načítám data...

Téma Výběr stroje na PlechCup

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
VoFi 31. října 2020, 16:07
Tak menší aktualizace.
Fouknutá 1.4. Nejspíš našla nový domov. Pán odkoupí kastli s motorem převodovkou + pár věcí k tomu a stane se z ní závoďák. Sice ne plechcup, nýbrž rallycross, ale co už, pořád lepší než hutě.

Každopádně pěkná kastle a ta 1.6 stále čekají na svůj domov. Už jsem jim pořešil prozatimně stání, takže zatím cena 6 000 Kč za obě.

P.S. Kdyby někdo chtěl vyrazit do boje a 1998 Felicií 1.6 s posilovačem, abs a vůbec asi plný palbě páč to víc nemělo.. Dejte vědět. Asi bude na jaře jedna pěkná k mání za pár korun, jen potřebuje nové blatníky a zaplatit eko daň.
VoFi 25. října 2020, 14:12
Fotka světle zeleného aka dobré kastle je stará cca půl hodiny.
Fotka tmavě zeleného aka 1.6 s papíry je těsně před tím, než se z ní obraly dříve zmíněné věci..
VoFi 25. října 2020, 13:13
Tak se změnil majitel areálu, kde auta máme a rovnou nám vypověděl smlouvu. A jelikož je nemáme kam dát..

První dvě popsaná auta při odvozu do konce měsíce za cenu 5 000 Kč, všechna tři za 8 000 Kč :)
VoFi 23. října 2020, 15:41
Letošní rok je pasé, tudíž prostor připravit se na příští rok včas!
A co může být lepší, než tři auta, dva motory a jedny papíry?

Auto první je Rover 25, rv 2000, najeto 167k. Původně 2.0 turbo nafta, ale motor si beru
Pětidvéř, světle zelená. Takřka bez koroze, jen řidičův blatník má na kousku oloupaný bezbarvý lak a stejně tak kapota. Řidičovy dveře mají lehce chycený spodek. Papíry nemá, VINka jsou pryč. Auto kompletní až na následující: motor, převodovka, chladič, intercooler, chladič klimy a vedení klimy, hodiny, budíky, zrcátka, výfuk
Ideální jako náhradní kastle třeba pro bourané auto.
Tmavý interiér, látkové sedačky

Jako druhé tu je zelená British Racing green 1.6,pětidvéř, papíry živé, eko placené, stk platná.. ale prahy, lemy a spodky dveří K.O. V TP zapsané tažné zařízení, kola 14,15,16..
Není následující: kapota, nárazníky, světla, chladič, zadní sedačky odvrtané, výfuk, jednotka airbagu

A jako třetí další pětidvéř, světle zelená (stejná barva jako to první auto) 1.4 16V s fouknutým těsněním pod hlavou, taky bez papírů. Nejspíš z toho budou pryč dveře, kapota, blatníky a světla... Ale dá se domluvit že to nechám vcelku.

Všechno je o dohodě.
Z mého osobního pohledu by byl ideál koupit jednu z dvou kastlí a použít na ní doklady + motor z té 1.6
A nebo taková snová verze, kdy papíry z 1.6 použít na pěknou kastli a udělat z ní silniční auto, 1.4 oživit a odlehčit na závoďáka.. A na okruh můžete jezdit stylovou stejnobarevnou soupravou :D

V případě zájmu se mi ozvěte s nabídkou.

Cenovka za všechna tři auta se vším všudy 12 tisíc korun, ale rozhodně je možné jí srazit dolů tím, že si z nich sundám víc věcí..
P.S. Rezavá 1.6 k odběru hned, pěkná kastle příští týden a ta 1.4 cca za dva týdny

Tento příspěvek byl 23.10.2020 v 15:51 upravován.
Woyta 21. května 2020, 22:48
Pánové. Přiznejte se. Kdo mi pod nosem koupil to stříbrné FTO za 10k? :D
Adam Forman 14. února 2020, 16:12
Podrobná diskuze je vždy možná přes můj mail adam.forman@autickar.cz či fb chat. Případně si tu ve fóru založ vlákno s foto a popisem uprav oproti sériovému stavu. To by konečně v orientaci pomohlo i ostatním účastníkům.
bkralik 14. února 2020, 12:34
Ok, mám stejný dotaz - projde Alfa 666, ve stejném stavu jako na podzimním plechcupu?
Adam Forman 14. února 2020, 12:03
Rover v tomhle stavu určo projde.
@Kubajz: Jde o HODNOTU vozu. Nejen o cenu ;-)

