načítám data...

Téma PlechCup 2018

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Jakub Pospíšil 26. června 2018, 09:30
bkralik: Sakra, to je velká škoda. Ten váš dotírající zabijáckej předek bez světel v zrcátku už mi taky docela chybí.
bkralik 25. června 2018, 23:11
TheKubajs: Co se ke mě doneslo, tak bude jenom ten zářiový termín... Jsem z toho úplně stejně smutný, Micra jen koroduje a ztrácí provozní kapaliny místo toho aby dělala bordel na okruhu...
Jakub Pospíšil 25. června 2018, 20:46
Dovolím si drzý dotaz - jak to vypadá s dalšími závody plechcupového seriálu? Naše "draze" koupená 323 stojí smutně v koutě a žádný závod se nerýsuje. Přitom jsme s vidinou dalších závodů plných adrenalinu osadili semislicky a vyházeli spoustu nepotřebných (a možná i pár potřebných) věcí v rámci odlehčení. Jako nechceme nějak tlačit, ale... :)
Woyta 07. května 2018, 08:52
Technicka. Bawo pouzivam na okruhu 3 roky. Takze silentbloky jsou vsechny v... Dokonce i ty ktere jsem 2 roky nazpet menil. Zadni naprava ted na limitu neprijemne plave. Jelikoz planuju s autem navic zacit i driftovat a nebavi me furt hledat a menit vadne silentbloky, tak auto dostane ozdravnou kuru v podobe PUR silentbloku. Cenove to je +/- nastejno a nektere dily se jako gumove shani uz spatne. Sice si chystam FTO ale kdyby to nevyslo, tak bych radeji mel jistotu jestli se to bude brat jako oprava ci upgrade nad limit.
spooon 30. dubna 2018, 14:18
taky čekám, s čím se vytasí. Je potřeba plánovat víkendy, tak ať se mi to vejde do programu.
BubaaCZek 27. dubna 2018, 17:46
Zdravim. Tak co terminy panove? Na Cali musim postupne menit odchazejici casti tak at se toho plechcupu vubec dozije...
spooon 15. dubna 2018, 13:06
využiju vlákna kolegy, jsou v plánu další okruhové termíny? Hlavně mě zajímá, jestli dopadla Sosna, díky
JayK91 11. prosince 2017, 20:41
Ahojda, chci se zeptat jestli už je nějaka verze avizovaných změn v pravidlech pro sezonu 2018? ;-):D