načítám data...

Téma Zábavné auto na rozbité silnice

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Evlo 19. listopadu 2019, 00:29
Beny: me ne, mozna to bude vylitanosti podvozku a dorazu
Mrkef 17. listopadu 2019, 10:05
BMW E90/92
Beny 16. listopadu 2019, 16:11
Evlo: Mě ne. Už na sériovým nesníženým podvozku chodí vzadu dost často na dorazy.
Evlo 16. listopadu 2019, 12:12
zrovna tady me prijde ta obligantni miata vhodna odpoved
GanGreen 15. listopadu 2019, 06:14
Nad podobnou věci jsem taky párkrát uvažoval, a mě z toho vyšlo Subaru xv s dvoulitrem jen nevím kolik vlastne stojí :D
stirling 14. listopadu 2019, 12:31
Tak ono zalezi aj od velkosti disku a volby pneu. Idealne je mat 15-16 vysoky profil. Z maksich aut su urcite dobre starsie Citroeny ale to velmi nesplna tvoju predstavu zabavneho auta. Lexusy su o nieco tvrdsie.
Tomáš Vavrečka 13. listopadu 2019, 13:02
...trochu se obávám, že k plné spokojenosti povede ze sériových řešení máloco... Spíš bych to viděl na hezké auto za 150k a objednávku na míru do Protlumu za 80k :-)
CZmisak 13. listopadu 2019, 11:47
Ahoj,
jelikož silnice v místech, kde se pohybuju, stojí při nejlepším za nic a jezdit Celicou se začíná podobat středověké tortuře, přemýšlím o výměně. Nástupce nemusí být velký (2 sedačky jsou víc než dostatečný, 2 dveře též), motor ideálně do 2.5 litru a řízení toho auta by nemělo připomínat francouzský MPV. Zároveň by ale mělo mít aspoň trochu odolný ne-úplně-tuhý podvozek a cenou nejít přes 250k korun. Nějaké tipy? Dá se něco takového čekat třeba od Lexusu IS/GS (já vím, stodola, ale zas "corporate jet")? Překážkou by nebyl ani design Juke, ale Nismo verze spíš nejsou než jsou.