načítám data...

Téma Servisy

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Sedrik 11. května 2020, 15:12
Dám sem taky 2 tipy - pokud byste potřebovali slušný servis na BMW v Praze, pak mám zkušenosti s www.autopupik.cz. Byl jsem tam se čtyřkou a fajn servis (takový ten, kdy do kanceláře procházíte přes dílnu - tak to mám rád :))

Co se servisování exotik týče, můžu doporučit www.avamot.cz. Ten pán je srdcař (mrkněte na FB) - byl jsem tam zatím jen jednou, ale z vyzvednutí auta se vyklubal 2 hodinový pokec s prohlídkou dílny (včetně vytaženého motoru z Testarossy) a budu tam jezdit i teď minimálně na výměny oleje.
ToMyx 23. ledna 2020, 16:30
Faust54: Honza je perfektní, za poslední 2 roky si se mnou užil laborování se středním a koncovým tlumičem výfuku na Prímě a vždy se snažil maximálně vyhovět. Pokud něco nevyšlo (1x), sám nabídl slevu nebo něco zdarma. Nikde jinde jsem se s podobným přístupem nesetkal a rád jsem všechny závazky vyrovnal. Z původního blbnutí s nerez výfukem jsem začal dávat auta i na normální servis. Je to borec, fakt nemám výhrady.
Faust54 20. ledna 2020, 21:12
koukám, že tu máme stejné známe - já zase jezdím do Klecan do JC :)
ToMyx 20. ledna 2020, 16:28
Goldies: každopádně obnaženou :-)
Goldies 16. ledna 2020, 18:07
ToMyx: na kterou jeho půlku? :-D
ToMyx 16. ledna 2020, 14:17
Goldies: Taky jsem se na to tvoje žihadlo byl před Vánoci párkrát podívat :-)
Goldies 15. ledna 2020, 19:24
ToMyx: máme stejné známé :-D ať už Idaho, Johnny nebo Václav (angličák). S časem v Dicompu to potvrzuji. Prostě si člověk musí počkat, ale já aspoň dosetril na upgrade, takže super :-D
ToMyx 15. ledna 2020, 10:57
Navážu na Knighta a Goldiese.
Posledních 10 let jsem nasál zkušenosti s více servisy. Tam, kde jsem byl já, servisáci většinou ovládali jen jednu ze dvou pro mě nejdůležitějších věcí (time management a pečlivost). Často jsem potkal pečlivé lidi, ale totálně nedrželi termíny (o měsíc přetáhnout původní odsouhlasenou dohodu, "max do týdne" bylo na mě fakt moc). Většinou to bylo tím, že nedokázali pracovat s novými zájemci o servis a ti už zaběhlí na to takto časově dopláceli, ale kvůli pečlivosti servismana zůstali věrní. Také jsem se setkal se servisy, kde bylo více fachmanů a pak trneš, jestli zrovna padne hlava na pečlivého. Pokud bych měl zmínit ty nejlepší servisy, které za těch poslední dobu navštívil, pak jednoznačně JDM garáž (Habartov), JC auto (Klecany), tady panovala vždy maximální ochota pečlivost a hooodně zkušeností i třeba s úpravami. Pak také mohu doporučit kluky z DiCompu, jen u nich je často to na štíru s časem, ale jinak jsou také šikulové. A co se týče klempířiny, úplný mág a blázen v tom nejlepším smyslu slova je pan Václav a jeho Vh-autoservis (Hořejší Kunčice).
spooon 16. prosince 2019, 11:50
tak tak, první příspěvěk a hned odkaz jinam? Banána na něj
GanGreen 15. prosince 2019, 14:33
Nemůžu si pomoct ale tohle vypadá jako "malá domů" :D
Mikics 14. prosince 2019, 17:40
Já jezdím v Praze do autoservisu. Je to komplexní autoservis, čistí i DPF. Kvalitka.

Tento příspěvek byl 24.12.2019 v 18:33 upravován.
Goldies 26. dubna 2016, 19:32
U mě je to celkem jednoduchý, Nissan jezdí do BS Auto Brno a zatím velká spokojenost. Mr2 jezdí k Idahovi (no dobře, ještě od nej neodjela) do DiComp Racingu. No a manželčina Honda jezdí do Autoservis Rosice k Pavlovi Císařovi. Jo a vlastně ještě Yamaha Majesty 250 ta jezdí do Scootlandu :-D
Nezn.uživatel 26. dubna 2016, 13:29
Já jezdím s Corvettou do firmy Lukamotorsport a jsem maximálně spokojený. Pravda, pokaždé, když odtud odjíždím, tak mně to stojí ranec peněz, ale jsou to profesionálové, kteří ví o Corvettách všechno a svojí práci dělají na výbornou, navíc rychle, takže nemám nejmenší důvod jezdit jinam.
Raďas90 08. dubna 2016, 12:05
Na veškeré vozidla , je to úplně jedno . Budu rád za každý kontakt .
Nedy 08. dubna 2016, 12:01
Nezná tu někdo nějaký důvěryhodný servis v Praze na Mini Clubman?
JayK91 07. dubna 2016, 18:17
Raďas90: hazej šipky, každý zásah vyhrává ... :D - takže jak psal vavris - na jaké auto? případně s jakým problémem?
Vavris Vavrisovic 07. dubna 2016, 15:50
Na jaké auto?
Raďas90 07. dubna 2016, 15:39
Zdar lidi sháním nějáké kontakty mechaniky z okolí Ostravy a okolí Opavska a Hlučína , víte někdo o nějákých ???

Díky
Evlo 19. února 2016, 12:55
Bubbi: CaliT stoji nejakych 5 500 000 realne, nova, to si myslim, ze se kdyz se oprostime od kecu cechu, je pro spoustu lidi vramci, udelat si radost, ale kdyz uz k tomu musi porizovat vlastni servis, aby to bylo fakt pro radost a ne pro starost, tak to jsme cenou hodne jinde. Coz je presne pointa.

Tento příspěvek byl 19.02.2016 v 13:00 upravován.
JayK91 18. února 2016, 22:20
Evlo: :D ja myslím že když jsi dost bohatý na nové ferrari tak by ti nemělo dělat problém koupit si nějaký servis poblíž baráku :-D