načítám data...

Téma Výběr druhé víkendovky

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Goldies 30. ledna 2018, 19:04
GanGreen: přesně!
GanGreen 30. ledna 2018, 18:52
No tak v tom pripadeje TTcko celkem dobra cesta k levny S3 ;-)
Goldies 30. ledna 2018, 18:41
GanGreen: To asi ne, ale jde mi i o cenu... S3 kolem 200k TT kolem 110k a to mě celkem zajímá :-)
GanGreen 30. ledna 2018, 18:38
S3 jen s 5ti kvaltem? To cumim... No rozmery a vaha, myslim ze 110kg rozdil neni uplne zanedbatelnej...
Goldies 30. ledna 2018, 18:17
http://srovnani.katalog-automobilu.cz/automobily/?ids%5B0%5D=786&ids%5B1%5D=1031 hele ono je to fakt to stejny co S3! Teda az na rozmery karoserie...
beastar 19. ledna 2018, 15:51
No je to tak, že je to úplně sterilní proti autu jako je MR:) I když uznávám, že nahoře ta 1.8 má zajímavej projev a myslim si, že v takovým Mýtě kde člověk pořád řadí to bude zábavný. To bych snad i chtěl slyšet teda v autě. Kolem auta bez pořádnýho laufu nebude nic, že jo. Každopádně když si s ničim takovym nelítal, tak se ti možná zalíbí no. Přece jen člověk si v tý krabici se čtyřkolkou (jakože) dovolí víc, mnohem víc.
Goldies 19. ledna 2018, 14:04
beastar: hele, ničím podobným se bohužel na okruhu nejel, takže to pro mě (nás) bude premiéra :-) sám jsem na to hodně zvědavej :-)
beastar 19. ledna 2018, 13:44
Udělal si dobře. 3.2 je krám a ten motor je pro to zbytečně velkej. O servisu nemluvě. Ta 1.8 má dost hrubej zvuk, ale opravis to kladivem u Pepka kdekoliv na vesnici. Zázraky fakt nebudou no:) Jel si někdy na okruhu s něčím jako je a4, 3er ve čtyřkolce? Tak takhle přesně to jezdí. Jen ten pocit v tom je víc cool. Páč to auto predbehlo designen svoji dobu. A umi si zahrat narozdil treba od hyundai coupé na sporťák s grácii.
Goldies 19. ledna 2018, 13:32
beastar: na 3.2 sem se taky díval, ale měl jsem strach z té váhy na předku a servisovatelnost (tak nějak si říkám, zme na 1,8T seženu všechno tak nějak snadněji). Hele, fakt od toho žádný zázraky nečekám, lineární průběh to opravdu nemá (aspoň co si pamatuju) ale zase ten kopanec je návykovej :-) sám jsem zvědavej jaký to bude na okruhu.
beastar 19. ledna 2018, 13:25
TT první generace jezdí tak skvěle jak to dokáže Golf té čtvrté. Zbytek jsou dojmy z toho jak to auto působí.Solidní turbo v Audi fouká pěkně, ale sportovní zvuk motoru vypadá jinak. Ta 1.8 nejede vubec vodspoda a už vůbec nemá lineární pruběh výkonu. Nahoře to jede skvěle.Haldex dobrej asi stejně jako u dalších produktů vw. Na ty účely na který to kupoval je to ideál. Článek by byl fajn páč no:)) Měl sem kdysi 3.2 a sportovní to je. Když to jezdí hlavně rovně.

Tomyx: Ten 1a stav ti celkem závidím:)

Tento příspěvek byl 19.01.2018 v 13:26 upravován.
Goldies 19. ledna 2018, 12:30
JLK: no jo, porád! :-D
Goldies 19. ledna 2018, 12:30
ToMyx: hele, naše auta jsou vždycky v 1A stavu ;-) na tom si celkem zakládám!
Goldies 19. ledna 2018, 12:29
Tomáš "Vavris" Vavrečka: hele, já myslím že určitě :-) sice to není uplně vrcholný model, ale má to k němu blízko. 6q manuál, multilink na zadní nápravě a solidní turbo v kombinaci s Haldexem by nemuselo být úplně zlé ;-) dám vědět jak to bude mít dovozovou technickou a veskere mozne pojisteni :-D preci jen s tim budu jezdit i já :-D
ToMyx 19. ledna 2018, 10:38
Goldies: Díky, berete to pěkně z gruntu, koukám. Tak to má být, na dojmy se budu těšit.
Vavris Vavrisovic 19. ledna 2018, 10:35
Pane Goldies, myslíte, že by šla někdy na jaře učinit krátká projížďka? Nějaké jízdní dojmy z TT první generace - tak kontroverzním autě - by na HP Autíčkáře neměly chybět :-)
JLK 19. ledna 2018, 10:35
Goldies: Jen proboha opatrne! D=
Goldies 19. ledna 2018, 10:25
ToMyx: No jak to jen říct :-D

Auto je od nákupu v servise a dělá se kompletní prohlídka s výměnou všeho nutného. Veškeré náplně, oprava elektriky, dodělání nezbytností pro manželku (pípáky na parkování) a kontrola podvozku s drobnou repasí. No příští týden by měla být konečně doma :-) tak ji půjdu protáhnout a dám vědět.
ToMyx 19. ledna 2018, 09:39
Goldies: Gratuluju k fajn vozítku! Jak se s TT žije? Co winter fun factor? Dá se tím?
Goldies 27. listopadu 2017, 07:10
Petr 'Krab' Jeřábek: hele zatim me napada jen Tragicky Tezke :-D ono to ma prez 1,5T, coz rozhodne pri jizde nejde znat :-) no, dneska jede na sal, tak uvidime co pan doktor rekne, ale je tam spis Tisic Troublu maleho razeni, nez jeden velkej pruser. A dost z tech problemu je dusledek nasi peclivosti a touze po perfektnim stavu a dost lidi by to ani neresilo :-D
krab 26. listopadu 2017, 23:28
Velká gratulace ! TT vypadá k světu. Dokonce jsem se teď zamyslel, co vlastně TT znamená. Je to "Tourist Trophy" po legendárním závodě motorek na Isle od Man anebo něco jinýho?

Nějaký týpek na UK Audi fóru říká : Teutonic Transportation :-D he he... Ne ale v reálu to má být opravdu Tourist Trophy ...