načítám data...

Téma Totálka netuctového auta, co na to pojištovna? - zkušenost

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
VoFi 17. července 2020, 19:06
Inu, tak mi přišlo vyrozumění k odvolání.
Kdo to čekal, nebude překvapen a ostatní zůstanou s údivem v očích.

Tramtadadá vyplatí mi nadprůměrnou hodnotu auta.


... Což znamená úplně stejnou částku, co řekli poprvé.
Irwinek 15. července 2020, 13:30
skretik: asi si nevybereš, já měl nedávno cosik s kooperativou a vypadalo to stejně :-(
David Střítežský 15. července 2020, 11:28
Irwinek: gratuluju, moje zkusenost se Slavii se naprosto lisi, doporucuju vsem masochistum nebo tem co si mysli ze "maji pevny nervy" :D
par let zpet, okolo Vanoc mi pan s Feldou, pojistenou u Slavie, naboural muj studentskej povoz (Fiat Bravo) - oboji pohnily vergly, o moc neslo, ale to reseni ...

pobocka na mesic zavrena, na infolince o tom nic nevedeli = musi byt otevrena, formular na internetu naprosto marnej - 1000kolonek ktery se pri odeslani, pokud je tam nejaka chyba, spatnej format, nevyplneny pov. pole apod., vsechny smazou, o X hodin a pokusů o odeslani pozdeji: naprosto nesmyslny povinny pole - rodny .č. vinika (jejich pojistnika) - jak a proc to mam dopici vedet?!
(pan mi to na dotaz nastesti poslal SMSkou - osobne bych to neudelal :D )

totalka, vyplatili horetnich 13 000 ! , ale pouzil jsem superschopnost fiatu - dily skoro za nic, takze jeste zbylo na pivo, tak uz jsem do toho radsi nerypal ...

Tento příspěvek byl 15.07.2020 v 11:32 upravován.
Nimrod 15. července 2020, 10:13
Irwinek: to jsem zvědavej, nedávám tomu žádnou šanci, ale třeba překvapí, tak se pak pochlub :-)
Irwinek 15. července 2020, 07:36
Nimrod: no protože 4,3 jsou za havarijko s oknem a zbytek povinné, a to už platím cca 6 let stejně, takže tam si myslím, že by nějaký prostor byl. Povinné samotné levnější seženu, ale nevím, do jaké míry je to všechno provázané a stím havarijkem. Budu si muset pročíst smlouvy a pak tam vyrazit. Nemslím si, že bych to srazil třeba na půlku, ale pětikilo by se možná srazit dalo. Není to moc, spíš jde o princip :-D
Nimrod 15. července 2020, 05:19
Irwinek: bez havarijka. chtěl jsem ti naznačit, že pokud to máš na 60 za tuhle cenu, tak fakt nechápu, jak bys to chtěl ještě snížit :-)
Irwinek 14. července 2020, 21:24
Nimrod: to máš i s havarijkem? pokud ne, tak nechápu, za co to platíš - maloměsto, málo najezdíš a ještě máš malý obsah.
Já vím, že je to za těch 300 neprodejné, ale je to v současné době jediné stejné auto, tedy pominu-libskutečnost, že je to žebrák a já mám plnou výbavu

