načítám data...

Téma Sportovní charakter za 80k

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
JLK 16. května 2016, 10:24
Vojta Dobeš: A sakra, to jsem si nevsiml! Ze se to vubec vyrabelo =O
BobAsh 16. května 2016, 01:19
JLK: Jaguar s manuální klimatizací???
Goldies 12. května 2016, 10:10
Jj Celda na fotkach hodne slusna :-) otazka je jak v realu a jak po technicke strance. Navic mi prijde podezrele levna :-(
Nezn.uživatel 12. května 2016, 09:39
TheLH: Ta Celica vypadá hodně dobře. Už jsem dlouho neviděl tuhle generaci v nějakým pěkným stavu.
Vavris Vavrisovic 12. května 2016, 08:06
Jen pozor na extra drahou hyperstrut nápravu
CZmisak 11. května 2016, 21:22
Tak Celicu nemusíš nutně brát 7G s 1ZZ, ale klidně 6G, třeba http://auto.bazos.cz/inzerat/60725385/toyota-celica-2l-16v.php. A pokud majitel to vyvaření neodflákl, tak by to mohlo zas nějakou dobu vydržet bez koroze. Pro dva je tam místa dost, vzadu ty sedačky jsou stejně akorát na okrasu. :D
Adam 11. května 2016, 13:00
Pokud chceš něco fakt sportovního, nemůžu než E46 doporučit. Je však opravdu důležitý aby byla v MPaketu, a proto, pokud ti nevadí Compact, šel bych s těma 80k do 325ti v právě zmíněnym Mpaketu.
Tomjelinek.98 11. května 2016, 12:35
Díky za rady.Saxo a 106 jsou malé, Celica by byla super, ale četl jsem, že do rv 2003 se může zadřít motor.
Nakonec se pokusím sehnat nějakou E46 v sedanu a ideálně po FL verzi..Kupéček je málo a dost si drží cenu.Přeci jenom k tomu BMW mě to táhne srdcem.
Gulf91 11. května 2016, 09:53
Jestli ti nevadí malinkej hothatch, tak kup Peugeot 106 S16 (nebo saxo jsou stejný). Já ho mám druhej rok a sestry přítel koupil slabou 106ku. Na údržbu jsou jednoduchý a docela drží. Zatím jsem dělal přední ramena, brzdy a teď spojku. Jinak klasika předletovka po koupi, jako filtry, náplně a rozvoďák. Za rozumnou cenu máš hravý malý auto, s točivým motorem a super podvozkem. Motor je 1.6, 16 ventilů, 87kw, jede hodně nahoře ale aspoň se učíš si ho držet v otáčkách. Podvozek je naprosto úžasný, jede to jak motokára, kam zatočíš tam to jede. Brzdy jsou problém, nemají takovou zastavovací sílu jakou bych čekal a brzdí hodně na předek tak se auto s tebou pere. Já ho teď mám jako daily a sem spokojenej naprosto. Jen pozor při koupi na "tuningáře" bavil sem se z chlapem, ten kupoval saxo na přestavbu a věci co zněj vytáh byli děsivý. Třeba vejfuk z motorky kuželák rovnou na klapce a bylo toho víc.
Vavris Vavrisovic 10. května 2016, 21:17
U DelSol a Audi B4 Coupe bych sportovní charakter moc nehledal... E46 na standardním podvozku je sice schponá, ale také především cestovní, chce to M fahrwerk :-) Alfu GT jsem nikdy nejel a asi by mohla být fajn, akorát si nejsem jistý, jestli bude 80-100 stačit na solidní kus...

Celica by mohla být taky fajn

CZmisak 10. května 2016, 20:26
Ad CRX: Těsnění kolem střechy nerado snáší, když je na něm celej rok narvaná střecha a začne tam zatíkat. Nehledě na to, že jako každý starý japonec trpí na kovomorku. To se týká i toho Accorda. Já za 70 koupil Celicu s prů*erovým 1ZZ.
Poslední dobou se vynořily použitelný hothatche - hledej Yaris TS nebo třeba Polo GTI taky nevypadá marně a nedávno tu jedno proběhlo.


