načítám data...

Téma Mini Cooper S

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Frenki190 21. prosince 2015, 11:24
V mini z těchto let (nebyla to S verze) jsem jel (kámoška si jej koupila bo design), auto mě strašně zklamalo, co se týče interiéru, takovej plastikovej klump od madla dvěří až po palubku a hnusný sedačky jsem dlouho neviděl, dodnes si to pamatuju, jak zklamaný jsem z auta byl co se zpracování týče. Jízdu nehodnotím, měla tam nějakou 1.8 nebo 2.0 a jel jsem cca 10 km městem. Když už mini tak něco staršího co fakt není takovej plastovej bazmek.
Něco takového si dovedu představit.




Tento příspěvek byl 21.12.2015 v 11:26 upravován.
M P 21. prosince 2015, 09:04
Auto z roku 2006 a jen 4000 km najeto? Můj instinkt paranoidního pesimisty mi říká, že za tím bude nějaký průser...:D
Je vůbec možné, aby to takhle někde 'zapomněli' u dealera a pak to vytáhli? Každopádně pokud má tak málo, tak bude mít určitě prokazatelnou historii...

Nedávno jsme s Ferniem prolézali jednu MX5, rok 98, údajně měla najeto jen 38 tisíc. A podle vzhledu motorového prostoru si v ní udělalo hnízda několik druhů ptactva, patrně také v několika sezonách:D
Kebek 20. prosince 2015, 18:25
asi před 10 lety jsem měl strašnou slabost pro Mini a dodnes se mi líbí ,ale ceny jsou šílený
a ted jsem objevil tohle co si o tom myslíte
http://www.sauto.cz/osobni/detail/mini/cooper-s/16553702?goFrom=list