načítám data...

Téma Zajímavá videa

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Brněnská odchytová 30. července 2020, 00:08
No spíš to odnesl někdo, kdo jenom náhodou sdílel odkaz na moje video (recenzi autokamer v příslušným vlákně). Protože já hážu příspěvky normálně pod svým jménem :-)

Tento příspěvek byl 30.07.2020 v 00:09 upravován.
GanGreen 26. července 2020, 13:19
Ty vole, a ještě se snažíš bejt hustej a vtipnej... Buď rád že tě necha spamovat jedno vlákno a nedají ti rovnou ban. Jestli si myslíš že to tady bez těch tvejch picovin stálo za hovno, tak se pleteš...
Brněnská odchytová 26. července 2020, 02:16
Junior: A přitom je tak moc těžký, na to neklikat a nekoukat :-D
Junior 25. července 2020, 20:33
Očividně nejsem jedinej, kdo má pocit, že je toho všude moc a ještě to stojí zapiču.
Brněnská odchytová 25. července 2020, 04:10
Jakub Pospíšil: Mno.. tohle ale zrovna není dashcam video, takže sem usoudil, že nepatří tak úplně do vlákna, co zachytí kamera v autě... Ale nemám problém s tím, to sypat tam :)
Ohledně těch zaspammovaných fór - prozradíš mi, který to jsou?

Tento příspěvek byl 25.07.2020 v 04:11 upravován.
johan 24. července 2020, 13:11
Csaba: presne tak, naviac ukradnute video
Csaba 23. července 2020, 21:25
Jakub Pospíšil: Jakoby nestačilo že s tím "baví" i na Autofóru, musí to cpát všude možně i tady... :(
Jakub Pospíšil 23. července 2020, 20:13
Brněnská odchytová: Hele, odchyte... Máš tu svoje vlastní vlákno, tak sypej videa tam. Zájemci si je najdou. Letmým pohledem vidím, že máme zaspamovaná hned čtyři fóra odkazem na youtube video, kde souvislost s předchozí diskuzí hledám jen stěží. Takže to decentně promažu a tím to beru zatím za uzavřené.

Tento příspěvek byl 23.07.2020 v 21:03 upravován.
Brněnská odchytová 22. července 2020, 20:43
Supra, kterou bych chtěl vs. Supra na kterou mám.
Trinom 21. prosince 2017, 17:04
johan: Negativně vnímané je to pravděpodobně proto, že ti hňupi buď ničí dopravní značení, nebo blbnou tam, kde ohrožujou okolí.
Občas je to jen hon na čarodějnice.
spooon 09. října 2017, 09:57
bejvávalo, teď je tam závora a zákaz.

Tak už tu zbývá jen parkoviště pod Ještědem, ale to jen když je sníh, jinak vás vyhoděj...
Jakub Pospíšil 07. října 2017, 22:35
spooon: Zrovna v Liberci mám dobré vzpomínky na parkoviště u TipSport areny. Spodní byl asfalt, dokonce s kuželama a kluzkou zatáčkou pro školy smyku a vrchní byla parádní šotolina. Tam jsem si chodil v patnácti s kamarádama zajezdit. V noci tam bylo úplně prázdno a klid. A v zimě je to parádně uklouzaný kus země.
spooon 06. října 2017, 20:15
TheKubajs -> tak síly na některé komponenty určitě vznikají velké, ale když jedeš na krev svou oblíbenou okresku, tak některý komponenty taky nemají na růžích ustláno. Jestli se s oblakemkouře z pneu nerozjíždíš každý druhý rozjezd, asi bych to tak nepřeháněl.

johan-> přesně tak, tady na liberecku aby volný kousek asfaltu člověk pohledal...
johan 06. října 2017, 16:37
nechapem preco je drift obecne vnimany ako nieco negativne alebo nelegalne.. preco ked znikaju ine sportoviska, krcmy a ine objekty urcene na zabavu, nemoze vzniknut niekde za mestom aj vyasfaltovana plocha pre zabavu s autom? pripadne preco robit hon na par mladych ludi ktori si v podstate slusne nasli volne parkovisko mimo obyvanu a tam sa bavia?
Irwinek 06. října 2017, 13:38
No jo, sníh, snížek tady bude, vyházím věci z kufru a půjdu se klouzat :-D
A pak je tam zas nacpu, přihodím pár cihel z akumulaček a budu se zase chovat jako slušný řidič limuzíny :-(
Jakub Pospíšil 06. října 2017, 12:47
Ale jo, na sněhu si taky zablbnu rád, ale gumování mi vždycky, když si uvědomím cenu kvalitních pneumatik a síly, které v tu chvíli působí na některé komponenty trhá srdce.
spooon 05. října 2017, 22:35
mě přijde občas zábava i pálení gum při rozjezdu. Ne na každý křižovatce, ale sem tam pořádnej ozápal gum potěší na srdíčku, alespoň mě. a jak je zima tak se jdu hned s autem klouzat někam na parkoviště a taky mi to přijde jako velká zábava.
Jakub Pospíšil 05. října 2017, 15:29
Tak jsem celou dobu čekal, kdo z nich pokácí nějakou značku a pak mi došlo, že "dopravní značení" říkají těm bílým čárám.
Jinak jsem teda smysl ježdění v kruhu v kouři vlastních nikdy nějak nepochopil. Opravdu je to taková zábava, nebo je to jen ekvivalent pálení gum při rozjezdu?
beastar 05. října 2017, 13:48
Přesně takhle ničit veřejný majetek. Auta by měli zakázat rovnou i s lidma!
JLK 05. října 2017, 12:53
bitner: jasne, o vikendu se v Brne jede finale v driftech, tak musi kluci trenovat, neda se nic delat.