načítám data...

Téma Nejlevnejsi auto na operak

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Mark75 24. března 2024, 12:07
Na Soperak jsem dával poptávku,druhý den mne kontaktovali ,ale nabídku jsem nedostal. Naštěstí jsem měl z čeho vybírat , tak jsem je nepotřeboval. Obecně lze říci ,že dobrou cenu na operák umí jen Škoda a Hyundai a v poslední době se jeví jako superkup Cupra Formentor.nebo Seat Arona Toyota chce za stejnou cenovou relaci auta o 2-3 tisíce/m víc než konkurence.
Opel a Peugeot je trochu dražší a dá se ta cena akceptovat,když tyto značky chceš.
Pig 02. ledna 2024, 18:37
Zdar lidi chci se zeptat, máte tu někdo zkušenosti s firmou soperák.cz?
Nedy 21. února 2019, 15:39
Taky jsme měli auto od ALD. Takže mě překvapuje, že řešíš problém s nimi až při vrácení vozu zpět. Pekelný je to od začátku. :-) Nicméně doby, kdy se vyplatilo auto na operák už je stejně pryč. Nehledě na to, že jsou na trhu i o dost zajímavější produkty, nebo způsoby pořízení auta.
Martin Kössl 21. února 2019, 13:14
Aktuální zkušenost s ALD je jedna velká katastrofa. Připravte se na nejhorší při vracení auta.
Absolutně nezvládnutý proces, strašidelná komunikace, kdy s vámi nikdo nemluví, při předprohlídce se nedozvíte nacenění nepřiměřeného opotřebení, za znečištěných 20 cm plastu, který se dá ptřít hadříkem, vám naúčtují 1250,- Kč. Nikdy více!
Nedy 04. září 2017, 09:18
Tak ono se spíš (asi) nejedná o problém na straně leasingovky. V podmínkách na začátku je dáno, co je obsahem smlouvy. Tzn. po jejím podepsání se divit, že tam něco není, je problém odběratele, ne dodavatele (tady Hertz)...
To je asi jako bych podepsal smlouvu u UPC na internet a pak se divil, že mi nefunguje kabelovka.

Nutno ale říct, že neznáme detaily, takže já se můžu mýlit a Hertz (ať už je to kdokoliv) může být ten špatný.
beastar 03. září 2017, 23:55
Tak on hlavně Hertz jako takový v Čr není. Je to Archer Sheridan s.r.o. Nevím jak přesně, ale je to franšíza. Že mají někde problém tak tomu se nedivím:) Je to mini pobočka co těží z nadnárodního loga.

Pro soukromé osoby teď operák jednoduchý a nezákeřný nabízí Škoda. Případně Audi na vybrané modely. Pro firmu dle velikosti fleetu je těch možností deset spíše víc. Když on ten Hertz vypadá tak výhodně njn;) To už je lepší Budget. Obecně malé neznámé firmy bych nebral je to potom asi jako úvěr z nebankovního prostoru čili na nic.
Woyta 03. září 2017, 16:33
Tak mame na firme docela zajimavou situaci. Mame vsechna auta od Hertz, Jak se ukazalo, tak Hertz neplati za servisni prace. Takze momentalne mame jedno auto zabavene v servisu (dluh 60k) a dalsi auta cekaji az bude kam je odvezt na servis.
Quark2 25. března 2017, 23:06
Ahoj všem. Dnes jsem prolítnul tuto zajímavou debatu. Jsem jeden z těch, kteří loni vystartovali po golfu gtd od cb-auto. Já až z Brna ;-)
Nabídka výborná: 5500+dph při 10% a 10tis. spoluúčasti na 13měsíců. Já šel do opu trochu připossraně a raději si dal 1% a 1000kč. Celkem tak platím 6383,-+dph.
Někdo tady psal o špatné komunikaci. Já mám opačnou zkušenost. Ale s jiným člověkem z cb-auto. Perfektní.
Kdyby někoho zajímalo, tak příplatek za 5dveř je cca 400+dph (což je OK), ale za akustický park pilot (couváky) bylo již 1000+dph/měsíc!! Já vzal 3dveř a bez couváků. Ovšem příště již jen s nimi.. Což půjde, neb jak jsem dnes koukal k autosef.cz, tak golf gtd a gti 2017 (face lift) mají park pilota v serii :-)

Auto jsem dostal v říjnu a tak pomalu vybírám další. 13měsíců je docela krátká doba :-)
Ještě k zimákům. Vyšlo mně levněji koupit za 12tis Dunlopy na 15" plecháčích, než kupovat drahé zimní 17" a navíc minimalizuji poškození Alu disků přes zimu..

