načítám data...

Téma Perfekcionizmus

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
krab 21. listopadu 2016, 19:04
nejhorší je chytnout kamínek mezi kotouč a ten plechový chránič. To se mi stalo asi třikrát. Náchylnej na to je Triumph, prostě se to tam nějak snáz dostane. A to je skřípot jako blázen! Ale tam otevřu kapotu I s blatníkama a hned to najdu a vyndám. Když se mi ale stalo něco podobnýho u BMW před pár měsíci tak jsem fakt byl chvíli nervozní kde to je, co to je. Nakonec jsem to vyklepal pryč.

No a pazvuky. to je klasika. Nejhorší jsou jakmile máš luxusnější třídu auta. Povrzávání do ticha sem tam je hrozná věc. U BMW mi vadí šum u spolujezdcova bezrámovýho okna. To je taky věc! Pořád ne a ne to odstranit. gumy jsem namazal, dveře seřídil , vizuálně všechno sedí jak má a pořád to není ono. Asi ty těsnění komplet budu muset vyměnit. Ale o tom ty starý auta jsou.
No ale bohužel to postihuje i nový auta. Třeba rodiče si koupili novou Hondu CRV před nedávnem. A hned začalo poklepávat něco v panoramatickým okně. To by se člověk fakt z tohoto zvencnul. Ale teda opravili to nějak v Hondě. Nevim přesně jak. (doufám že ne žvejkačkou či oboustrannou 3M páskou někam nalepenou někam mezi ty dva materiály...)
Nejhorší je ovšem když to klapání, rachtání nebo vrzání nejde přesně zaměřit kde jde..
sheogh 21. listopadu 2016, 16:55
Tak to ja zas vytrvale davam sedacku spolujezdce az dozadu. Libi se me to volny misto :-D
RCNP 21. listopadu 2016, 14:11
To jsem rád, že nejsem jedinej nemocnej. Jinak já musím mít nastavenou sedačku spolujezdce stejně jako řidiče jinak mě to provokuje. :D A všelijaký zvuky mi taky vadili, ale jen do doby než jsem si koupil subaru - léčba šokem zabírá :D
Evlo 21. listopadu 2016, 13:51
sheogh: Tak to jsem zkousel, ale ty lidi vzadu vzdy byli jako, ze to skoro nejde slyset a je to nekde vzadu ...
sheogh 21. listopadu 2016, 13:46
No tak to si dovedu predstavit. To chce jeste nekoho v aute vzadu aby za jizdy zkoumal. Ale jestli to delalo jen pri urcite nerovnosti, to je fakt peklo...

Ja mel to samy u A8 se zadni brzdou. Pri urcitych podminkach do zatacky nonstop piskal jeden zadni kotouc, zrejme o nej drhla desticka. Zkoumal jsem to x-krat, bylo to v servisu, nikdo nenasal problem. Zmizelo to samo s dalsi sadou desticek (ty "piskaci" pritom byly normal TWR, i kotouce). Nejhorsi, ze kdykoliv jsem to chtel nekomu predvest, tak se to neprojevilo :-D Jak na svinu.



Evlo 21. listopadu 2016, 13:12
sheogh: Tak to je vpohode, jsem myslel treba, ze ti to dela zvuk jako rachatani od leve zadni sedacky, ale jen na urcitem typu nerovnosti. To jsem mel v hyundai treba, totalni zlo, ale najdi to kdyz na miste to nikdy zvuk nedela.
sheogh 21. listopadu 2016, 12:42
No jo, a jaka story :-D Nejakej ten den jsem pozoroval klapani, zavisly na rychlosti jizdy. Vzdycky s otevrenym oknem. A furt ne na to prijit.
Long story short :-D Nekde jsem pribral do zadni pneu sroub, kterej hezky klape o asfalt

A navic: je trosku slyset vetrak v kabine, chce to promazat mechaniku steracu, a sklapeni zrcatek je taky slyset :-(((((

Evlo 21. listopadu 2016, 12:29
sheogh: To jako, ze phaeton ti dela zvuky?!
sheogh 21. listopadu 2016, 12:26
To je jeste horsi, kdyz je sice slysi, ale naprosto podcenujou jejich dulezitost!!!!!!!
Evlo 21. listopadu 2016, 12:14
Tak me se treba i stalo, ze je pri dlouhy ceste slyseli, ale oznacili je za temer neznatelne a me neskutecne iritovali, hlavne kdyz se deli jen obcas.

Tento příspěvek byl 21.11.2016 v 12:29 upravován.
sheogh 21. listopadu 2016, 11:41
jj, me to taky napadlo a dokonce to i vicemene jde :-D :-D

A ty skryty zvuky fakt existujou, ale to lidem co s tim autem nejezdi denne nikdy nevysvetlite :-)




M P 21. listopadu 2016, 10:40
sheogh: Vis, ze me to s tim otackomerem a rychlomerem uz kdysi napadlo? Ale zas tak spatne na tom nejsem :D
sheogh 21. listopadu 2016, 10:16
Matěj Podhorský : :-D :-D :-D No jeste ze se nepokousis jet porad tak, aby otackomer a tacho sviraly stejnej uhel :-D

Me jen obcas vrtaji hlavou drzaky na piti, ze by se mohly dat do vychozi polohy :-)
Evlo 20. listopadu 2016, 21:10
Vojta Dobeš: Na OCD pilulky?
M P 20. listopadu 2016, 20:02
Goldies: hele, asi je to na takove male tlacitko a jeste s jednou funkcni trochu zbytecne. Ale urcite by to slo, kdyz uz v devadesatych letech mely klimatizace casto otaceci vnejsi krouzek a jedno, nebo vice tlacitek uvnitr, nekdy dokonce i displej.

Mne zrovna tohle nechava totalne chladnym. Jakmile se zapne radio, natocim kolecko hezky tak, aby bylo vyrovnane a tak strasne me to nesralo, a dal ridim hlasitost tlacitky na volantu :D
Goldies 20. listopadu 2016, 19:21
Vojta Dobeš: Počkej to je jako normalni? To není nejaka anomalie? Jestli je to normalni, tak to by me teda vytáčelo taky :-D To je takovej problém vyrobit pevnej stred a otáčet je obvod?
BobAsh 20. listopadu 2016, 19:02
briza: Jo, a najdete to snad v každým autě od VAG. A v novinářský Toyotě Aygo, kterou teď jezdím, to je taky. A ještě v něčem to bylo.
briza 20. listopadu 2016, 17:37
Vojta:to je ale zlá, zlá, ošklivá věc! :)
bobo23:Tak já už jsem si nějak zvykl, že 90% zvuků je jen v mojí hlavě :)
bobo23 20. listopadu 2016, 16:16
briza: Svatá pravda. Každý nový zvuk je to nejhorší, co mě může potkat. A ještě navíc, když ho slyším jen já a nikoli mechanik. :-D

Tento příspěvek byl 20.11.2016 v 16:17 upravován.
Goldies 20. listopadu 2016, 08:46
Vojta Dobeš: dobra svinarna!