech zase hezký francouzský sedan

Neni to sedan, je to liftback. Uz jsou videa s realnym autem a otvira se cela zad i se sklem. Coz podle me udelali cechum na prani...

fr
frite
07. února 2018, 15:13
0
Nejrychlejší automobil světa je na cestě k oběžné dráze Marsu v oblaku popkultury

Tak omylem jsem se zapojil do tohoto vlákna - zamýšlel jsem ten příspěvek o vlákno níže pod knightridera..

fr
frite
07. února 2018, 12:13
0
Nejrychlejší automobil světa je na cestě k oběžné dráze Marsu v oblaku popkultury

No, jenže on zrovna ten marketing a divadlo okolo potřeba je. Když se udělá suchý vědecký experiment, tak účel splní, jenže v okamžiku kdy jsou tyto projekty financovány z veřejných zdrojů, tak riskují že za čas se veřejnosti nebude chtít na vědu posílat peníze, protože proč..
Zrovna NASA si to zažívá permanentně..Takže tím že udělá show a nadchne i naprosté laiky si připravuje půdu i do budoucna.
Jinak - když přistávaly tak perfektně synchronně první stupně, tak jsem měl pocit že vidím dobou animaci ze slušného sci-fi filmu, to mi spadla brada..

fr
frite
09. ledna 2018, 18:16
0
Škoda Octavia 1.8 TSI DSG: Další hřebíček do rakve TDI

Sorry kluci, to byla reakce o jedno vlakno nize.

fr
frite
09. ledna 2018, 15:52
0
Škoda Octavia 1.8 TSI DSG: Další hřebíček do rakve TDI

No, ono s tím fasováním Oktávky.. ve většině firem je to asi fakt, ale je pravda že mě se tím Okta v minulé firmě absolutně znechutila. Nebyla špatná (aby ne když stál 730 tis. po slevě (Scout TDI)) ale ani v ničem excelentní, a tím že vám někdo něco vnutí na sílu k tomu získáte vztah - no, řekněme odtažitý. Zásadní výtky mám jen k hluku v kabině, naprosto debilní liště z kusu tvrdého plastu skrz který je ofukováno přední sklo a který se vám odráží ve skle přesně ve výšce oči, takže celý den ruší a ovladači světel u levého kolene - teda ani ne k tomu ovladači, ale k tomu že na palubce není jediná kontrolka která vám říká čím zrovna svítíte. Pak se divně že řada řidičů o tom ztrácí jakoukoliv starost a jezdí za šera či mlhy jen na denní svícení LEDkami vpředu.
Pro zajímavost - k té oblibě Oktávek. Ono - jakmile je možnost volby, už to je trochu jinak. V nynější firmě máme každý budget na auto a kup si co chceš - ty s tím budeš žít. Takže jsme ve firmě každá ves - jiný pes. Kolegové X-trail, RAV4, Kodiaq (jediná škodovka na firmě) Volvo V50, Mondeo, Passat, Peugeot 5008, Golf GTD, Hyundai is35, moje maličkost C5.
Ale beru že Oktávka je skvěle umístěná na hranici segmentu střední a nižší stření třídy a tím pánem je pro firmy výhodná, že nemusí připlácet za střední třídu, je dostatečně praktická a ještě přijatelně reprezentativní, a pro řadu lidí je skutečně modlou a jsou s jejím přidělením skutečně spokojení - každému co jeho jest..

fr
frite
09. ledna 2018, 15:33
0
Škoda Octavia 1.8 TSI DSG: Další hřebíček do rakve TDI

Levnější vstřikovače, levnější turbo, co se týče běžné údržby tak menší olejová náplň, pokud vím tak malinko levnější filtry. Rozdíl taky může dělat povinné ručení - vzhledem k tomu že adekvátním konkurent 2.0 TDI je 1.4 TSI

fr
frite
12. října 2017, 18:05
0
Hyundai i30 Combi 1.4 T-GDI DCT: Nejlepší český kombík nebo korejská náhražka?

Jako jo, cena Levorga je velice fajn, ale neporovnávejte základ (ač slušný) Levorg a I30 v "plný palbě"..
Když budeš chtít do Levorga kožený sedačky, tak musíš do výbavy Sport za 920 například..

fr
frite
12. srpna 2017, 17:11
0
Škoda Kodiaq vs. Peugeot 5008: Rozum proti pocitům

Tak pocitam ze uplne mimino tam clovek stkat nebude a vetsi dite uz tam vyleze samo, rodic uz ho jen zapne..
Nerikam ze je na tom veskera konkurence lepe ( i kdyz podle mych zkusenosti kde je samostatne sedadlo,tam se detska sedacka vleze,takze zrovna u 5008 by tri sedacky ve druhe rade nemeusel byt problem), ale 99% meho problemu je v tom, ze skodovka to v navodu uvadi jako mozne, a ono neni..

Poslední komentáře

Poslední inzeráty

Chrysler LHS  2001
Chrysler LHS

2001 rok výroby
250 koní výkon
3 500 ccm objem

Chevrolet Caprice Classic 1989
Chevrolet Caprice Classic

1989 rok výroby
170 koní výkon
5 002 ccm objem

Dodge Caliber SXT 2007
Dodge Caliber SXT

2007 rok výroby
110 koní výkon
1 798 ccm objem

Dodge Challenger SRT8, 250hp 2008
Dodge Challenger SRT8, 250hp

2008 rok výroby
250 koní výkon
3 518 ccm objem

Ford Bronco II XLT 1991
Ford Bronco II XLT

1991 rok výroby
104 koní výkon
2 933 ccm objem