Nedy : když jsem to havarijko uzavíral, nabídli mi plnění 60, nebo 100 tis, jenže platba na 100 se mi zdála v té době vysoká. Upřímně řečeno, netušil jsem, že si mazlíka nechám tak dlouho. Ted jdou ceny jinde, ale taky už po mně chtěli moc.
Jasně, levná pojistka je dobrá, když se nic nestane. Když jo, taky se Ti může stát, že po Tobě bude poškozený vymáhat rozdíl mezi tím co dostal od pojištovny a tím, na co měl nárok.
Nimrod 14. července 2020, 18:25
Irwinek: je tomu rok, co jsem měl u čsob maximální plnění a bezlimitní asistenci. rozhodně jsem neměl všechny bonusy a platil jsem 8500,-. teď mám to samý, jen se základní asistencí (v ceně povinnýho) a po tom ťuknutí v itálii jsem na necelých 5500,-... (pro jednodušší orientaci i pro ostatní mám volvo 960 s dvoulitrem v turbu a datem první registrace 17.12.1992)
jinak si na čsob nemohu stěžovat. vyplatili mi 10 000,- za moji blbost (k nejvyššímu plnění je mnoho fajnových balíčků, ale tenhle je za mě nej :-)), likvidátor byl v pohodě... takže za mě fajn :-)
k tomu kusu za 300k... ono se to za to nabízí, ale je to neprodejné, těch 60 je o moc blíž k reálné hodnotě auta. kamarád před rokem prodával v90 s blokem z s80, měl to dotažený do dokonalosti včetně plně funkční klimy. auto celkově ve velice dobrém stavu, bez koroze... a prodal ho za 120 tisíc, jestli mi paměť neklame, a prodával ho asi 2 měsíce
Nedy 14. července 2020, 13:08
Irwinek: Věř mi, že v tom rozdíl je a dost velký! Bohužel (možná spíš "bohudík") zrovna u pojištění docela velmi často platí přímá úměra mezi cenou pojistky a kvalitou služeb. Znám i ze svého okolí hned několik případů s "levnými pojišťovnami" při nezaviněné nehodě a tohle fakt riskovat nechceš. (Ve výsledku je na tom bitý i ten, co pojistku uzavřel, ale to je jiná kapitola.)

No a byla to reakce ke Tvé otázce. Pokud máš u své pojišťovny pojištěné auto na určitou částku (u některých pojistek lze pojistnou hodnotu auta určit fakturou za koupi vozu), tak se vyhneš problémům s likvidátorem, pozdním platbám pojišťovny, jejich nechuti něco zaplatit apod. Takové věci nejsou neobvyklé...
krab 14. července 2020, 11:07
Náhodou, tohle je zajímavý a poučný vlákno. Taky jsem se zeptal pojištovacího agenta co mi zařizuje pojistky na to připojištění, co by šlo. Přesně, my jsme tu docela skupina přesně těch "exotů" pro ty pojišťovny, že máme auta stará, netypická a často mají navíc i vysokou hodnotu oproti něčemu běžnýmu z té doby.

Koukal jsem na tu Kooperativu a třeba v online, aby člověk viděl ani nemají nabídku mých značek. Takže to bude nějaký individuální. Jsem zvědav co vymyslí Uniqa. Ale moje zkušenost zatím je, že na dražší značky ( specificky Porsche, Lotus, Ferrari, Lamborghini a jistě i další...) je cena čehokoli kde je nějaký plnění z havárie , což je i ta srnka prostě nesmírně drahý.

Zkrátka zatímco Beastar si s méganem může asi lítat vesele po okreskách po nocích ( a snad bude mít pokaždý štěstí) já to radši nepokouším a jezdím v době, kdy ty srnky tolik nehrozí a když už, tak fakt pomalu a sleduju to. je fakt, že už se mi to párkrát velice vyplatilo, že jsem tu srnku intuitivně čekal a oni tam za okamžik fakt přecházeli. Už se mi to tak stalo víckrát a prostě jsem jel v těch místech pomalu a vyšlo to.

Možná mě i vytrénovalo půl roku v Grand Canyonu v Arizoně, kde se večer po tmě objevovali na silnici naprosto běžně jeleni větší než pořádnej US pick up a ti vážně neměli snahu uhýbat autům :-D

