načítám data...

Téma Výběr stroje na PlechCup

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
JLK 16. ledna 2015, 19:37
Mne se libi http://www.tipcar.cz/inzerat/alfa-romeo-145-16-16v-eko-zaplacen-cz-15790333.html, ale jak se divam, asi by mi ji bylo lito, no. Ale hatchbacku s boxerem pod kapotou moc nepotkate.
BobAsh 14. ledna 2015, 22:23
Já na základě zkušeností s víceméně kompletním startovním polem loňského ročníku můžu říct, že mi subjektivně přišly nejen nejefektivnější, ale i nejzábavnější právě ty hatchbacky. Zadokolka bude asi super, pokud bude fungovat jak má a hlavně jí člověk bude mít v ruce.

Ale dostat se s ní na limit je víc o strach a vyžaduje víc šikovnosti. Předokolky, zejména ty hravější (jako fantastickej Potron alias Modrý Skrček) se dají mnohem snáz drtit na úplným limitu.
František Čáslavský 14. ledna 2015, 22:07
Spooker: huš, to je můj tip. :)
Greeny 14. ledna 2015, 22:01
Osobně si myslím, že PlechCUP je hlavně o zábavě, takže by se mělo pořídit auto s kterým si zábavy užijete nejvíc.. za mě je to třeba 205, AX, 309, 306.. nebo na loňském Plečkapu mě velmi příjemně překvapilo Clio I :) Prostě levný francouzský hatchback, klidně s malým motorem ale hlavně s nízkou váhou.
Spooker 14. ledna 2015, 21:46
Tip bych měl. Je to sice furt malej lacinej hatchback, ale ne úplně běžnej a na dobré gumě by to mohlo bejt rychlý až až....vesměs taková volba z rozumu.
Jde o to, co má bejt ta avizovaná oprava a jestli by se dala zvládnout za dobrej peníz. Ale po nákupu by byla do patnácti velká rezerva.
http://auto.bazos.cz/inzerat/43050558/rover-216si.php
MiB 14. ledna 2015, 21:03
Hoj, hledám sháním, ale zatím se nedaří, chtěl bych zadokolu(BMW) nejlíp R6, ale je to problém najít něco do 15tis.
Další tipy - Puma s 1,6 nebo 1.7, Cougar 2.5, Clio 1.8, Fiesta XR2, AR 146, Mazda 323F, Celica, Rover 25/400, Civic, Audi A4 quattro s V6.
Průšvih je teď s tím, že to nejde hodit do polopřevodu a tím se vyhnout EKO zlodějině, jedině už to tak koupit a v červenci to nechat zaniknout...
BobAsh 14. ledna 2015, 15:42
Zatím to vypadá, že na PlechCupu, narozdíl od amerických LeMons, válejí hlavně malé laciné hatchbacky. Myslíte, že to je fakt to nejlepší co pořídit? Máte nějaký tajný nebo méně tajný tip, do čeho jít?