načítám data...

Téma Perfekcionizmus

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
BobAsh 20. listopadu 2016, 06:11
Evlo: Tvůj problém se jmenuje OCD a u psychiatra na to mají dobrý pilulky.

A protože jsem svině a všechny vás obsesivně-kompulzivní chci potýrat, dám vám sem tohle:
BobAsh 20. listopadu 2016, 06:10
Regular John: To dělám taky, zvlášť na geometrii. Nepamatuju se, kdy bych řídil auto s nájezdem vyšším než 10 000 km, který by jí mělo dobře :)
Regular John 19. listopadu 2016, 17:19
Já s tím určitě problém mám, třeba když mi někdo půjčí auto a já mu během prvních pár chvil řízení začnu vyjmenovávat, co všechno tam má na hovno - že má rozhozenou geometrii, vůli v řízení, smradlavou klimu, špatně nastavené hodiny nebo blbou odezvu na plynovém pedálu :-)
briza 19. listopadu 2016, 15:43
Matěj:Tak konkrétně stěrače vozím v kufru vždycky jedny náhradní, protože jsem na tom úplně stejně. Mimo toho každý den minimálně vyklepu koberečky, protože nesnáším bordel v autě. Největší katastrofa ovšem přichází, když se začne ozývat nějaký pazvuk...
JLK 19. listopadu 2016, 14:42
Matěj Podhorský: To mas jeste dobry, me treba znervoznuje kdyz je na dvouzonove klimatizaci nastavena ruzna teplota pro kazdou stranu... :(
M P 19. listopadu 2016, 12:44
Nesnáším neumyté okno v autě. Nebo stěrače, které nechávají někde šmouhy. Fuj!
briza 18. listopadu 2016, 17:49
Mám osobní libůstky, byť to nemá nic společného s autem. Například nesnáším asymetrii a ta by vlastně na auto aplikovat šla, konkrétně třeba na takový Veloster. Další věcí je třeba mazání čehokoliv na chleba. Musí to být rovnoměrně roztřené, bez jakéhokoliv narušení celistvosti plochy, navíc až ke kraji a ten pak přesně zarovnaný. Jsem schopný mazat jeden krajíc třeba 10 minut. Kromě toho mám například všude stříhátka na nehty, jelikož nesnesu pomyšlení, že bych měl za nehtem špínu atd. Je toho dost :)
sheogh 15. listopadu 2016, 11:22
To neni perfekcionizmus, hlidani teploty motoru = spravne pouziti auta podle doporuceni vyrobce :-D

František Čáslavský 14. listopadu 2016, 20:57
Víš, na tohle třeba platí myslel na to, že motor je studenej... :)
Evlo 14. listopadu 2016, 17:29
Taky mate problem s pefekcionizmem?

Se me deje, ze treba omylem tocim motor studenymu autu a pak me to proste vadi ... :/