načítám data...

Téma Víkendové vyjížďky s kapkou adrenalinu

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
ToMyx 29. srpna 2017, 13:54
Sasakr: Díky za zvěčnění, bylo to fajn! Koukám, že jsem utíkal ze záběru pekelně pomalu:-D
Sasakr 27. srpna 2017, 23:10
Fotka z naší projížďky minulý pátek. Dochlazujeme na České chalupě. Tome, díky za účast a jsem zvědavej, kdo se přidá příště.


Tento příspěvek byl 27.08.2017 v 23:10 upravován.
Sasakr 17. srpna 2017, 15:37
ToMyx: Poslal jsem ti SZ s kontaktem.

Primera s dvoulitrem by v přímce nemusela být pomalejší. Uvidíme :-)
ToMyx 17. srpna 2017, 12:10
Sasakr: Jsem schopen vyjet z Prahy kolem 16h, takže dojezd mezi půl šestou-šestou. Není to pozdě? Přijel bych Primerou, snad ti budu štačit:-D

Tento příspěvek byl 17.08.2017 v 12:11 upravován.
Sasakr 16. srpna 2017, 23:57
No já jsem pro. Akorát čím dřív, tím líp. Večer bych potřeboval někde být. Čím přijedeš?
ToMyx 16. srpna 2017, 09:39
Sasakr: Ahoj, je tu 80% šance, že v pátek odpoledne pojedu směr tvůj kraj, takže taková podvečerní jízda? Na 100% to budu vědět až v pátek. okud by bylo sucho, bylo by to perfekt!
Sasakr 08. srpna 2017, 21:11
V diskuzi k tomuto článku https://www.autickar.cz/clanek/jaka-je-vase-nejoblibenejsi-silnice-autickar-se-pta/ jsem našel tip na následující trasu: Bedřichov-Hrabětice-Josefův Důl-Jiřetín.
Celkem bych si to projel, je tu někdo z Libereckýho kraje? Ve více to bude zábavnější.
Nezn.uživatel 03. února 2017, 14:26
Gulf91: Naprostej souhlas.
Gulf91 03. února 2017, 11:14
Ahoj poslední dobou nemám moc času tak zanedbávám vše a nejvíc autíčkáře. Za prvé na jih od Prahy je Tchořovické letiště, hned za obcí Lnáře. Určitě doporučuji. Ohledně projíždky jsem pro ale teď nemám čas a taky se mi nechce brát mazlíka do tohoto bordelu. Tak snad až bude líp a bude více času. Rozhodně bych jel spíš na to kafe, než ring, nebo hrát real life nfs. Jsem pro normální projížďku a spíš ve stylu cruising!
Souča 06. ledna 2017, 22:23
V neděli má v Praze sněžit a být pod nulou celý den - napadá někoho vhodný plác, kde se sklouznout? Klidně i s dalšíma autíčkářema. Není to úplně vyjížďka echt, ale nechci zakládat zas novej topic :)
Nezn.uživatel 05. ledna 2017, 20:46
Ja jsem taky jen pro normalni vyjizdku s nejakym pokecem u kafe. Zavodeni na normalni silnici ne. Mille Miglia a Nurburgring by byly sice zajimavy, ale bohuzel pro mne letos urcite ne.
saage 05. ledna 2017, 19:29
Ja sem spis pro nejakej pokec, kafe a rozumnou projizdku. Nebo pro okruh, kde clovek muze dat motoru napit. :-) Blbnout v provozu je nesmysl, na to jsou jiny fora. Ps: :Krabe ja budu v Italli kdyz bude Mille, tak premyslim zda To nevyuzit. :-)
GanGreen 05. ledna 2017, 19:09
tak se nám ta vyjížďka zvrhla na sraz sportovních aut na NS :D toho se bohužel nezučastnim :)
sheogh 05. ledna 2017, 11:27
Ja na Nurb. prave jeste nikdy nejel, jen virtualne, takze lakadlo je to dost velky. Horsi je, ze nemam adekvatni vozidlo, ale kdo vi co bude az se to stane aktualni :-)

V zasade nemam nic proti decentnimu blbnuti i na silnici, ale za ty body a ridicaky v cistirne to asi nestoji :-)
jc 04. ledna 2017, 19:45
Mne ted laka vyrazit nekam na nejakou zasnezenou plochu, jen nevim kam. Idealne trosku na jih od Prahy. Kdybyste vedeli, sem s tim.
krab 04. ledna 2017, 15:59
Já jsem taky pro. :) Nuerburgring je krásnej. Zatím jsem se vezl jenom jako spolujezdec, zato se závodníkem za volantem a v Caterhamu... Takže možná lepší adrenalin než kdybych řídil sám.

Nějaký kratší projížďky za město bychom v sezoně udělat měli. Pár lidí, pár různých aut, žádný blbnutí jen tak se projet, dát kafčo, pokecat. "Pepeo" myslím mi psal sz že bychom se svezli, má Datsuna 350Z, když se přidá Knightriderovo Monsterum, "Saageho" nový objev, Krabovo Kupé, a třeba i pánové s BRZy , bude to hezké odpoledne. ...Až začne pěkně a štěrk a sůl bude pryč...

PS: V květnu bych se chystal s partnerkou podívat na Mille Miglia. Tak když se vytvoří menší skupinka s podobným programem v Itálii mohl by z toho být krásný zážitek.
saage 04. ledna 2017, 15:01
Jsem pro Nurburg. Je to sice z ruky ale par blaznu by se urcite naslo. sheogh:
Nezn.uživatel 03. ledna 2017, 08:45
Ja bych se klidne pridal, pokud z toho nebude nesmyslnej zavod na verejnych silnicich, ale az na jare. Do tohohle pocasi Corvettu tahat nehodlam.
Evlo 28. prosince 2016, 19:47
No na nejakou klikatou cestu kolem prahy se fakt netreba domlouvat, v brze ranni hodiny je to kolikrat jak Initial D. Tak to mozna neni tak o tom kam, ale kdy...

Tento příspěvek byl 28.12.2016 v 19:47 upravován.
Souča 27. prosince 2016, 15:00
Já bych se klidně přidal na tu pražskou trasu, bydlím tu krátce a rád bych něco projel. Klidně i během ledna, ale jen o víkendy :)