načítám data...

Téma Pekny potah na sedacku?

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Chosé 22. srpna 2017, 14:33
Nemám na mysli potah... ale vzít sedačku, rozebrat, potah donést švadleně a říct ji, že místo středů chceš našít alcantaru.
Evlo 22. srpna 2017, 10:15
Chosé: ano, na to scháním ten potah, jen látku, ne umělou kuzi
Chosé 22. srpna 2017, 07:22
Tak vyměň středy sedaček z alcantaru. Boky můžeš mít v kůži a bude to vypadat i lépe :)
Evlo 21. srpna 2017, 14:40
No stejne bych nejradeji koupi nejaky uz hotovy potah co tam presne pasuje, jen se zvenku upne a mam hotovo nez rozdelat sedacku a travit tim den.
Evlo 21. srpna 2017, 13:36
Tak jsem to teda trochu vic prozkoumal a na internetu jsou lidi co presne tohle resili a ten vnitrek sedacky latkou nahradili, takze zjevne to podomacku udelat jde a nevypada to ani super slozite.
Zda se, ze porsche vyrabelo jeden vnitrek sedacky a pak ruzny vnejsky, jakoze sport nebo jak tomu nemci rikaj, takze je to rozdelatelne a od ramu jednoduse oddelitelne.

Otazka jak to bude realne, ale vypada to jednodusseji nez vymena radia.

Tento příspěvek byl 21.08.2017 v 13:39 upravován.
Evlo 21. srpna 2017, 13:26
Chosé: Hmm koupit nejaky recara by nemuselo byt uplne nejhorsi a asi jednodussi reseni nez 4x reklamovat u calounika a 2 mesice kvuli tomu nejezdit.

Jako origo sedacky v hadru jsou temer nesehnatelne, podle dobove dokumentace to existovalo, ale nenasel jsem kolik to stalo. Asi si porsche nove nekupuji lide co by chteli hadr misto kuze?

Jsem dost presvedcen, ze hadr ma v lete v techhle autech na sedackach lidi hafo.

Treba v genesis byla sedacka dirkovana a docela to pomohlo, coz teda porsche ma taky, ale ne nevim no, neprislo me to tak funkcni i jen za tu chvilku co jsem to zkousel.
Navic ne vsechny 996 maj dirkovanou kuzi, neketere maji nedirkovanou

Tento příspěvek byl 21.08.2017 v 13:33 upravován.
Evlo 21. srpna 2017, 13:25
Goldies: Na to fakt nemam naladu, chci si to koupit jen na jezdeni.
Chosé 21. srpna 2017, 10:43
Mám béžové kožené sedačky a je fakt, že se rozpálí sice pěkně, ale s tím už do toho jdeš, když kupuješ auto. Proč pak nepřehodíš sedačky? Hádám, že jakýkoliv i sebelepší látkový potah bude vypadat příšerně v 911. :)
CZmisak 21. srpna 2017, 06:07
Nechají se udělat i potahy na míru.
Goldies 20. srpna 2017, 23:13
Ty jo, tohle bych uz asi pri cene te 911 resil presitim interieru, ne?
Evlo 20. srpna 2017, 22:08
Existuje nejaky potah na sedacku, textilni, co na ni drzi a nevypada jako kybel hnusu? Nejlip aby byl proste primo pro konkretni model. Kdyz bych mel treba 996 911 s tmave modrym interierem a chtel neco delat s tim, ze se proste sedacka strasne rozpali od slunicka.

(ano samozrejme tohle zvazuji uz pred koupi, ale stale si rikam, ze tu modrou kuzi prekousnu, proste kdyz uz najdu 996 911 s hardrovym stredem sedacek, tak ma sedej interier)

Tento příspěvek byl 20.08.2017 v 22:09 upravován.