No, přeju ti ať se oprava povede a MG zase jezdí!
Irwinek 14. července 2020, 10:59
Nedy: výsledek je stejnej, uštvat likvidátora, aby to nevzal nějakým odhadem bůhvíodkud :-D nehledě na to, že si nemyslím, že by se Ti likvidátoři, kteří plynule přechází z jedné pojišťovny do druhé podle momentální finanční nabídky , chovali u nějaké jinak :-(
no vidíš, a zrovna se Slavií mám relativně slušnou zkušenost.
Nedy 14. července 2020, 09:39
Irwinek: Lze si připlatit k pojištění službu, že když někdo narazí do Tebe, Ty si to řešíš se svoji pojišťovnou a ta si to pak vyřeší s pojišťovnou viníka už bez Tebe. Jmenuje se to "Přímá likvidace". A u některých pojistek je přímo v ceně. Každopádně vřele doporčuju, ať pak nemusíte řešit škodu se Slávií a spol...
Irwinek 14. července 2020, 07:45
Mám havarijko u český, s povinným platím na 2,5 l při maximálních bonusech cca 8000 ročně ( ještě je v tom 500 za sklo ). Pokud by se něco stalo, dostal bych 60 000 při totálce. S pojistným už vzhledem k věku auta nelze hýbat, protože tabulkově okamžitě naskakují hausnumera :-( Pokud by to řešil pojišťovák tak jak se píše, bude na mrtvici, protože další takovéhle auto je tu na prodej za více než 300 tis. Dostal bych tedy cca 60 tis ( zbytky bych asi nechtěl ). Co by mi ale dala pojišťiovna, pokud by někdo narazil do mne?
VoFi 13. července 2020, 20:20
Díky za soucit... ^ ^
Inu, skočil mi tak půl délky auta před čumák zpod úrovně silnice..navíc vysoká tráva, takže jsem viděl až jak strčil hlavu nad asfalt a to už bylo dávno pozdě na cokoliv víc, než brzdu...bohužel.

Jinak mne překvapuje, že některé pojišťovny to ani nenabízí. Mám Kooperativu a nikdy nebyl problém, ať šlo před pár lety o Favorita co měla babča, nebo o Rovera z roku 97 co mám takhle pojištěného už 4 roky. Mám klasické povinné a k tomu střet se zvěří a všechna okna. Za zvěř připlácím ročně něco kolem 750Kč, tak se to dá. Limit plnění je 100 tisíc (bylo mi nabízeno aj víc) a spoluúčast 1000 Kč.
Na druhou stranu havarijko by mě vyšlo na absolutní nesmysl a za ten rok pojištění bych jim dal na pojistném víceméně to, co mi teď vyplatí...

Jinak.. taky nemyslím, že by semnou pojišťovna vyloženě vyjebala.. jen že to auto kapku podhodnotili. Podle nich mělo před nehodou hodnotu 62.. což je částka, za kterou jde sehnat topová 1.4 a nebo 1.8 s buď dobrým motorem, nebo kastlí...akorát oboje jsou to motorizace co se, nadneseně řečeno, pořád tak nějak přehazují vidlema.
Každopádně jsem měl strach, že je můj pohled až moc zkreslený a ptal se na hodnotu několika lidí z klubu. Až na jednoho co řekl že naftu by nevzal ani zadarmo mi psali častky v rozmezí 70-85 tisíc..dokonce jsem zjistil, že jednomu z nich jsem auto vloni vyfoukl, páč pro něj chtěl jet dva dny po mě.

Ale konec konců, moje auto a můj osobní postoj je irelevantní. Spíš než abych si pobrečel jsem tohle téma zakládal jako takový vzor, co se v takovéhle situaci děje. Co si budeme povídat, většina lidí co sem chodí má "starou vránu" která je od ostatních sourozenců z linky odlišná nějakou limitovanou edicí, množstvím úprav pod kapotou nebo výjimečně dobrým stavem. Tak jako tak, jde o auta z pohledu komunity víceméně objektivně hodnotnější.
Mno a já chci ukázat, jestli má smysl trávit čas dopisováním si s pojišťovnou, nebo to nic nezmění.

