načítám data...

Téma Velke Jarni Dilema

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Sklenk@ 08. července 2018, 22:34
Ahoj, uvazuju o nákupu MG ZR můžete mě zasvětit / odkázat něco ke spolehlivosti a jakému motoru se vyhnout. Vím ze je to většina Civic, ale koupě 2,5 je lákavá a určitě má svoje nevýhody. Díky :-).
Goldies 14. listopadu 2017, 10:29
sheogh: jj vim ktera :-D ale ja v tom teda videl nejakou bloncku
sheogh 14. listopadu 2017, 09:35
JLK: Jo tak to mas pravdu. Obcas tu v brne vidam zarive modrou X6 se SPZ 1LUCIFER :-D :-D Nejvic me dostalo, kdyz z toho vystoupil takovej starsi, celkem solidne vypadajici pan :-D
JLK 13. listopadu 2017, 19:53
sheogh: Ja jsem v tom taky nejel, ale prinejhorsim v tom nebudes vypadat jako potencialni kokot (omlouvam se vsem majitelum X6M) ale jako bohaty nerd. Ale celkove mne hybrid u sportaku neprijde az tak spatny napad. Respektive ono se timto smerem bude nejspis ubirat tak ci tak a ja se uz dopredu chystam v tom videt plusy. Takova Miata hybrid - cim vic paliva usetris cestou na okruh tim cistsi svedomi budes mit az ho propalis na tom okruhu :D
sheogh 13. listopadu 2017, 19:40
JLK: No nevim, ale nejel jsem v tom, treba bych zmenil nazor :-) je me jasny, ze sis delal kozy, ale ve finale je to trefny prirovnani :-)
JLK 13. listopadu 2017, 13:06
sheogh: Tak ja osobne v i8 vidim o dost vice smyslu nez X6. Ale v kontextu tveho dotazu je to samozrejme vtip.
sheogh 13. listopadu 2017, 11:53
JLK: Zas tak velkej nesmysl to byt nemusi :-D Tohle prekonava I X6M :-D

GanGreen: Ja vim, vypada divne, sedi se v tom jak na hajzlu, ale zase neco vydrzi, a je tak nejak logicka volba do mesta. A kdybych ho nezminil, tak se budou vsichni ptat, kde je Prius :-D

Tento příspěvek byl 13.11.2017 v 11:56 upravován.
JLK 13. listopadu 2017, 11:49
Tak uz nemusis patrat, nasel jsem idealni zpusob jak zkloubit dohromady Priuse a Boxster, jen budes muset krapet dosetrit https://www.sauto.cz/osobni/detail/bmw/i8/17326005
GanGreen 13. listopadu 2017, 11:10
já tam ten prius absolutně nechápu... všechno to jsou vicemeně bych řekl řidičský auta a najednou tohle?
Jestli je to válka srdce a rozumu a srdce má 7 bojovníků a rozum 1 bojovníka, tak si myslim že vim, která strana by měla jasně vyhrát a rozum by měl kapitulovat ještě než začně bitva o výběr konkretního kusu...
sheogh 13. listopadu 2017, 11:05
JLK: Dobre, upresnim pozadavky - musim se do toho auta vejit a to obcas I s batohem :-D :-D

Tento příspěvek byl 13.11.2017 v 11:06 upravován.
JLK 13. listopadu 2017, 10:53
sheogh: A jak to ze tam nemas zadnou MX5? Kdyz nevis co chces tak prece koupis Miatu a hotovo. A instalaci kompresoru se taky nebrani.
sheogh 13. listopadu 2017, 10:24
Ano, je to valka srdce a rozumu :-D :-D Prius by byla samozrejme logicka volba, ale obavam se, ze by me prestal po chvilce bavit a sel by o dum dal :-)

Dost me laka to MG ZR, je levny, slo by pouzit I v Myte, ma super podvozek a motor K-Series se nebrani ani instalaci kompresoru :-)
Beny 13. listopadu 2017, 10:19
Boxter S vs Prius? :-D to je docela rozpětí. :-)
sheogh 13. listopadu 2017, 09:38
Uz me asi hrabe, ale musim si neco koupit :-)
Maserati 3200GT vzdavam, v CR na to jdou koupit s bidou brzdovy desticky, nikdo nic nema a cekat mesic na balik z italie s nepojizdnym autem u baraku se me nechce.

Takze jsem si preformuloval zadani, a auto by melo byt:
- Vhodny pro mestsky provoz (tzn spis neco mensiho)
- Zabavny do jiste miry
- Na benzin, nebo hybrid
- Schopny zvladat jizdu po brne (ale zase nechci uplne offroad), tzn neco s odolnejsim podvozkem
- Dostupny dily a neco, co se nebudu bat parkovat pred obchodakem
- Tak trochu nesmysl

A co me z toho zatim vypadlo?

-- Popelnice --

- Ford Fiesta ST 2.0i 16V
- Fiat Coupe 2.0 20v turbo
- MG ZR160+ 1.8i
- Suzuki Swift Sport
- Audi S3 1.8T


-- Slusnejsi auta (tzn ne jen na dojeti) --

- Porsche Boxster S 3.2i (neprakticky, lec lakavy a dostupny)
- Lancia Delta HF 1.6 Turbo(Idealne Integrale, ale to je jina cenova, a asi by to byla skoda trapit po meste)
- Toyota Prius Mk2 (Asi nejrozumnejsi volba, ale jen s 1.8i)
- Jaguar XKR X100 4.0 S/C (v CR krome zrezlych vraku za zlodejsky ceny nic)


Tento příspěvek byl 13.11.2017 v 10:26 upravován.