načítám data...

Téma Vosí/včelí hnízdo v levém bočním zrcátku

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
R0ck 22. července 2018, 18:34
Provedeno, zlikvidováno, díky moc všem :). Ted už jen musím vyčistit ten bordel za zrcátkem :D.
Woyta 19. července 2018, 13:35
Můj způsob by byl zabalit zrcátko do igelitu a dovnitř nastrihat sprej. Taková malá plynová komora. Následně sundat pytel, vycvaknout sklo zrcátka a odstranit zbytky. Pak jen nacvaknout sklo zpět.
jenda200 18. června 2018, 16:41
Ja používám tohle, a fakt to funguje dobře a rychle. Vyzkoušeno několikrát na zahradě na vosí hnízda.
https://repelenty.heureka.cz/bros-spray-hasicak-na-vosy-a-srsne-300-ml/#

Tento příspěvek byl 18.06.2018 v 16:42 upravován.
R0ck 18. června 2018, 09:31
ouuukej tak svépomocí it is :), díky za radu
Csaba 17. června 2018, 12:06
PepaSFI 17. června 2018, 09:19
jdi do drogerie a kup nějaký protihmyzí sprej. Jsou k mání takové co dostřelí tenkým střikem i několik metrů a účinkují okamžitě. Vosa uletí tak metr a spadne. A pak zajeď na myčku a vyper zbytky wapkou. Možná by stačila jen ta wapka ale postřik je jistota. Bohužel už nevím jak se to jmenovalo, byl to větší oranžový sprej.
R0ck 16. června 2018, 15:50
Ahoj všichni, upřímně netuším na koho jiného se obrátit ale stal se takovej relativní poser. Po dnešním návratu z nákupu se koukam, že si to nějaký žlutý létavci valí do vnitřního prostoru za levým zrcátkem a koukam, koukam a vidím hnízdo. Takže mám prostě hnízdo těchto polétavcu uvnitř. Nicméně v životě sem se nesetkal s tím aby se někomu něco takového stalo. Proto bych se chtěl obrátit na milé čtenáře autičkáře jestli by jste mi pomohli a dali mi nějaký typ jak se toho můžu zbavit? Volat hašiče a mechanika aby to rozebral ? Přistup je tam dost minimální a já se do toho rozhodně pouštet nebudu, určitě by bylo lepší to řešit co nejdřív dokud je to malé a nikoho to moc neohrožuje, bydlíme vedle školky, tak mam obavu aby nikdo nedošel k úhoně.