Tento příspěvek byl 14.02.2020 v 12:04 upravován.
Jakub Pospíšil 22. ledna 2020, 20:11
Koupils to za kačku?
Koupils.
Tak máš rozpočet 15 tisícovek.
VoFi 22. ledna 2020, 19:41
Prosím o posouzení. Jak bych na tom byl dle pravidel s cenovkou já?
Sehnal jsem si Rover 25, pod kapotou 1.4 benzín s fouknutým těsněním pod (nejspíš prasklou)hlavou.
Je bez papírů, týpos to dostal od příbuzného na autokros ale bylo mu líto to zlikvidovat + na to vlastně neměl čas.
Než to zavřel do stodoly, udělal vepředu nové brzdy (kotouče + destičky) vzadu repas bubnů. Vlastně to stálo rok na ulici a pak další 3-4 ve stodole. Teď ale potřeboval rychle místo a tak ho hodil na net s tím, že kdo si pro to první dojede, může si ho za odvoz vzít.

Mám kupní smlouvu na symbolickou 1Kč, ale hádám to mi uznáno nebude. Teda ne že bych to nějak vyžadoval či chtěl, jen bych rád věděl s jakým rozpočtem můžu počítat.

Dík za odhady ^ ^
Paul.Try 11. prosince 2018, 08:43
https://auto.bazos.cz/inzerat/96725113/Renault-clio-2-16.php
Započatá weight reduction :D bez mřížek,repro a radia :D
A určitě za 15 ho nechá :D
Woyta 09. května 2018, 22:38
No u me par puchejrku na zadnim lemu znamenalo novej lem, podbeh a kus prahu. Koukni na stav zadnich podelniku u ulozeni napravy. Taky uz jsem potkal Compacta, kde bych sebal ze upadne zadni naprava. PS: Cekal bych nekde opravovanou nehodu. Bylo to levne RWD auto. A asi setri na sadu silentbloku.
Jan Šoupal 08. května 2018, 09:34
kdo ví jaký je reálný stav, ale za ty prachy https://auto.bazos.cz/inzerat/89248244/BMW-E36-318TI-Compact-103KW.php
Woyta 07. května 2018, 08:22
Mno ja mam BMW E36. S tim je sranda ale spotreba ND docela vysoka.
dom 02. května 2018, 14:12
Už dva roky se na plechcup chystám, ale pořád není s čím. Lépe řečeno, pořád byly doma dvě auta, která by se do limitu vešla, ale byly potřeba, aby fungovala. Teď jsem v situaci, kdy máme doma dvě úplně nové auta a ty jsou již samozřejmně mimo limit.
A tak k dotazu, jakou plečku koupit, aby mě lákolo ji občas vytáhnout i jen tak na okresku. Přece si nekoupím auto na cca 4 dny v roce.
Jak to řešíte?
Přemýšlím nad první imprezou, s tou by mohla být sranda i v zimě.

Tento příspěvek byl 02.05.2018 v 14:25 upravován.
Woyta 07. listopadu 2017, 01:17
BMW E36 Compact 316i. 1,6l 75kw, 1270kg. Dobre gumy, brzdy, trosku nastaveny podvozek a Myto za sucha umim za 59.08. Jen nevim jak vic zrychlit abych dohnal lehkej Peugeot 306 s 2.0. Ti jezdej 57-58s jestli se nepletu. Ale prej bude nejaka zmena pravidel.
M P 04. listopadu 2017, 13:22
Pokud nemáš v rukách totálně nasráno, tak zcela jistě. Mně teda 140 koní nestačilo, ale příčinu bych hledal v první větě :)
GanGreen 03. listopadu 2017, 15:28
BubaaCZek: to záleží na pilotovi... ;)
BubaaCZek 03. listopadu 2017, 14:23