načítám data...

Téma Poznej auto

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
dom 25. května 2022, 05:59
Tak to by mohlo být, toho nápisu cupra jsem si asi nevšilm, nebo tam nebyl. Ten led pásek mezi světly nesvítil, takže se v červeném laku ztratil.
Podíval jsem se do konfigurátoru a cupra leon v základu přes milion? To plánují, že prodají víc než 5 ks?
Csaba 24. května 2022, 15:05
dom: Jo, jasně... :) To třetí b. světlo je hodně zajímavý poznatek, 9 z 10 aut ho má nahoře, většinou v spoileru nebo těsně pod ním. Právě kvůli němu jsem tipoval ten Citroen, je extrémně málo modelů co ho mají takto umístěné.
Ondris 24. května 2022, 15:02
Mne ten popis sedí na Leon alebo Formentor.
dom 24. května 2022, 08:53
Nebylo, registračka byla níže a logo malé, něco jako Seat, Hyundai, ... Prostě takové na dálku nečitelné.
Kdybych těch pár aut předjel, neměl bych takový krásný rébus k přemýšlení ;-)
Csaba 23. května 2022, 20:01
dom: Měl's tomu jít po krku a vyfotit to, pak by to nebyl nejmenší problém poznat... Takhle je to jako vařit z vody...
Co to logo? Nějaký popis?
Nebylo to tohle? 2022 Citroen C5X




Tento příspěvek byl 23.05.2022 v 20:25 upravován.
dom 23. května 2022, 07:19
Před více než týdnem jsem jel za autem, které jsem nepoznal. Asi nějaká nový model, lesklo se jako když jede se showroomu. Ale registrační značku už mělo. Nestává se mi to často, tak by mě zajímalo, jestli mi pomůžete auto identifikovat a třeba se z toho vyklube pěkná rubrika "na hádanky".
Takže hatchback nižší střední třídy. Logo značky na prostředku víka kufru. Žádný jiný nápis. Registrační značka uprostřed nárazníku. A teď to hlavní, prostřední brzdové světlo pod zadním oknem. Auto bylo v červené barvě, takže tvar světel se poznat nedal. A grafika taky ne, protože byla zhaslá. Mezi mnou a tímto autem byla ještě další 3 auta, víc jsem toho fakt neviděl. Po pár km odbočilo.
Tak co mohlo být?