načítám data...

Téma Petrolhead nebo blázen?

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Woyta 22. ledna 2019, 02:13
200sx S13 jako dlouhodoby restoracni projekt. E36 compact jako daily/racer/drifter, FTO jako racer, Protona (daily/racer) jsem prodal a druhou E36 rozrezal. Pokukuju po Legacy jako perspektivnim aute na daily respektive tahani podvalu ktery take zatim nemam. No a jestli zavedou silnicni dan podle euro normy, tak zacnu hledat nejakou V8 jako daily.
Bavoraczech 05. prosince 2018, 07:05
Jojo, to jste mě uklidnili. Tak ony by ty prostředky na různý zajímavý káry byly... Ale co si budem povídat, bydlet v podnájmu už taky dlouho nechci.
ToMyx 04. prosince 2018, 15:05
krab: Jarda je fakt supr krabička. Měl jsem možnost se 3x svézt s kolegou vždy v délce cca 30km a na ježdění do práce jsem se v tom cítil úplně v pohodě. Výkon tam byl, manuál tam nebyl a místo pro 4 lidi také bylo :-)
ToMyx 04. prosince 2018, 15:00
Bavoraczech: Výborně :-) Neboj, nejsi takto postižen sám. Je to běžná praxe, kterou omezuje jen náš energetický, časový a finanční fond. A někdy naše polovičky :-D

Poslední tři zimy si vymýšlím různá vylepšení mojí staré plechovky a vždy mám neodbytný pocit, že rodinné kombi na zimu nestačí a hledám zadokolku/ čtyřkolku. Chvíli jsem se napůl zbláznil a začal přemýšlet na Evem. Ještě, že jaro přišlo rychle. Ten barák bude třeba postavit :-D
krab 04. prosince 2018, 13:52
to je v klidu, to je normální :-D A zima bude dlouhá, já bych zase přes zimu furt kupoval nepraktický auto nějaký a zbavil se toho jedinýho na kterým jsou zimní kola stojí prd na provoz...
Bavoraczech 04. prosince 2018, 07:13
Poslední dobou ze sebe mám pocit, že jsem se asi zbláznil. Vím, že je pro mě udržitelné vlastnit tak asi 2 auta, z nichž minimálně jedno bude lehko udržitelné. Základem je pro mě zřejmě pohodlí, takže na pohodlné svezení mám Alfu 166 v třílitru v manuálu a na pohodlné vožení nábytku, kol na dovolenou a tchýně mám Xsaru Picasso v 1.6. Na jednu stranu si pořád říkám, že je Alfa zbytečný žrout peněz, času a benzinu a vlastně není ani moc praktická, ale zvuk a zátah bussa mi to vždycky tak nějak vynahradí. A k tomu všemu pokukuju po svižném roadsteru jako MX5, S2000 nebo 350Z. K tomu by se mi líbilo nahradit Xsaru Picasso nějakym pořádným luxusním městským Offroadem jako Toyota Landcruiser nebo LR Disco... no možná bych se spokojil i s XC90... vlastně jsem teď jel s kamarádem koupit jeho Volvo V70 2.3T5 a říkám si, že bych si dovedl představit i takový pohodový rychle-pomalý zenový rodinný stěhovák. Moc se mi taky líbí poslední Mazda 6 a minulá generace Hondy Accord a CR-V. K tomu všemu by to chtělo nějakýho youngtimera/veteránka... Mercedes SL, Alfu GTV6 nebo Spidera z 80tek. To jsem zapomněl na nějaký slušný kupátko jako E46 330Ci nebo CL500 medvídka. Prý jsem zaujatej, ale jediný co mě fakt neláká je koncern... Audinky, Fábie, Tichuani, to neni nic pro mě. Ale zas by se mi moc hodil Multivan nebo Caravelle...

Moje úchylka ale zašla ještě dál. Venku -3 a mně přijdou díly na jeden z vraků. No tovíte že mi to nedá a jdu radostně před panelák měnit. Kolemjdoucí jen kroutí hlavou, že by s teplotou pod 5°C rozhodně venku nepracovali... A já říkám, že pro mě je to zábava. Asi něco jako lyžování. Jsem už magor a nebo začínající petrolhead? :-D