načítám data...

Téma Společná projížďka Ostrava/Opava

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
JirkaBruss 19. července 2019, 09:12
Asi bych se taky přidal na projížďku :) každopádně ty K&K mě mrzí.
Ronoath 18. července 2019, 16:20
Já bych radši ty kafe&káry... Třeba alespoň na podzim. Nabízím pomoc při organizaci v Hlučíně, parkoviště u štěrkovny by nebylo špatné...

Jinak neděle 28 se mi kryje...
Tomino 18. července 2019, 13:30
Jo jo, poblíž, jsem z Třebovic. Právě v Polomi a v Horní Lhotě mám příbuzné, tak tam celkem často jezdím. No, jsem si právě všiml, u fotek z tvých různých recenzí, povědomých nebo známých míst z okolí a říkám si, ta bílá Miata, že by? ....a ono fakt jo :-)
Tomáš Vavrečka 18. července 2019, 10:58
Myslím, že jiná bílá tam nestojí :-) Sídlíš někde poblíž?
Tomino 16. července 2019, 16:30
No, já bych se do Polomi asi zastavil. Mám to kousek a navíc jsem ve VP párkrát viděl Vavrisovu Miatu, jen si teda nejsem na 100 % jistý, jestli to byla ona :-) Aspoň bych mohl pořádně okouknout.
custom1 09. července 2019, 16:47
Dostal jsem tip, ale ještě jsem tam nebyl, tak nevím, jestli je to pro nás to pravé...
http://www.restaurantletiste.com/
Tomáš Vavrečka 09. července 2019, 11:54
Výhledově bych musel akci v DOV alespoň částečně profesionalizovat, aby se zaplatila a na to momentálně není čas.
Vymýšlet jiné místo je vzhledem k očekávatelné masivní účasti problematické.

Tento příspěvek byl 09.07.2019 v 11:55 upravován.
tomyks 08. července 2019, 20:37
Jak to tedy vyhledove vypada s K&K v Ostrave smim-li se zde rovnou zeptat?
Tomáš Vavrečka 07. července 2019, 14:18
Ahoj Autíčkáři! K&K v Ostravě se nám letos trochu komplikují, tak mě napadlo učinit jako lehkou náhradu společné vyvětrání vehiklů. Ve velice blízkém okolí máme krásné kusy silnic se super asfaltem i hezkými panoramaty, takže bych to viděl na nějaké solidní svižné kolečko po těch nejlepších okreskách zakončené obědem...

Pojďme zkusit vykopnout neděli 28.7. v 9:00, sraz na autobusové točně ve Velké Polomi (ulice 9.května).
Protože bych nerad, aby se z toho stalo něco masivního, nechám to žít jen tady ve fóru. Pokud nás bude 20, je to víc než dost - větší akce poutají moc pozornosti a hrozí zbytečné komplikace (přestože trasu mám namyšlenou přes nefrekventované silnice).

Takže, hlaste se, kdo by měl zájem :-)