načítám data...

Téma Nereznoucí nenáročný benzínový stěhovák do 100 000?

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
beastar 13. září 2018, 14:04
Yo yo. Po dlouhý době to tady čtu. A proti tomu je main pejdž úplně klidná voda. Za kilo chce nereálný věci. To je bomba. Všechno má něco. Rover nebo jak se ty pelechy jmenovali. 75 akorát to nesmí zbořit. Jaguar Xtype Estate. Koupit dobrej štyk a věřit v boha. A nebo Isuzu Midi taky supr kchár. Antireeze cover 100% jen to teda moc nejede prej.
Goldies 10. září 2018, 08:29
saage: pan uz jich par videl :-D ale pokud je to v pohode, tak nabidka je to vice nez slusna :-)
saage 10. září 2018, 08:04
Goldies: Ajeje.. Zadni dvere? pan je asi taky znalec a rejpal k tomu :-) Maji cervenou barvu s nadechem oranzove. :-)
Goldies 09. září 2018, 22:16
saage: chci videt fotku zadnich dveri :-D
saage 09. září 2018, 21:55
Mate stesti ze jdu kolem. Na stehovaky mi rikaji machr. :-) Mam na sklade na prodej Vito 2.2 , 7 mist. par let sice po zaruce, ale funguje denne. Do kila se vejdem.
Woyta 04. září 2018, 13:12
Koupit tabuli plechu, svarecku, barvu, zavrit se do dilny a 406 opravit. Pokud mu vyhovuje, tak to je nej volba.
To že jsou auta schnilá je nedostatek péče majitelů. Všichni berou auta jako spotrebak. Ale že by tomu někdo vystříkal dutiny, to ne.
Bavoraczech 04. září 2018, 11:51
Žádný závodnický choutky tam nejsou. Má to být jen neshnilej povoz pro nenáročnej provoz. Výhodou je spíš pohodlí než sport. Omega je stará, to už si může nechat tu 406. Jde o to, že 406 už dožívá a dohnívá a je potřeba najít něco hodně podobnýho jako náhradu. Dobrá by byla ta Primera nebo Accord. Přestože jsou hnusný by to zkousl, ale bojí se horší antikorozní a drahých dílů. Co jsem se s nim tak bavil, tak asi vyhraje C5 facelift. Možná ho přemluvim do tý benzínový Cromy. Do Astry asi neee.
ToMyx 04. září 2018, 09:26
GanGreen: Jsi borec. To, že kámoš Bavoraczecha je hnidopich co chce za nic zlatý rouno mě napadlo taky:-)
Mně přijde na stěhovácký choutky octomilka numero úno jako ideál. Navíc měla dobrou antikorozní ochranu. Ale mezi námi, za ty prachy se jedná o auta buď už napadená nebo v blízké době kovomorkou. Takže bych úplně neřešil antikorozní ochranu a šel do něčeho co je za babku.....
Hondy Accord nebo Nissanu Primera P11 combi bych se nebál. Ty dvoulitry jsou nesmrtelný a výhoda těchhle aut je, še díly se mění jen jednou za čas a pak je na dlouhou dobu klid.

Při choutkách na popelnici s batohem na zádech bych na jakýkoli street credit okamžitě zapomněl :-D

Jinak tu Omegu vidím jako černého koně taky. Hezky pane Krab.

Tento příspěvek byl 04.09.2018 v 09:27 upravován.
krab 04. září 2018, 09:09
To je taky dobrá debata :-D Hele za 100 Vlasto, prostě na tom vždycky bude práce :-D
Prostě když nemáš prachy na nový/hodně zánovní musíš pak mít to svoje starý auto rád a starat se o něj. Pak mu může skvěle jezdit i Omega Caravan 3.2 V6 a bude vysmátej, jezdit v pohodlí a tichu a v zimě i sem tam "sideways and smiling" jak říká Clarkson...
GanGreen 04. září 2018, 08:23
Goldies: ještě si může nechat poradit od nějakýho bazarysty, ty máj dobrejch tipů vždycky plnej rukáv... ;) (Nic proti beastarovi :D )
Bavoraczech 04. září 2018, 06:42
Já jsem taky pro Astru H Caravan. On trochu tíhne k Peugeotu 307, ale sám vidí, že je to spíš krok zpět. Tak třeba ta Astra vyjde, no...
pmx 03. září 2018, 21:33
Opel Astra G Caravan (už tolik nerezne jako Vectra) a má celkem robustní podvozek (na to stěhování). Benzín 1,8 by byl nejlepší. Nebo jestli vyjde do 100t. Astra H caravan.
Goldies 03. září 2018, 19:42
GanGreen: Si zabil! Ale taky mě to napadlo :-)
Nedy 03. září 2018, 19:23
No to je jednoduchý, ať přidá jednu nulu na konec té částky a má po problémech. Pokud nemá, tak ať si koupí Mondeo, neb u takovýho auta už budou mít šanci hnít všechny.
Jakub Pospíšil 03. září 2018, 19:18
Ono to kamaráda asi překvapí, ale dokonalé auto neexistuje. Opravdu je to tak, že některá hnijou, některá mají nižší street credit a některá zase dražší servis. Tak to prostě chodí. Může taky jezdit autobusem.
GanGreen 03. září 2018, 16:47
Můj první nápad je: " ať jde kokot vole do prdele"
Ale teď vážně, co mu jako chceš radit, jestli je to takovej rypák a na všem je s něčím problém...?

Tento příspěvek byl 03.09.2018 v 16:48 upravován.
kuc_t 03. září 2018, 15:27
525/530i touring e39 ..teda až na tu antikorozní úpravu :D

Tento příspěvek byl 03.09.2018 v 15:27 upravován.
Bavoraczech 03. září 2018, 14:29
Mám tu dotaz od kamaráda. Momentálně má Peugeota 406 1.8 v kombíku. To auto mu plně vyhovuje, akorát už je starý a pomalu dohnívá. Rád by si koupil nějaké podobné auto, které by ho vyšloí na 100 000 Kč včetně nějakého prvotního servisu. Měl by to být silnější benzín, cca 2.0 s levnějšími díly a dobrou antikorozní úpravou. Pracant s velkým kufrem a nízkou nákladovou hranou. Zvažován byl Opel Vectra, ale díly dražší a antikorozní horší, Fiat Stilo/Croma - bojí se Fiatu a koroze, Mitsubishi Lancer, Honda Accord - dražší díly, Oktávie, Passat fuj, Ford hnije, Renault Laguna v 2. generaci je bída a 3. generace je ještě drahá. 407 je bídná a s C5 si oproti Peugeotu 406 moc nepomůže. Volvo V70 zase hrozí dražším servisem, o BMW ani nemluvím. Audina je Passat a Mercedes hnije a je starej. Když se bojí Fiatu tak do Alfy určitě taky nepůjde a tím jsme skončili :D. Někdo nějakej nápad?