Osobně hádám, že mi přijde do tří dnů odpověď kde mi ve dvou větách oznámí zamítnutí mé námitky :D

P.S. ZR se vrátí. Už mám trubky klimy, chladič, airbox, nárazník, světla, blinkry, airbagy... trošku horší je to s výztuhou pod nárazníkem a kapotou, ale něco vymyslím. Ono to krom evidentně rozmlácených dílů není tak hrozné a chladičovka půjde možná i srovnat..

P.P.S lehce mě štve, že jsem si nezvolil jiné auto onen večer. Na Rover mám doma celý předek včetně chladičovky..Jen ten nárazník bych musel dělat znovu :D Asi další součást aury toho auta, vždycky se vyhne nějak zázračně průseru...
krab 13. července 2020, 15:06
Když jsem si to teď pročetl, tak tě pochopitelně lituju, je to velká nepříjemnost a ten střet se srncem se prostě stát může, sice se dá hodně pomoc lepším předvídáním, ale když přijde smůla a zrovna se to sejde přesně tak, že tam vletí přímo před tebou neuděláš nic jen zkusit zabrzdit a maximálně ten náraz zmírnit.

Výhoda je, že pojišťovna takový auto vůbec dělá a nabízí k Povinnýmu i střet se zvěří. Já mám léta uniqa a tam to prostě nešlo. Můžu se na to znova informovat, ale nešlo, k povinnýmu na starý auta co mám jedině odcizení a živel. Kdybych chtěl střet se zvěří, tak je to de-fakto havarijko a to je na ty moje značky extra drahý a je vyloženě otázka jestli se to vyplatí. Spíš ne... Respektive, spíš věřím, že se mi tohle nestane... Kterou pojišťovnu máš? Možná kvůli rozumnýmu připojištění čistě na ten střet se zvěří bych ty pojistky snad i změnil.

Jinak si myslím, že s tebou zas až tak moc nevyjebávají. Chápu, že to sice není nic moc, ale zase si vezmi, kolik bys reálně za to auto dostal v dobrým stavu před nehodou. Jestli ti dají 60 nebo kolik a reálně auto podle těch fotek jak je možná někdo koupí za dvacku, tak máš 80 a s tím třeba vykouzlíš jiné ZR. Anebo to postupně z použitejch dobrejch dílů dej dohromady, ono to nevypadá zas tak hrozně... Já to beru tak, že ve výsledku bych byl asi rád, že dostanu aspoň něco.
Nedy 13. července 2020, 10:33
V pojišťovací branži se tak trochu pohybuju a ono obecně u takových aut pojistky nemají moc cenu. Já třeba svoje auta s hodnotou do cca 100 tis. pojišťuju jen povinný, asistence (kvůli odtahu) a skla. Nic jiného se většinou nevyplatí. A jinak bych moc neočekával nějaký hledání v inzerci, o níž píšete. Prostě co plivne tabulka a konec.
VoFi 11. července 2020, 22:06
Já si právě myslím, že to probíhá přesně tak jak zmiňuješ.. a to mě štve a mrzí. Nemůžou míchat přece jablka a hrušky..
Jinak skeptický jsem taky a předpokládám že to s nimi nijak nehne, ale za pokus to stojí.
A ať to dopadne tak či onak, budiž má zkušenost příkladem ostatním že do toho (ne)má cenu jít.
Csaba 11. července 2020, 21:42
VoFi: Jo, to (těch 20000 ročně za HAV) je cena za to že při takové události bys (mít ho sjednané) podobné problémy nejspíš neřešil...
Tu tržní hodnotu vzali pravděpodobně z pohledu na ceny inzerovaných benzínových Roverů 25, těch je v inzerci neustále několik. Neřeší jestli je to Rover 200/25 nebo MG ZS a když nenajdou nafťáka, berou v potaz benzíňáky. Jdou prostě tou (pro ně) nejsnadnější cestou (tipuju).
Držím palce aby se Ti nějak povedlo dostat z nich víc, ale, upřímně, jsem ohledně toho dost skeptický.
VoFi 11. července 2020, 21:21
Tak mě jde hlavně o to, kde vzali tržní hodnotu auta, které se nevyskytuje běžně na trhu.
Co mi při hlášení škody říkali, tak vezmou tabulkovou hodnotu a přes nějakou rovnici to skříží s průměrem, za jaký se ta auta prodávají, k čemuž potřebují prý alespoň tři nezávislé nabídky od nesoukromé osoby.
Na přímý dotaz kde částku vzali mi nikdo není schopen odpovědět.
Podle smlouvy by mělo vyrovnání odpovídat částce, za jakou je možno koupit srovnatelné vozidlo (tzn výbava, motor etc).
Takže když to řeknu zcela narovinu, sere mě že mi (dle mého soudu) podhodnotili auto a chci aby s tím něco udělali. To kolik jsem do toho nasypal jsou už jen taková přídavná kolečka.

