načítám data...

Téma TrackDay a PlechCup v Písku?

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Vlk44 07. března 2015, 20:53
Myslím že týhle diskuzi by každopádně přispěl názor někoho, kdo má dobře najetý jak rallycrossový tak autocrossový tratě a má trochu větší přehled.
Vlk44 07. března 2015, 20:51
swein: Šotolinová sosna je rallycrossová trať, ne autokrosová, zní to podobně, ale ve finále je v kvalitě traťe obrovskej rozdíl.
swein 06. března 2015, 16:58
Šotolina v Sosnové mi můj daily driver jen ušpinila... Tak nevím.
Vlk44 06. března 2015, 12:58
Trinom: Každej kdo někdy viděl zblízka autocrossovej okruh ti potvrdí že je to pro daily auta docela destruktivní, přibice nebo sedlčany sice nejsou tak náročný místo jako přerov, nebo paka, ale furt je to docela záhul. hlavní problém je v gumách, protože normální silniční gumy jsou na takovym okruhu magnet na defekty, obzvlášť pokud maj nějákej ten rok za sebou a málo masa, na druhou stranu nový auto to v sériový podobě zvládá docela dobře.

Trinom 05. března 2015, 22:22
swein: To by mohla bejt docela zajímavá zkušenost, pokud tam není moc šutrů nebo jiných rizik nekompatibilních s vozy kategorie daily driver :)
bobo23 26. února 2015, 23:17
Ok. Tak budu doufat, že se zadaří, protože jinak to letos pro sebe vidím dost bledě.
BobAsh 25. února 2015, 23:34
bobo23: Nad tím uvažujeme. Dost to závisí na tom, kde to kolik bude stát a kde budou jaké volné termíny.
bobo23 25. února 2015, 21:08
Vavris: No, Biskupice by byly výborné. Akorát ta plečka mi chybí :-D
Vysoké Mýto je taky relativně dostupné. Tam je něco v plánu?
Vavris Vavrisovic 25. února 2015, 08:12
No, ono čistě teoreticky v těch Biskupicích, co navrhoval Lukáš, by se čistě jen pro plečky něco zorganizovat dalo - třeba jako bonus, jestli bude v sezonně velká účast. :-) Akorát teda místo stohu se slámou si pamatuju velkou kopu hnoje - tak jako tak by to bylo do měkkého :-D
Greeny 24. února 2015, 23:23
nevím o jediném použitelném okruhu na Moravě.. výměnou za všechny malé okruhy tu máme zas skvělé Brno :) pro trackdaye alá autíčkář je ale poněkud nepoužitelné :) Jediné malým okruhům alá Mýto, Sosnová, Písek je na moravě testovací polygon Tatry v Kopřivnici, vím že tam snad občas i nějaká akce bývá, ale chce to asi trochu lepší známosti a taky to prostě není závodní okruh.. :)
bobo23 24. února 2015, 22:19
Mám dotaz. Je v plánu i nějaký trackday na Moravě? Nebo tady není vhodný okruh?
Lukas555 14. února 2015, 09:07
Já bych měl ještě jeden návrh, letiště Biskupice a přilehlé komunikace, jezdí se tam Barum rally, rallyslalomy, autoslalomy. V okolí trati je pouze hangár, stoh se slámou a jeden přikop.
Na zlínsku je hodně lidí co si chtějí zablbnout a mají na to jen třeba staré fáčko nebo š120.
Případně spojit jednu událost PlechCupu s organizátory autoslalomů ve Vyškově, kteří nyní chtěji udělat serial 5 závodů nejen na letišti ve Vyškově. A myslím, že hodně lidí co jezdí slalomy by nad plechcupem zajásalo.
Evlo 04. února 2015, 18:10
Ja jsem pro sosnovou.
swein 29. ledna 2015, 17:48
BobAsh: Na co bychom taky potom vzpomínali :-P Nebýt nějakých těch ťukanců a poruch...
BobAsh 29. ledna 2015, 16:56
swein: Nebo nebejt debil a neubrat. A nebo aspoň nemít smůlu, že to bylo zrovna před sudem :)
swein 29. ledna 2015, 15:20
Kolora na slickách jen vpředu chtěla rychlé ruce no... :D a trochu štěstí. Aby se udržela na okruhu.
BobAsh 29. ledna 2015, 12:25
Woyta: Sudy by byly v pohodě, nebejt těch slicků jen vpředu :)
Woyta 29. ledna 2015, 00:23
Njn. Crashring. Ale pokud se da sikana pred posledni zatacku tak to je jedna cas vyresena. Zadni cast je horsi. Zadohraby tam koncej v prikopu a colora v sudech. (Ja ho tesne minul) :)

Tatrovackej polygon nezni marne.
Apache 28. ledna 2015, 18:11
Trošku to tady vyústilo ve spor šotolina ano/ne, ale byl bych rád, kdyby nebylo zapomenuto mé přání a ten Písek byl aspoň zvážen. Bohužel nevím, jak je na tom cenově, ale přestože se může ze satelitních snímků zdát opravdu dobounký, je to myslím jen tím, že je oproti obrovskému areálu Sosnové poskládánán poměrně kompaktně, jinak je to parametrově - řekl bych - velice podobné. A co víc, v zalesněném prostředí si tam člověk může připadat jak na Nordschliefe :-D. Tak jak tak se budu těšit, co si pro nás připravíte :-).
BobAsh 28. ledna 2015, 16:56
Jak říkají kluci. Akce na šotolině by byla zajímavá a možná čistě na PlechCup by se o ní dalo uvažovat - ale to může přijít na řadu ve chvíli, kdy bude účastníků PlechCupu s jistotou dost na to, aby se to celé zaplatilo bez trackdaye.

Můžeme zkusit CzechRing a Mýto, ale CZR je poněkud otlamoidní a Mýto zase drahé... uvidíme...