načítám data...

Téma Midnight run Brno

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Trinom 15. července 2017, 14:34
Goldies: Ani omylem, budu rád, když v osm vstanu :-D
Goldies 15. července 2017, 11:19
Kluci, zitra sraz v 6:30-6:45 v Lipuvce? Teda pokud chcete taky na 8:00 byt v Myte!
zimbic 14. července 2017, 20:24
Dal bych sraz předem ať v klidu zaparkujem, pokecáme, rozhlídnem se okolo. Na spanilku nejedu vetšinou některé nevybouřené individua se předvádí a nedopadá to nejlíp plus ráno vstávám tak ta půlnoc taky bude pro mě strop.
Trinom 14. července 2017, 18:10
zimbic: Já jsem si psal s víc lidma a vypadá, že by tam autíčkářský koutek vzniknout mohl. Hádám ale, že bude potřeba dorazit včas, ať se můžem nějak seskupit.
Jak psal Pepa, určitě tam budou i ti TDIčkáři, tak ať se nemusíme pak tlačit mezi ně, ale hezky se seskupit a pokecat.
Osobně taky jedu v neděli na trackday, tak nemám v plánu ztrávit noc někde v pérdeli. Dýl, jak do půlnoci tam nebudu. A na divokou spanilku náladu rovněž nemám.
zimbic 14. července 2017, 14:06
To i já nerad bych poslouchal jak je čiplý TDI a co největší odklony na golfu to nejlepší. Psal jsem si s Trinomem a říkal, že se taky ukáže to už by jsme byly aspoň tři.
Chosé 14. července 2017, 13:59
zimbic: Přesně to chci, takový malý Autíčkářův kruh mimo TDi-čkový ochcáfky :)
zimbic 14. července 2017, 13:57
Připrav se spíš na plno pleček z Úháčka a tesca. Na chvilku se tam ukážu třeba tam bude něco zajímavýho, ale v neděli je Mýto tak jen na skok. Sraz bych dal mohli by jsme všichni zaparkovat společně a udělat si tam svůj koutek .
Chosé 14. července 2017, 09:55
Vím o tom, přemýšlím, že bych se i jel (konečně) podívat a dát si třeba jedno kolečko, ale vůbec netuším jak to bude v neděli přes den s časem. :(
MR se mi líbí, že je večer. :)
Goldies 13. července 2017, 22:06
Chosé: vzhledem k tomu, že v neděli je Mýto, tak na to kašlu ale jinak by se i jel podívat :-)
Chosé 13. července 2017, 21:38
V sobotu v 21:00 se koná první Midnight run v Brně.

https://m.facebook.com/events/946507092151224

Jakožto stvoření zvědavé nás to tam láká se podívat, protože v okolí Brna je spousta zajímavých aut. Ovšem v případě spanilé jízdy bychom kolem sebe rádi měli normální řidiče ať nepřijdeme k úrazu.

Tímto se tedy ptám zda by někdo chtěl dojet, uděláme menší Autíčkářův kruh a třeba se pobavíme.