načítám data...

Téma petikilo a ota

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
beastar 27. března 2018, 19:09
Haha pěkná kára. Dcera nejni nadšená ale ona si určitě ještě ráda zvykne. Bug je teda pro holku asi designově dost nevzhlednej, ale pořád lepší jak fcking mejnsrtrým gél kár MINI.
saage 23. března 2018, 22:28
JLK: Haha, ted sem to teprve precetl. No je to tak. X3 byla za skoro stejny prachy jako o neco novejsi Panda 4x4.. Jinak k tematu Mini pro dceru. Vtipne, ale chapu.. :-D Tata na Rezu taky neda dopustit.
ToMyx 19. ledna 2018, 09:10
Pěknej kočár pro dceru. Teď bude ještě větším magnetem pro mužskou část než dříve jen u kámošek to samozřejmě tolik parády neudělá, ale to je život.
Líbí se mi v tom to otcovské nadšení, pro koho že to byl vlastně dárek? :-)
JLK 12. ledna 2018, 14:59
Tak misto Mini koupit Imprezu to je neco jako kdyz Saage hledal Pandu na zimu a koupil X3 2.5i =D
kuc_t 12. ledna 2018, 14:44
AnGeor: Gratulace k pěkné impreze, ale věřím, že dcera u kamarádek moc nezaboduje jako s mini, protože nebudeme si nic nalhávat, impreza moc krásy nepobrala ;-). Ať to lítá !
GanGreen 11. ledna 2018, 22:26
Gratuluju, chtel bych bejt tvoje dcera :-D :-D treba az napadne tak zjisti jak je rezinka skvelej kocar ;-)
AnGeor 11. ledna 2018, 20:02
rok se s rokem sesel a vyvstala potreba koupit auto kolem komina a taky pro dceru, ktera bude na jare delat ridicak. dal jsem ji vybrat, neco maleho noveho, nejaky starsi pekny golf 5/6. na to mi rekla ze to jsou vsechno krabice, ze chce Mini.. fucking mini? ani nahodou... dal jsem ji rozpocet a rekl at kouka na tipcars nebo tak, ze neco vybereme. long story short, opet mini..

takze prosim privitejte nasi "novou" Rezinku, bug se mi vzdycky libil a kdyz byl na klubu na prodej sedan v atmosfere, hned jsem po nem skocil. dcera moc radosti nema, ale ja jo :D
AnGeor 19. prosince 2016, 19:08
Ano, jsou to AMG Styling 4 :) K te prevodovce, nechal jsem vymenit napln ve 180t km poprve a po pravde, jsem to asi nemel delat. Cca 30t km pote musela jit na repas..

V8 zni urcite lepe :) A v automatu jsou obe auta, jenom ten mercedes ma na to i kone/kroutak :)

Barva je to cerna metaliza s tmave zelenym podkladem, jmeno nevim. Kdyz na auto sviti slunce tak je ta tmave zelena videt, jinak vubec.
beastar 18. prosince 2016, 23:07
O převodovku bych se asi nebál mě po 365 000 a nějakých drobných bez nějakého servisu řadí pořád skvěle a velmi často rychleji než já. Proti Subaru nic nemám ale V8 v Éčku není úplně nejčastější motor takže super a taky povedená fotka to je klasická černá "schwarz" a nebo nějaký individuál ?
Chosé 18. prosince 2016, 16:04
Vítej, co ti zní lépe? V8 nebo boxer? Hádám, že se ti jezdí lépe s MB i když je v automatu. :)
sheogh 16. prosince 2016, 10:50
Cau :-)
Na lednice fakt moc nejsem, ale subaru je snad jedina vyjimka :-) :-)
Rozhodne ten medved je paradni. Predpokladam, ze to jsou AMG kola?
Jak po tech 320t km radi prevodovka? Jak casto menis napln?

Tento příspěvek byl 16.12.2016 v 10:51 upravován.
AnGeor 14. prosince 2016, 22:58
Konecne jsem se zaregistroval a tak male predstaveni aktualniho vozoveho parku :)

Takze prvni je MB E500, V8 306 koni a samozdrejme automat :) Je to 2003 a koupil jsem ji pred temer 10ti lety, dnes ma najeto neco malo prez 320t km. Stale rozdava radost :)

Druhy kousek je podstatne novejsi, ale s polovicnim motorem :D Subaru Outback 2,5i, 180 koni asi staci, ale... neni to V8 :D

Casem dopisu nejake detaily, ale pokud mate otazky, sem s nima.

- G