Od nabídky cb-auto nic tak dobrého nebylo.
Až teď to rozčísnul "Šmuclerák" s nabídkou Touranů s protiúčtem a barth s Passatama r-line.
Občas je zajímavá nabídka na autosef.cz (výhoda je, že snad jako jediný nabízí i na Moravě).


Tento příspěvek byl 25.03.2017 v 23:10 upravován.
sheogh 18. ledna 2017, 15:59
Goldies: TSI je benzin, ale ja to psal jeste ve chvili, nez Evlo pridal tu cast pro KS :-) Ale souhlasim, ze oktavka pod 4k mesicne je v pohode, zalezi ale kolik je v tom km. Stejne zas dalsi auto koupim nejakou starou vrazdu jako vzdycky :-D
Goldies 18. ledna 2017, 15:50
sheogh: mam za to, že TSI je benzin :-)
sheogh 18. ledna 2017, 15:14
:-( njn, smula. Do toho nejdu, do nafty uz vubec ne
Evlo 18. ledna 2017, 15:05
sheogh: Ano, na cenu VW, resp. skoda se nedostane nikdo, driv alespon fiat konkuroval, ale letos uz je skoda/vw jedina rozumna volba, bohuzel, ale takovy je proste trh.

A to i v pripade, ze chces 1%/1000.

KS: Octa 1,0 TSi na plecháčích pod 4000 Kč je dost dobra cena! Na to se nedostanes snad nikde ani kdyz se fakt hodne snazis.
Je to vyrazne levnejsi nez cena primo od skodovky (tj. bez marze pro dealera).
Plechace navic asi znamenaji dodani na celorocnich pneu - takze vyhoda.

Tento příspěvek byl 18.01.2017 v 15:10 upravován.
KS 17. ledna 2017, 20:10
Na dobrou cenu operáku se jednotlivec dostane horko těžko, spíš je to nemožné. V minulé společnosti jsme měli možnost Passatů 150k s DSG za 8000 Kč/měs., výši spoluúčasti nevím, jinak myslím, že to bylo právě z těch Českých Budějovic. Teď je možnost i A7 v 3,0TDi. V současné spol. můžeme jen Škodovky, Octa 1,0 TSi na plecháčích pod 4000 Kč, Superb Kombi 190k DSG AWD za 11000 Kč, tomu říkám nabídka. ;-D
sheogh 17. ledna 2017, 17:53
Nedy: Prave, proc by to delali, pochybuju ze by meli nouzi o zakazniky...

Tento příspěvek byl 17.01.2017 v 17:54 upravován.
Nedy 17. ledna 2017, 16:57
sheogh: No pořád si to můžeš nechat nacenit individuálně. Ale s nějakou výhodnou cenou bych nepočítal...
sheogh 17. ledna 2017, 15:18
Nedy: Diky. Tak operak taky asi ne. Kdyz uz vidim rozumnou cenu, je problem omezeni poctu km (20k/rok je malo, chtelo bby to cca 30k)
Nedy 17. ledna 2017, 14:45
sheogh: Dá se koupit. Necháš si na ni spočítat leasing individuálně. Před rokem 2,2 D kombi Revolution TOP v červené a s navigací vycházela nejlevněji kolem 15 tis. Kč/měs. s 5% spoluúčastí.

A tady jsou balíčkové nabídky: http://www.naoperak.cz/operativni-leasing?change_filter=filter-cookie=mo-search:vals=;primary.range_34=10000,gte;primary.range_37=60,lte;primary.range_38=2920%20-%2030920,e;primary.hard-tags_40=;primary.hard-tags_40=;primary.hard-tags_40=;primary.tags_46=;primary.tags_46=;primary.tags_46=;primary.tags_46=;primary.tags_46=;primary.hard-tags_26=809,
sheogh 17. ledna 2017, 13:12
Tak o tomhle zpusobu zacinam uvazovat taky. Akorat se divam, ze vsechno jen VW :-(((( Nevite nekdo da se poridit takto napr. Mazda (konkretne sestka)? Nedari se me nikde najit...
Evlo 21. listopadu 2016, 11:07
Vojta Dobeš: Je to tak, jde o zustatkovou cenu, vtipny to bylo kdyz jsem to resil, ze golf vychazel super levne a mel zustatkovou temer stejnou jako kupni ... tohle je taky golf.
BobAsh 20. listopadu 2016, 06:07
NOuma: Situace, kdy je levnější rok, nastává podle mě tehdy, když je výrobce/prodejce schopen udat auta za dobrou cenu jako "roční vozy" (dvouleté auto už by byla "normální ojetina").