načítám data...

Téma Zimní plechcup

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Woyta 08. ledna 2016, 19:54
Nasněžilo. :)
VoFi 13. listopadu 2015, 08:09
To sbírku závidím a schraňování podporuju! :) .. já viděl zatím jen pár dílů.. :/
Za normální cenu ten plyšák stojí tuším něco přes 300, za 30(?) nálepek 130 a za 75 nálepek 30.. Jedna nálepka je za 100Kč nákupu.. takže ani nechci vědět jaká útrata to vlastně byla :D ale když u nás v balíkově je to jediný obchod..

Klidně pak můžu poslat fotku jak vypadá..ale to už asi do zprávy, přece jen je to už dost mimo zimní PlechCup :D

Tento příspěvek byl 13.11.2015 v 08:10 upravován.
spooon 12. listopadu 2015, 22:00
Fakt? tak to teda musím mít :-D já sem strašnej fanda coyota a týhle splašený kukačky, mám komplet všechny díly, shraňuju to pro svý děti, protože to beztak brzo EU zakáže...a hlavně to baví i mě :-D
VoFi 12. listopadu 2015, 20:06
spooon: :D to je naprosto boží .. Jinak do konce prosince v prodejnách coop mají nějakou akci kde se sbírají nálepky a pak je sleva na plyšáka.No a jeden z těch plyšáků je i tento kojot..takže jsem uháněl rodinu tak dlouho, až jsem si ho mohl taky pořídit :D
spooon 11. listopadu 2015, 23:47
JLK -> musíme si umět poradit
;-)
Jindřich 11. listopadu 2015, 16:09
Tak jistě že by se to muselo udělat asi někde ve vyšších polohách ale nějaká ta trať z autoskjöringu není špatnej nápad.
Vloni jsem se na to byl podívat a opravdu mě to nadchlo. Letos na podzim jsem chtěl právě zakoupit nějakou plečku pravě na skjöring, na plech cup a nějaký zimní kravení ale nakonec ze zdravotních důvodů od léta jenom ležím, tak snad po novém roce.
Ale nějaký zimní závodění je žádoucí :D
JLK 11. listopadu 2015, 12:59
Jindřich: S dnesnim pocasim by na snehovy trackday bylo potreba track nekde v horach, jinak tam snih bude leda v lednicce na zmrzlinu =/
Jindřich 11. listopadu 2015, 07:40
On by ani takový sněhový trackday nebyl špatný
Woyta 10. listopadu 2015, 00:00
Ja vim, ze nekde u Jicina delali v uzavrenem arealu malej okruh a jezdili zavody. Ale uz nevim kdo mi o tom rikal.
Ale jo. Na snehu bych si zajezdil.
VoFi 09. listopadu 2015, 17:08
Zrovna včera večer jsem nad tímhle uvažoval :D ..akorát bych se asi musel účastnit pouze jako divák...
swein 09. listopadu 2015, 08:08
Někdy tam jsou opravdu zajímavé stroje...
swein 09. listopadu 2015, 08:03
Ahoj, měl by tady někdo zájem o zimní PlechCup? Napadlo mě udělat nějaké zimní kolo - plné sněžných klouzání. Myslím si, že by to nemuselo být ani nijak složité, v krkonoších jezdí pohár v Autoskijöringu. Angry rallye auto táhne na špagátě lyžaře. Jezdí tam i poměrně civilní stroje, typu Feld a Favoritů. Na lyžaře bych se třeba i vykašlal, pokud někdo vyloženě netouží umřít. Dráhu mají vyhrnutou na poli pluhem za traktorem. Myslím, že by to mohlo být poměrně dost zábavy v boku, no a nakonec nějaká časovka a během dne Autíčkářův hotdog.