Když to převedu na tuctová auta.. Byl bych úplně stejně na nervy, kdyby mi za firemní RS ovci vyplatili hodnotu klasické TDi s dvojnásobným nájezdem a při prohlídce auta se ještě likvidátor cukal zapsat všechnu škodu.


Jinak samozřejmě chápu co se mi tu snažíte říct. Pojišťovna jede podle tabulek a ostatní věci je nezajímají, tím méně nějaká citová hodnota etc.

Čeho chci docílit je, aby to místo PC vzal do ruky člověk který se fakt podívá do té inzerce, za kolik se ty auta prodávají. Je to asi boj s větrnými mlýny.. Ale dloubnout si musím.
Jinak s havarijkem bych platil ročně cca 20 tisíc..

Tento příspěvek byl 11.07.2020 v 21:25 upravován.
Csaba 11. července 2020, 18:07
Vojtěchu, dalo by se na x stránkách rozebírat dopodrobna jak Tvé poškozené auto, tak princip pojištění nebo přístup pojišťoven k likvidaci škod ale obávám se že na věci by to nic nezměnilo.
Ty jsi zjevně "petrolhead", k autům máš vztah atd a pod., je nás tu takových díkybohu hodně.
Pro pojišťováky jsme ale to nejhorší co je může potkat. Pojišťovák je z valné většiny zvyklý jednat s lidmi co jezdí firemními auty na leasing, nebo svými (rovněž na leasing), nemají k nim vztah, nabourají, přesednou do náhradního co jim někdo přiveze a jezdí dál.
Fanda do aut který je schopen hodiny mluvit o tom co kde namontoval, vylepšil, zhodnotil atd a pod. je pro pojišťováka otravný hmyz, jehož se chce co nejrychleji zbavit.
Pojišťovnictví je tvrdý byznys, jehož hlavním principem je vybrat co nejvíce a vyplatit co nejméně. Tohle nikdo z nás nezmění.

Teď už je pozdě radit, ale myslím že kdybys měl to auto pojištěné havarijně, na Tebou určenou částku vycházející například i z nadstandardní výbavy, vynikajícího technického stavu, doplňků atd a pod., tj třeba na 125 000 Kč, bylo by plnění/přístup ze strany pojišťovny jiné.
Je to prostě o penězích/prioritách - připojistil sis pouze střet se zvěří, platil jsi za to ročně (NAPŘÍKLAD) 1000 Kč, po nehodě dostaneš 55000 Kč.
Kdyby sis auto pojistil havarijně a "na vše", platil bys (NAPŘÍKLAD) 7500 Kč ročně (asi i více) a dostal bys smluvně daných 125 000.
Například píšu velkými písmeny protože pochopitelně nejsem pojišťovák, nevím jaké máš bonusy a kolik by taková pojistka v reálu stála. Pojišťovnu opravdu nezajímá že máš k tomu autu vztah, že je (čímkoli) zajímavé/výjimečné atd., oni vše nahází do tabulek v PC a co jim vypadne, to Ti vyplatí.
Můžeš se samozřejmě odvolávat a třeba i soudit, pokud na to máš čas, chuť a peníze.

Tento příspěvek byl 11.07.2020 v 19:41 upravován.