reklama
načítám data...

Téma petikilo a ota

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
ToMyx 19. ledna 2018, 09:10
Pěknej kočár pro dceru. Teď bude ještě větším magnetem pro mužskou část než dříve jen u kámošek to samozřejmě tolik parády neudělá, ale to je život.
Líbí se mi v tom to otcovské nadšení, pro koho že to byl vlastně dárek? :-)
JLK 12. ledna 2018, 14:59
Tak misto Mini koupit Imprezu to je neco jako kdyz Saage hledal Pandu na zimu a koupil X3 2.5i =D
kuc_t 12. ledna 2018, 14:44
AnGeor: Gratulace k pěkné impreze, ale věřím, že dcera u kamarádek moc nezaboduje jako s mini, protože nebudeme si nic nalhávat, impreza moc krásy nepobrala ;-). Ať to lítá !
GanGreen 11. ledna 2018, 22:26
Gratuluju, chtel bych bejt tvoje dcera :-D :-D treba az napadne tak zjisti jak je rezinka skvelej kocar ;-)
AnGeor 11. ledna 2018, 20:02
rok se s rokem sesel a vyvstala potreba koupit auto kolem komina a taky pro dceru, ktera bude na jare delat ridicak. dal jsem ji vybrat, neco maleho noveho, nejaky starsi pekny golf 5/6. na to mi rekla ze to jsou vsechno krabice, ze chce Mini.. fucking mini? ani nahodou... dal jsem ji rozpocet a rekl at kouka na tipcars nebo tak, ze neco vybereme. long story short, opet mini..

takze prosim privitejte nasi "novou" Rezinku, bug se mi vzdycky libil a kdyz byl na klubu na prodej sedan v atmosfere, hned jsem po nem skocil. dcera moc radosti nema, ale ja jo :D
AnGeor 19. prosince 2016, 19:08
Ano, jsou to AMG Styling 4 :) K te prevodovce, nechal jsem vymenit napln ve 180t km poprve a po pravde, jsem to asi nemel delat. Cca 30t km pote musela jit na repas..

V8 zni urcite lepe :) A v automatu jsou obe auta, jenom ten mercedes ma na to i kone/kroutak :)

Barva je to cerna metaliza s tmave zelenym podkladem, jmeno nevim. Kdyz na auto sviti slunce tak je ta tmave zelena videt, jinak vubec.
beastar 18. prosince 2016, 23:07
O převodovku bych se asi nebál mě po 365 000 a nějakých drobných bez nějakého servisu řadí pořád skvěle a velmi často rychleji než já. Proti Subaru nic nemám ale V8 v Éčku není úplně nejčastější motor takže super a taky povedená fotka to je klasická černá "schwarz" a nebo nějaký individuál ?
Chosé 18. prosince 2016, 16:04
Vítej, co ti zní lépe? V8 nebo boxer? Hádám, že se ti jezdí lépe s MB i když je v automatu. :)
sheogh 16. prosince 2016, 10:50
Cau :-)
Na lednice fakt moc nejsem, ale subaru je snad jedina vyjimka :-) :-)
Rozhodne ten medved je paradni. Predpokladam, ze to jsou AMG kola?
Jak po tech 320t km radi prevodovka? Jak casto menis napln?

Tento příspěvek byl 16.12.2016 v 10:51 upravován.
AnGeor 14. prosince 2016, 22:58
Konecne jsem se zaregistroval a tak male predstaveni aktualniho vozoveho parku :)

Takze prvni je MB E500, V8 306 koni a samozdrejme automat :) Je to 2003 a koupil jsem ji pred temer 10ti lety, dnes ma najeto neco malo prez 320t km. Stale rozdava radost :)

Druhy kousek je podstatne novejsi, ale s polovicnim motorem :D Subaru Outback 2,5i, 180 koni asi staci, ale... neni to V8 :D

Casem dopisu nejake detaily, ale pokud mate otazky, sem s nima.

- G