načítám data...

Téma Pravnik? Rada...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
sheogh 13. listopadu 2017, 10:00
Goldies: Jo, uvoz je takovej rychlejsi, kotlarska (kdyz neni zrovna v troskach) taktez.
Pokud to maji mestaci spravne zdokumentovany, tak to bude mozna tezky, 40+ n chybu mereni moc neuhrajes. Napad s prohozenim ridicu by fungovat mohl, ale jestli jeli za tebou, tak nevim nevim....

Ja dostal v rakousku za cca 120 na 80 (tunel, nejak jsem si to neuvedomil) 250E a nic vic. Jeste se me pomalu omluvili, ze to fakt nebylo nijak nebezpecny, ale ze to je na kamere, takze to musi resit alespon minimalni pokutou... :-)
Goldies 13. listopadu 2017, 07:16
František Čáslavský: jel sem od spodu z Mendlaku a staly nekde v pulce prvniho kopecku. No a zastavili me az nahore u Tivoli :-D No jo no. Nedele 8:00 rano, prazdno, krasny den, topless...
František Čáslavský 13. listopadu 2017, 00:39
Goldies: Tyvole, na úvoze. Kilo. Tos mohl rovnou zajít na služebnu a říct, dobrý den, tady jsem vám donesl řidičák, nashledanou za půlrok :)
Souča 12. listopadu 2017, 16:33
Goldies: jée tak to jsem si mohl říct o nějakou provizi kurňa :D :) good luck!
Goldies 09. listopadu 2017, 08:35
Tak ono to nebylo mimo zastavbu, ale v nedeli rano na Uvoze v Brne (takovej ten smajlik se svatozari nad hlavou). Proste krasne podzimni rano a myslenky jinde :-D
Zatim jsem domluven s nezaplatim.cz a ti mi po prostudovani spisu reknou jestli to zvladnou nebo ne a pokud ano, zaplatim 6tis vcetne rocni pojistky ;-)
BobAsh 09. listopadu 2017, 02:51
Goldies: Zavolej nebo napiš Tomáši Blechovi z resenipokut.cz - Davidovi od nás z redakce řešili podobný problém a vyřešili. Nejsou v tom žádný kouzla a čáry, prostě právníci, co se snaží najít cestu, jak se z toho vyvlíct. Ve tvým případě je dost pravděpodobný, že jsi ve skutečnosti neřídil ty, protože ses stihnul s někým vyměnit, nebo že měli, jak říká Fernie, jsi ve skutečnosti nejel tak rychle a mylný dojem vznikl nesprávnou prací s měřícím zařízením...

Akorát to stojí tuším 15k.
František Čáslavský 09. listopadu 2017, 00:52
Goldies: Nějak tak bych projevil svou úchylku z práce. Bylo zařízení kalibrované? Je k dispozici kalibrační list? Byly dodržen postup měření? No... Ale to je takové.. Uvidíš, držím palce.
krab 08. listopadu 2017, 22:51
Když na to koukám , mělo by to být 5-10tis pokuta ve správním řízení, ale těch 6m-1rok zákaz činnosti, to fakt jde k tomu? + 5 bodů..

Jako ještě je otázka kde měřili, jak to mají doložené , nějaká odchylka měření a tak... psal jsi, že to bylo na širokým rovným úseku bez zástavby .. obecně v takovejch místech běžně bývá 70 a jet tachometrové kilo pokud není provoz a nejsou tam kamery není nic jako hrdelní zločin :) .. to nakonec asi pácháme někdy všichni..

No přeju hodně štěstí a snad ti to vyjde nějak uhrát. Já sám bych tu rychlost toleroval dost velkoryse, ale co mě štve je prokazatelná agresivita řidičů a tu bych trestal dost ostře. Jenže ono se daleko líp měří a sedí za bukem ... bohužel..

Tento příspěvek byl 08.11.2017 v 22:51 upravován.
Goldies 08. listopadu 2017, 21:08
Takže situace je taková, že mě zastavili až cca po 1km a asi 3 křižovatek od místa přestupku (40+ ano, stydím se). Divný je, že sem nic nepodepsal, nic sem neplatil. Jen sem jim dal papíry a oni mi je vrátili s tím, že mi přejí hodně štěstí u správního. Jako na nezastavovaní už sem starej :-D
Zatím mi nabídly řešení s tím, že se to dá uhrát na výměnu řidiče, když mě zastavili až po takhle dlouhý době...
Junior 08. listopadu 2017, 08:01
Měšťákům se většinou (ne Praha) vyplatí jednoduše nezastavit :-D
Daný přestupk si přiznal? Na základě čeho ti chtějí odebrat papíry? 40+ nebo 2x 20+?
beastar 07. listopadu 2017, 23:49
No mám. Jenže teď už to je celý špatně to jak se to stalo. Je tam hodně proměnných. Co a jak už si přiznal platil a tak dále. Jestli je to jak myslím, tak už tě čeká 6 měsíců bez řp. A žádné tyhle společnosti ti už také nepomohou. Vytopíš dvacetník a o papíry stejně příjdeš. Smutné leč pravdivé..
krab 15. října 2017, 23:43
Goldies: Tak to mě tedy taky mrzí. Jak se ti to povedlo? Měl jsi už málo bodů? Já nevim , já razim teorii jedu přiměřeně, obec respektuju +- ( ono jet tam reálně max 60 smysl dává) a mimo obec podle provozu a situauace, no občas by mě asi pěkně změřili.. ale asi jako každýho druhýho tady. Ale že bych měl namále takhle, to mě nikdy nenapadlo teda...

držim palce ať to dobře dopadne!
Goldies 15. října 2017, 22:52
Díky kluci, poslal sem dotaz na to nezaplatim.cz tak sem zvědavej, snad to klapne, jinak sem odsouzen k elektroskutru ci elektrokolu :-D
Souča 15. října 2017, 20:37
můžeš zkusit i nezaplatim.cz; je to pojištění na pokuty, které dělá po individuální domluvě i konkrétní případy bez pojištění - založili to lidi z 30kmh.cz, takže fajn.
CZmisak 15. října 2017, 20:15
Hele, to je už vyšší level - 30kmh.cz
Goldies 15. října 2017, 15:19
Pánové, máme tady pravnika, co by mi zachranil papiry? Sem se nechal rano trochu unest a ve meste me chytli mestaci. Body i pokutu beru, ale bez papiru jsem v koncich.. vice sz