načítám data...

Téma Nové velké SUV

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
krab 09. března 2020, 16:41
Martin61: S Toyotou LC jsem byl v zimě v rakousku a byla parádní. Ale je to už takový expediční vozidlo. Hrozně záleží co potřebuješ v reálu, kolik vás v tom bude jezdit a kam atd.. Ten Mercedes co jsem zmínil jsem měl nedávno. A to je zase z opačnýho ranku. Hrozně příjemný kompaktní SUV, který se řídí velmi jako osobák, přitom má výhody SUV a je radost v něm pobejt.
Martin61 09. března 2020, 15:31
Kodiaq je asi volbou rozumu, spotřeba, cena a vlastně hromada dalších věcí hraje pro škodovku ale přeci je. Srdce touží po něčem jiném :D

Koukali jsme už i na Stelvio, Discovery Sport,... mercedes nás teda nenapadl, nečekal jsem že v téhle cenovce bude něco dostatečně velkého ale přiznám se že mě to mile překvapilo. Ta toyota už je asi moc off, s tím nájezdem to bude ocuc, měli jsme na pár měsíců pujčeného Pathfindera a to byl moc náklaďákoidní povoz.
Nedy 09. března 2020, 09:08
Asi tu dostanu strašnej hejt. Ale když to má být pracant s trochou reprezentace, proč prostě nezajít ke Škodě vybrat nějaké velké "Q". Do rozpočtu se vejdeš se slušným motorem i výbavou. Přece jen pokud od toho auta člověk nechce nějakou zábavu, tak Škodovka je prostě dobrá volba. Nehledě na to, že pokud jako firma nakoupíš víc aut, tak umí dávat fakt velký slevy.
stirling 09. března 2020, 08:11
Pockal by som na ten novy Defender.
krab 08. března 2020, 23:36
Já bych ti dal ze zkušenosti dva typy, ale budou na samé hranici rozpočtu, spíš lehce nad ním. Záleží jak flexibilní to může být....

Prvním typem je Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D Active Trend
Druhým typem je Mercedes Benz GLC 220 Diesel 4 Matic

Jedno auto je perfektní silniční offroad pro všechny příležitosti a opravdu velký pracant. Druhý typ je víc silniční praktické auto, vhodné i pro ty reprezentační účely.

Záleží co se hodí víc.

Jezdil jsem s vícero SUV, ale tyhle 2 mě nějak utkvěly v paměti jako opravdu dobrá ve svých kategoriích.
Martin61 08. března 2020, 23:22
Ahoj,
Už je to zas něco přes tři roky a 180 000 na tachometru a my budeme, počítám někdy na podzim, muset do firmy koupit nové auto. Hromada z vás v lecčem seděla a taky ví co se jak “kazí”, kde jsou v servisu příjemní a kde ne. Tak prosím o rady zkušenosti a tak. Potřebujeme přejít z Mitsubishi Outlander(2017) do něčeho novějšího.

Hledáme velké SUV, s pohonem 4x4, velkým motorem a velkým kufrem. Auto je pracant, jezdí celoročně, nesmí se stát že někde kvůli ledovce nevyjede kopec nebo že do kufru nenaložím všechno nářadí. Takže jiná volba než SUV nepřipadá v úvahu. Chceme odejít od mitsubishi kde je u nás servis nedostačující a pro člověka s velkým nájezdem je objednací lhůta na garančku něco přes měsíc prostě šíleně dlouho. Měli jsme tři auta od Nissanu, teď už ale dealera dělá stejná firma jako mitsubishi takže tudy cesta nevede.

Chceme auto které něco odtáhne, bude pracant ale i trochu reprezentativní, jezdí se s ním na obchodní jednání a tak. Rozpočet je do 1 mio bez daně. O něčem uvažujem ale své tipy bych si zatím nechal pro sebe, třeba se tu ukáže něco co by nás nenapadlo.

Díky Martin