načítám data...

Téma RHD daily

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Evlo 08. února 2019, 21:42
Jo, proste dobrovolne si komplikovat zivot, u daily auta, kterym tam jezdis kazdy druhy den pro rohlik, idealni situace, urcite tim otacenim neobtezujes ani ostatni ucatniky provozu ...
Trinom 06. února 2019, 22:14
JLK: Tak couvat na Vaňkovku by mě vážně nenapadlo. Mám na mysli spíš takové ty závory u Lidlu v Líšni, kde je dost místa na otočení se.

Tento příspěvek byl 06.02.2019 v 22:14 upravován.
GanGreen 02. ledna 2019, 11:06
JLK: no jooo, to by byla taky krásná akce :D ale chápeš, nic neni problem, "když jí miluješ..." :D
JLK 02. ledna 2019, 09:24
GanGreen: Ja jsem si pri cteni predstavil couvani na strechu Vankovky v Brne, to by byl zazitek :D
Evlo 31. prosince 2018, 16:25
GanGreen: je to tak
GanGreen 31. prosince 2018, 08:14
Mě fakt baví to couvání na závoru, když si představím třeba závoru ve zkurvenym Cityparku v Jihlavě... Kde bych se tam jako otáčel, mi není jasný...
To že lidi nechápou není nic zábavnýho, oni prostě nechápou, jakej #@+/$& tu s tím může jezdit :)

Tento příspěvek byl 31.12.2018 v 08:15 upravován.
Beny 30. prosince 2018, 23:34
Pořád je tu starý moudro: "Z hovna bič neupleteš. A když upleteš, tak nezapráskáš."
Trinom 30. prosince 2018, 19:48
Knightrider: Málokdo si kupuje RHD auto jako daily. To je asi důležitý zmínit. A nás pár bláznů, co je máme jako víkendovky, žádnou paseku na silnicích neudělá.
Na daily bych asi taky RHD nechtěl, byť s výše zmíněnými problémy jsem se prakticky nesetkal. K závoře se dá třeba nacouvat (je docela prdel sledovat lidi, jak nechápou, proč to děláš, dokud se neotočíš a nevidí, že jsi sám a na druhé straně).
Předjíždění je tak, jak psal Chose, stačí si nechat odstup. Když máš silný auto, využiješ ho pak ve svůj prospěch, bo máš prostor na zrychlení (to platí bez ohledu na LHD/RHD).
Světla jsou oser, to je fakt, ale většinou to jde nějak vyřešit, abys neprudil protijedoucí.
Nezn.uživatel 21. listopadu 2018, 11:24
Vojta Nekvapil: Jako okruhova hracka za pytel brambor ano. Jako auto na normalni jezdeni k nicemu.
Woyta 21. listopadu 2018, 10:15
Knightrider : Ukaž mi FTO s volantem vlevo. Mám ho jako okruhovou hračku a časem bude jezdit jen na podvalu.
M P 08. listopadu 2018, 14:37
GanGreen 08. listopadu 2018, 10:44
Červ to tady asi čte :D :D
Evlo 07. listopadu 2018, 17:49
beastar: zamyslel jsem se a nemas pravdu, melo by se to zakazat, vcetne amerik, nejlepsi i tebe zakazat zakopanim po uzavreni do igelitoveho sacku, precejen, kro by si chtel spinit boty tema srackama co z tebe litaj uz zaziva.

Tento příspěvek byl 07.11.2018 v 17:50 upravován.
beastar 07. listopadu 2018, 16:55
Evlo: Celej internet by se měl zakázat hned po RHD potom by se nerodily takový retardovaný nápady. Mimochodem moc dobře pamatuju dobu kdy si každou ameriku musel jak debil řešit protože se orgánům furt něco nelíbilo. A nebo riskovat pokutu od prvního debilního příslušníka. To ale ty nemůžeš vědět protože v tý době si proháněl RHD MG z nějaký prdele v GB na Anglickejch značkách která stála i s dovozem pytel sraček. Aby si ohrožoval ostatní normální řidiče který dodržujou zákony. Takže se zakazováním by si se měl zamyslet jestli ten tvůj rádoby hustej anarchismus neni prostě jenom demence a bezmozkovství.
beastar 07. listopadu 2018, 16:52
skretik: Když mi zakážou naftu tak si koupim znova V8 v benzínu. Narozdíl od socek co sem tahaj srágory typu RHD M3 na to mám jak peníze tak schopnosti. Takže asi tak. Myslim že zakázat tenhle nesmysl bude dobrý pro společnost minimálně protože potom odpadnou takový idiotský debaty jako je tahle. Mimochodem až budeš jezdit v něčem za cenu cca 2mio. Tak mi piš něco o sockách ty kašpárku,) A jestli v tom už jezdíč potom nechápu že hájíš totální prasárnu kterou využívaj tak možná puberťáci. Jediný v čem se s tebou shodnu, ež daily 0 a na okruhy je to jedno a dává to smysl.

Tento příspěvek byl 07.11.2018 v 17:02 upravován.
Evlo 07. listopadu 2018, 16:30
zimbic: melo by se to zakazat, stejne jako internetove diskuze
zimbic 07. listopadu 2018, 16:10
S praváky jsem jezdil a neměl jsem sebemenší problém. Asi bych to na daily nechtěl, ale to že je to nebezpečné muže napsat jen ten co v takovém autě nejel. Pro miatu bych si nejel, ale evo bych bral. Až VIII se dělala jako levák a v pravostránce je víc místa na nohy plus cena je poloviční (resp. normální smrtelník si ho muže pořídit zatím co levák je už daleko za pul milionu).

David Střítežský 07. listopadu 2018, 14:16
to byly jen dobry ilustracni priklady, to ze jsme ve vlakne o miatě a lexusu ... njn, mozna jsou to "pytle brambor", ale u nich to plati taky - pak zalezi na kazdym jestli mu chce/vyplati si to vozit a pak s tim zit (co se tady vlastne resi ? :D )

jenom tvrdim ze to neni uplna blbost - ze to obcas muze davat smysl ... stejne tak nekdo muze hejtovat 6litr co ma 200koni a jinymu to dava smysl
GanGreen 07. listopadu 2018, 11:56
Knightrider: nice shot :D
Nezn.uživatel 07. listopadu 2018, 10:08
skretik: A kolik je tu lidi, kteří si koupili to EVO nebo M3? Furt tu vidim jen srágory za pytel brambor.