načítám data...

Téma Nurburgring výlet

Odjezd 13.7 brzy ráno směr Rozvadov. Příjezd v odpoledních hodinách. Večer ještě možnost dát par prvních kol na Ringu, nebo návštěva fanouškovských míst. Pátek volný program, večer od 17 hod volné jizdy 2,5 hod. Sobota od rána volné jízdy. Od 8 hod. Po obědě předpoklad návratu zpět.
Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Jindřich 28. července 2017, 23:21
saage: fakt moc pěkná jízda
saage 17. července 2017, 15:58
V Zari bude nejvetdi problem pocasi. Pevny termin se mi moc nechce planovat. Bude to spis tak, ze pokud bude predpoved dobra v patek brzo rano vyrazime a v nedeli zpatky. Po zkusenostech z tohoto vyletu je v tydnu mensi pocet lidi na trati, ale pokud je bouracka na trati uzavrou to klidne, a uz nepusti do konce jizd. V sobotu rano a pozde odpoledne by to s provozem melo byt lepsi.
Rien 17. července 2017, 11:13
Ja jsem urcite pro zari, tentokrat by to snad vyslo:)). Je asi dobre ze jsem nejel, protoze brzdy jenom tesne prezily par kol v myte
saage 16. července 2017, 23:00
Ahoj. No já mám dojem, že my s Krabem by sme mohli ještě něco uspořádat. :-) Září by ještě šlo. Záleží hodně na počasí. :-( Ted v červenci jsme chytli teploty okolo 15*C .. přidávám video
více brzy na blogu. :-)
SEMRY 16. července 2017, 21:41
Chlapi, nechtěl by jet někdo ještě v září? Nějaký klidný termín. Já na podvalníku za W124, pár piv, přespat a druhej den spálit nádrž na okruhu.
speedfred 12. července 2017, 07:26
my už máme nejaké ubytko (aspoň som platil) ,tak sa tam snáď uvidime.saage:
saage 11. července 2017, 19:15
Speedfred: My te klidne sebou berem :-) Ubytko sme nezarizovali, byl tu maly zajem. My bydlime zde: http://www.booking.com/Share-6yffXD
speedfred 10. července 2017, 21:06
som taká vtierka :-) ,tento víkend by som mal ísť aj ja s nejakou skupinou na NS. s vami,alebo som zle trafil?
auto: 235i
Rien 09. července 2017, 21:23
Jeste nevim, uvidime, pokud to stihnem do ctvrtka tak asi s vama
saage 09. července 2017, 19:47
No tak super! A jedete teda az v patek jo?
Rien 08. července 2017, 23:43
Tak stale s tim pocitame. V utery snad bude hotovej tissi vejfuk a uz zbejva jen geometrie. Akorat lepsi brzdy jsme nestihli (brzdi to dobre, ale ne uplne jak bych si predstavoval:)). Plus jestli fakt vyrazime, tak se asi prida jeste evo.
Rien 27. června 2017, 17:45
Nam se to trosku komplikuje, na rx7 se vsechno blbe shani a prichazi se stale na nove a nove problemy:D. Plus jsem pravdepodobne ztratil klicky od miaty, takze ta je taky ze hry. No snad se to povede, budem kdyztak objednavat ubytovani na posledni chvili. Pokud to nevyjde, tak se tam urcite brzo chystame, tak bych se urcite napsal.
sheogh 26. června 2017, 19:13
Pokusim se zucastnit, i kdyz to spis nevypda a nemam vhodne vozidlo :-/ ale kazdopadne se pokusim, je to moc lakave :-)
saage 23. června 2017, 11:09
Rien: Tak super. Hele my budem tedy s Krabem ubytovany v tom penzionu co sem daval. pokud budete chtit bydlet kde my, Kouknete na stranky bookingu co sem daval odkaz. je to cenove asi nejlepsi, a neni to daleko. asi 10 km.
Rien 23. června 2017, 00:32
Ja s tim zatim pocitam, ale spis bysme s kamaradem dorazili 14.7. Ve ctvrtek mi to prijde zbytecny, kdyz je v patek jen 2.5h jezdeni. Odjezd bych pak videl az v nedeli odpoledne. Pojedem taky s platakem. Auto davame dohromady, tak by to melo vyjit, pokud ne, tak asi bude miata:D
krab 20. června 2017, 18:53
A vlastně doufejme, že Franz už bude zdráv po tý nehodě... Teď jsem si to uvědomil :(
krab 20. června 2017, 18:53
Super. jj s Franzem se počítá, protože pan Saage asi pojede Transitem a cata na plaťáku, což znamená, že nevím jestli se má moje Carrera ploužit za Transitem ( nakonec i proč ne..) a nebo mám vymýšlet nějaké pěkné Německé okresky ku svezení :)
saage 20. června 2017, 16:35
Projel sem to ubytko Bookingem. A zamluvil sem zatim tohle: http://www.booking.com/Share-6yffXD
Dejte vedet kdoby ste meli vaznej zajem jet. Muzem do 26.6 rezervaci rozsirit. Zatim jsme 4. Franzi s tebou pocitame!
saage 08. června 2017, 23:31
: Rien Tak super! RX7 s V8? To me today zajima. ;-)
To je skoda, ze zastoupeni tohoto webu na takové akci bude chybět. Takové MX5 RF by ten vylet slušel. ;-)
krab 08. června 2017, 09:58
Vojta Dobeš: Já vim Vojto, není to levná sranda, jet na ring. A to bez rozdílu pro každýho. Ale kdo může, věřím, že to bude pro něj skvělej zážitek. Proto to Saage vymyslel a zorganizujeme to.

Bude to spíš výlet "čtenářských/blogerských" aut. Možná se k nám připojí šéf výkupu s áček a vybere si z flotily nějaké zajímavé auto a o tom zážitku určitě celkově uděláme materiál, který tu moc rádi nasdílíme.

Chápu, že možnosti importéra jsou omezený, ale povedlo se jiným, nakonec může se povést přece i Autíčkáři, že?

Rien : super, na RX7 V8 se teda mooc těšim!

Pomalu začnem řešit booking úbytka , abychom se pak nedivili, že bude všude poblíž ringu plno