načítám data...

Téma Nissan Sunny B12 Traveller

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
custom1 21. ledna 2019, 15:02
Knightrider: Já bych to viděl na Mk IV Fiestu. Novější Fiesty a Fusiony mají nejčastěji poloautomat DuraShift a ten, stejně jako poloautomat v Corse, nechceme. Existují sice i s klasickým automatem, ale těch je jako šafránu...
Nezn.uživatel 21. ledna 2019, 14:43
custom1: Tady ti poradí Miatu, Alfu nebo nějakou podobnou ptákovinu. :-D
Ta Fiesta by asi nemusela být špatná. Nebo třeba Fusion. Je to trochu dědkovský, ale žena bude sedět výš, takže bude mít lepší rozhled a je to taky malý, navíc to mívá málo najeto.

Tento příspěvek byl 21.01.2019 v 14:44 upravován.
custom1 21. ledna 2019, 11:53
Knightrider: No, asi něco takového. Ale než se rozhodneme, tak jsem ještě napsal dotaz do rubriky "bazarový snílek", jestli mi někdo neporadí něco jiného. Přece jen je tohle pro mě neprobádaná oblast...
Nezn.uživatel 21. ledna 2019, 11:47
custom1: Nenaděláš nic. :-) A co máte vyhlídnutýho za typy aut? Nějaká Corsa, Fiesta nebo tak něco?
custom1 21. ledna 2019, 09:51
Knightrider: Moje žena je naštěstí rozumná a dá si leccos vysvětlit, ale jsou i věci, přes které nejede vlak, i kdyby ses rozkrájel a měl sebelepší argumenty... :D
Nezn.uživatel 21. ledna 2019, 09:49
custom1: Jasně, tak víš, jak je to s ženskýma. Neví, co chtějí, ale nedají pokoj, dokud to nedostanou. Takže přeju pevný nervy. :-D
custom1 21. ledna 2019, 08:43
Knightrider: Díky! Taky doufám...
Naštěstí to tolik nespěchá, takže mám čas hledat vhodný kus. Nečo máme v merku, ale ještě se rozhlížím, jestli nenajdu něco lepšího.
Nezn.uživatel 21. ledna 2019, 08:35
custom1: Tak budu držet pěsti, ať to s autem pro manželku nedopadne stejně. :-)
custom1 21. ledna 2019, 07:10
Knightrider: Popravdě ani já ne. V jednu chvíli to dokonce vypadalo, že ten zájemce pojede domů vlakem (pořád spekuloval, chodil kolem toho a vzdychal), ale nakonec to vzal.
Nezn.uživatel 20. ledna 2019, 19:23
custom1: No super, tak to jsem ani necekal, ze se toho zbavis tak rychle. :-)
custom1 19. ledna 2019, 12:53
Sunny je prodáno. Ani to moc nebolelo a obešlo se to bez slz. Teď bude jezdit v Olomouci a já jdu hledat daily-driver pro manželku...
custom1 08. ledna 2019, 13:51
Knightrider: To je, až na některé výjimky, pravda... :)
Nezn.uživatel 08. ledna 2019, 13:43
custom1: Na druhou stranu, takhle to mají skoro všechny ženský, takže se není čemu divit. :-)
custom1 08. ledna 2019, 08:53
Knightrider: U nás je to naopak. Mojí ženě nevysvětlíš, že větší auto je lepší. Navíc teď, co si sama platí benzín, pomalu zjišťuje, že živit auto není sranda a proto chce něco, co bude žrát méně.
Až přijde dítě a kočárek, pořád budeme mít Malibu, tam se vejdeme. Fiesta (nebo nějaká malá věc) budou jako "pohotovostní vozidlo", aby měla žena nějaké přibližovadlo, kdyby nutně potřebovala někam zajet. Jako první auto v rodině bude pořád Chevrolet... ;)
Nezn.uživatel 08. ledna 2019, 08:41
custom1: Ta moje naštěstí miluje Taháka a malý auto nechce. :-)
No jo no. Tak to holt vyměníš za nějakej malej šuplík. A pak zjistíte, až přijde to dítě a kočárek, že se do toho nevejdete. Ale to je koloběh života. ;-)
custom1 08. ledna 2019, 07:18
Knightrider: Musím pořídit něco malého pro manželku. Začíná jí vadit velikost Malibu a chce něco menšího. Vadit, tím myslím, že má problém s parkováním na malém parkovišti před prací (má největší auto). Takže to bude malé auto.
Další podmínkou je automat. Takže malé auto s automatem.
Bylo by fajn, kdyby to mělo nějakou elektrickou výbavu (okna, zrcátka) a klima by byla taky fajn (pokud ji ten malý motor utáhne). A mělo by to být pětidvířko, kdybychom náhodou měli dítě, tak ať se tam snáze dává dětská sedačka.
Vzhledem k tomu, že mám v blízkosti kamaráda, co se už dlouhá léta zabývá Fordy, tak to bude nejspíš Ford. A v dané cenové relaci nejspíš Fiesta 1.25 5 dv.
Já vím, žádná hitparáda, ale vzhledem k současným možnostem asi nic lepšího nevymyslím.
Ještě mě napadla Corsa v podobné specifikaci, ale proč bych si kupoval Opla (zase bychom měli obě auta od GM), když mám kámoše fordaře, který ty auta zná a umí poradit.
Možná ještě napíšu "Vojtům"... :)))
Nezn.uživatel 08. ledna 2019, 05:44
custom1: Jasně, sorry. :-)))
A už máš vymyšleno, co přijde místo toho? Tohle bude taky malý auto nebo ne?
custom1 07. ledna 2019, 15:25
Aby se to tady nezvrhlo v diskuzi o nábytku a interiérovém designu... :)))

Kdybyste někdo věděl o někom, kdo by se postaral o mého Nissana, dejte vědět. S cenou se dá samozřejmě hýbat, rozumné dohodě se nebráním a jsem schopný dost slevit.
Nezn.uživatel 06. ledna 2019, 18:23
Goldies: Díky. No víceméně. Máme na to truhláře, kterej to postupně celý realizuje.
Goldies 06. ledna 2019, 17:41
Knightrider: jako clovek z oboru, uznale kyvam hlavou :-) schodiste krasny. Co dalsi nabytek? Mas predstavu?