načítám data...

Téma Ofuky na okna

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
PepaSFI 26. června 2016, 11:33
já to mám na autě od začátku, už na tom byly při koupi a nikdy to problém nebyl. Ani na STK ani při silniční kontrole. Ale asi bude záležet na konkrétním případu, když člověk padne na blba... Ale je fakt že na autě nesmí být nic co není homologovaným doplňkem, pokud to není cestující nebo náklad. Ale taky je pravda že si nevzpomínám že bych viděl homologační značku na běžném autorádiu. K těm ofukům, kdyby to na autě už nebylo, sám bych si to nekoupil. Dokonce jsem ze začátku uvažoval že to zahodím. Ono to totiž dost citelně omezuje výhled a to byl pro mě velký problém. Já byl zvyklý na tenoučké A-sloupky starého auta, na novějších už je normální že se za sloupek schová půl křižovatky a ještě ten šedý plexi nesmysl. Výhodu to má vlastně jen tu že v létě můžu v práci na parkovišti nechat okna na tři centimetry pootevřená, nenaprší tam a auto trošku větrá.
mileros 24. června 2016, 15:58
Zdravím,
máte zkušenosti s technickou kontrolou nebo policii, jestli jim nevadí ofuky při kontrolách ? Kokrétně mam objednané tady v Hradci tyhle http://www.autodoplnky-obchod.cz/ofuky-oken-opel-vectra-c-4d-2002-zadni-sedan-sada-4-ks/
jsou nalepovací, takže se by se to při technické težko řesilo.

díky Jířa