načítám data...

Téma Pokovení parabol

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Dali 15. července 2019, 18:58
Jaksi jsem si zapoměl záložku s touto tema mez tím mým kvantem.. :D
Pokovení Vánočních ozdob mě popravdě nenapadlo, avšak je to dobrý poznatek, tak tyto ozdoby určitě nebudou chraněny vůči teplu. Tudíž bych to vypustil.
Ano, hliníková folie se možná dá brát jako řešení, ale je to hodně na punk :)
S modelářskýma barvama nemám zkušenost.
Rozhodl jsem se, že někdy v průbehu, když se dokopu zase světla rozdělat, tak to pošlu do té preciosy. Co jsem se takhle informoval, tak to každý naprosto chválil :)
Pak bych mohl dát vědět :)
Woyta 08. července 2019, 22:29
No na Daewoo foru to nekdo resil nejakou hlinikovou folii. Celkem to fungovalo.
Me by zase docela zajimalo vyzkouset modelarske barvy ALCLAD
Nimrod 07. července 2019, 16:47
řešilo se to na volvofóru ohledně parabol s/v/c70, ale je to už nějaký pátek, co jsem to sledoval. posílalo se to tuším někam, kde dělaj vánoční ozdoby nebo co to bylo. a vypadalo to velmi dobře, jenže ne moc dlouho, asi vlivem vysoké teploty pokovení zas poměrně brzy popraskalo. takže jako krátkodobé řešení to bylo dobré, ale jinak ne. takže jsem zvědavý na reálné dlouhodobé zkušenosti s pokovením i jinde. také je otázka, jestli třeba nějaký night breaker a podobně nevydává větší teplo než klasický halogen, pak by to pokovení mohlo vydržet déle...
Dali 07. července 2019, 13:03
Zdravíčko,
přišel jsem pro radu, ohledně pokovení parabol.
Každý kdo měl nějaké to starší auto se určite potýkal s tím, že špatně svítilo.
To řeším aktuálně já. Mám trošku už vypálené paraboly, tudíž bych je rád nechal pokovit.
Chtěl bych se zeptat jestli nevíte někdo, kde by se daly v JHM Kraji nechat pokovit plastové paraboly.

Už jsem nekolikrát kladně slyšel o Preciose (http://kooperace.preciosa.com/), ale úplně se mi nechtějí ty parabolky posílat poštou :)

Díky za ohlasy! pěkný den!

Tento příspěvek byl 07.07.2019 v 13:04 upravován.