načítám data...

Téma Témata a nápady. Měli bychom o něčem napsat?

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Safa 03. října 2019, 13:08
Nedy: Aha, tak to mi uniklo. Dík.
krab 03. října 2019, 12:29
Nedy: To jsme psali k narozeninám, což mě přišlo i taková milá příležitost, tak jsem se toho v létě ujal nebo kdy to bylo. Chudák si tu 80. moc neužil... Býval bych to ovšem včera nereprízoval, být to na mě, ale mediální guru nejsem.

Teď mě mrzí, že ani na ten článek nebyl tehdy příliš čas (aby to vyšlo na ten den narozenin) a tak jsem zjistil jen co šlo, ale říkal jsem si, jak by asi bylo milé, kdyby nám o autech sám "mistr" něco povyprávěl nebo sdělil sám. Škoda. Ale jednu jinou zajímavou osobnost bude doufejme možnost vyzpovídat o autech, tak snad se povede alespoň to.
Jakub Pospíšil 03. října 2019, 11:59
martinw: už se to blíží, nech nám pár týdnů.
Nedy 03. října 2019, 11:11
Safa: Třeba Graz.cz. Článek vydala už před časem, teď ho jen propagují...
Safa 02. října 2019, 19:45
Auta Karla Gotta. Byl jejich fanda. A buďte rychlí, nebo vám to někdo ukradne! ;o)
martinw 02. října 2019, 10:15
recenze na CAMRY a novou RAV4 budou ?
Nezn.uživatel 20. dubna 2019, 19:22
Safa: To je fakt. :-)
Hele já jsem se právě vrátil ze srazu Amerik a jsem maximálně spokojenej. ;-)

Tento příspěvek byl 20.04.2019 v 19:23 upravován.
Safa 20. dubna 2019, 13:59
Knightrider: Však se přece už nějaký ten pátek známe, ne? ;o)
Matěj Podhorský: O autoprůmyslu po Brexitu, to neberu tak úplně jako politické téma. A vůbec - celé shrnutí britského autoprůmyslu - od historické velmoci po současnost a s výhledem do budoucna, by se prostě podle mě šiklo. Jasně, napsat to nebude sranda, ale to téma (od velmoci k... ...no, paběrkování) mi přijde zajímavé. Bylo by fajn si o tom komplexně, klidně na části, přečíst...

Tento příspěvek byl 20.04.2019 v 14:00 upravován.
M P 19. dubna 2019, 18:09
Neeee článek o limitkách Miaty neee :D ani politická témata pls

Jinak souhlas s Knightriderem ohledně MX5. Je to tak. Dál to netřeba rozmazávat. Jen si občas o MX5 uděláme v článku nějaký ten žertík. Tvrdit, že čím slabší MX5, tím je to vlastně mužnější, a podobné bludy, to byly akorát provokace od tady toho pána, jehož hlava visí vedle okýnka, kam píšu komentář :D
Nezn.uživatel 19. dubna 2019, 12:33
Safa: Safo nenasere. To ja jsem tady spatne. Autickar je primarne Miata a Rejže club, tak se neni co divit, jakej typ aut tady lidi vyznavaji nejvic. ;-)
A propo. Mne ta Miata nijak nevadi, spis ta onanie kolem ni. Je to auto pro radost, za penize, za ktery se nic lepsiho vymyslet neda, takze je jasny, ze ti mladi kluci, co sem chodi, tezko budou jezdit v necem jinym. Navic je to pouzitelny i na normalni jezdeni a se směšně nizkyma nakladama na provoz a servis, takze neni co resit. V tomhle smeru je MX-5 neprekonatelna. Jen to neni nic pro mne, to je cely. ;-)
Safa 10. dubna 2019, 22:29
Neznám komplexnější redaktory, než ty na Autíčkáři... A díky za reakci. ;o)
Vavris Vavrisovic 10. dubna 2019, 11:51
To je tak komplexní problematika, že bych se nechal překvpait :D
Safa 05. dubna 2019, 21:48
Už jsem to tu kdysi komusi psal, ale moc by mě zajímalo, co si myslíte o tom, co udělá Brexit s britským autoprůmyslem. Nakopne ho nebo definitivně pohřbí? Našel by se mezi pány redaktory někdo, kdo by se dokázal nad tímto tématem fundovaně zamyslet? Díky předem, pokud se do toho někdo pustíte! ;o)
Safa 08. února 2019, 19:10
Klucí, já si dnes ucvrnkl... :o)

Já vím, že to Knightridera asi nasere, ale napište prosím nějaký pěkný článek o limitkách Miaty... ;o)
martinw 16. ledna 2019, 23:03
Prosim test novy RAV4 hybrid, v CR jsou uz je nova generace k dostani - konecne to nova hybridni rav4 natre v klidu 2.0TSI vozum :)
Safa 08. listopadu 2018, 14:38
Tento projekt mě zaujal a věřím, že by mohl zaujmout i redakci.
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/zavodni-aero-minor-se-opet-chysta-na-okruh-v-le-mans/1678527
martinw 25. října 2018, 10:05
Docela by mě zajímalo jak v realu funguje nova hybridni Honda CR-V a uz ji maji v ceniku, zeptate se jich ?
Nimrod 17. července 2018, 18:02
za mě jsou jedny z nejzajímavějších aut z pikes peaku suzuki escudo a toyota celica. ale on i "pitomý" golf bimotor je zajímavý :-) nicméně když jsme u toho, tak jedna novinka z goodwoodu. snad ho daj brzy dohromady, ona je rs200 zajímavá už v "základu". přece jen něco jako transaxle u auta s motorem uprostřed a pohonem všech kol, to je šílenost
Safa 17. července 2018, 15:36
No, tak kdyby šlo o srdcovky, tak za mě Michèle Mouton v Audi. :o)
Ale ne, bylo to spíš upozornění, že na Pikes Peaku opět padl absolutní rekord. Že ho překonal "vysavač", je věcí druhou.
Článek o slavných autech na Pikes Peaku by si Autíčkář každopádně zasloužil. Škoda, že nemám víc času. Do blogu mám aktuálně (no, vlastně už delší dobu) rozepsané hned dva texty a nemám sílu je teď v "kadeřnické" sezoně dorazit... :o(

Tento příspěvek byl 17.07.2018 v 15:37 upravován.
DavidBO 17. července 2018, 08:08
Když auta, tak benzin. Nic proti VW nebo jiným, snad na živo by to bylo jiné, ale na videu to působí jako autíčko na autodráze. A asi jsem stará škola, ale když Pikes, tak na šotolině.A když šotolina, tak Vatanen ... podobný koncert po něm neukázal ani Loeb, ani Block.