Tento příspěvek byl 10.05.2016 v 20:30 upravován.
JLK 10. května 2016, 20:14
Obcas se objevi za podezrelou cenu neco podobneho http://www.sauto.cz/osobni/detail/subaru/legacy/16802949?goFrom=list ale to jen pro ty co maji odvahu =) Pro strizlivejsi osoby je tam taky Impreza.
Zajimave by mohlo byt treba tohle http://www.sauto.cz/osobni/detail/honda/accord/16645791?goFrom=list - tady uz za 80k jsou ty nejlepsi kusy. Pry to nejezdi spatne, spolehlivosti je na urovni a ani moc nehnije. Ovsem zadny wow effect podle me nema.
Spatne se neridi ani 406 http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/406/16822255?goFrom=list, tam je ale ten sportovni charakter taky jak pro koho.
Mazda6 by mohla byt super volba, kdyby nehnila.
Nedavno tu probirany Saab by pro nekoho mohl byt zajimavou variantou http://www.sauto.cz/osobni/detail/saab/9-5/16781002?goFrom=list
A pro ty nejodvazlivejsi http://www.sauto.cz/osobni/detail/jaguar/x-type/16691274?goFrom=list - pry to nemusi byt az takovy pruser, ale porad celkem drahy servis a spotreba V6 s 4x4 - navic co jsem hledal informace tyto sestivalce nesnaseji zrovna nejlip prestavby na LPG =/
JLK 10. května 2016, 19:39
Audi B4 pozadavek na sportovni charakter splnuje snad jenom tvarem karoserie. Kdyz uz B4, tak kabrio s v6, ale tech uz je malo a hezkych jen par.
A Alfa GT za +/- 80k bude jeden z tech levnejsich JTD, benzin je tak jeden na 10 naftaku. A i kdyz je JTD na pomery dieslu celkem spolehliva, porad to bude stary olitany turbodiesel, takze celkem drahe na uvedeni do adekvatniho stavu bych rekl.
Goldies 10. května 2016, 18:40
tomjelinek98: ale vždyť víš jaká je universální odpověď na každou motoristickou otázku! Tak směle to ní! Akorát si dokup hardtop a máš i to kupé :-D
Csaba 10. května 2016, 17:55
tomjelinek98: otevři si například sauto, zadej tam své požadavky a uvidíš co se ti zobrazí.
Můžeš si tak udělat základní představu o "situaci na trhu" a pak seznam kandidátů postupně zmenšovat... :)
Tomjelinek.98 10. května 2016, 17:38
Myslel jsem GT, možná i ten diesel bych překousl, JTS stejně není o moc lepší spolehlivostí.
Při dobrý nabídce bych dal cca 100k dohromady.
Co jinýho by se ještě za tuhle cenu dalo sehnat?
Jinak bohatě by stačilo něčo 80-100KW, doteď jsem jezdil s 50KW a taky jsem to přežil.
Jadd 10. května 2016, 17:11
BMW E46 nebo možná i Compact - pěknou jsi minul včera ve vedlejsim vlakne. Za 80 je e46 s necim prijemnym spis uz problem, ale bmw nemam moc nacteny :) spis kdyz bude za 80 tak bude bud dost jety a nebo slaby :)
Audi Coupe B4 - u toho auta me napada jen nuda, ale mozna to tak neni. quatrro o kterym si myslim ze by mohlo bejt zabava uz se taky stava celkem raritkou tak nevim jak za 80
Honda CRX del Sol - super rakev :) neznam, nekdo jiny poradi...
Alfa Romeo GT - pokud myslis GTV tak do 80 sezenes asi jenom twinspark na ktery se dlouhodobe snasi megahejt. a s sestihrnkem bussem uz stoji vetsinou pres kilo...pokud myslis GT, tak neznam, jen se v ty cenovy hladine pohybuji vetsinou JTD, takze jestli ti nevadi diesel?

Tomjelinek.98 10. května 2016, 16:47
Zdarec, začínám vybírat své první auto.Chtěl bych něco sportovního charakteru.Ideálně kupé nebo sedan.Bohatě mi bude stačit nějaký silnější 4 válec, doteď jsem jezdil ve fabii 1.4MPI.Rozpočet je cca 80k, při dobré nabídce bych něco málo ještě mohl přihodit.
Preferuji benzín a rád bych něco co nebude věčně stát v dílně.
Zatím mi do oka padlo:
BMW E46 nebo možná i Compact
Audi Coupe B4
Honda CRX del Sol
Alfa Romeo GT
Co by jste mi doporučili za tuto cenu?