načítám data...

Téma Magazín - jak nám to tu funguje? Chyby, připomínky, ...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
VoFi 29. ledna 2017, 19:19
Vojta Dobeš: Verze "5 fotek - velká reklama - 5 fotek" mi přijde jako dobré řešení :)
Třeba hotrod.com to tak taky mají a dá se. Takže pokud ty reklamy nebudu křičet, tak jsem pro :)

Tento příspěvek byl 29.01.2017 v 19:19 upravován.
BobAsh 29. ledna 2017, 18:50
Wanix: Na základě vašich kolektivních připomínek jsem teď zkusil projít nějakou galerii "zvenku", místo abych se koukal na obrázky v backendu, a máte pravdu. Je to strašný. Bohužel náš IT se stal nájemným kodérem na volné noze a navíc si našel děvče, takže na nás moc nemá čas. Zkusím ho ale ukecat, ať to předělá.

Nicméně reklamu tam nějak nacpat musíme. Vadilo by vám míň, kdyby tam byla reklama jako jí mají třeba na Road&Track (tuším), tedy třeba každých 5 nebo 10 obrázků se zobrazí přes celou obrazovku?
Vavris Vavrisovic 23. ledna 2017, 09:58
Nemůžu za provozovatele nic slibovat, ale protože mají proti galerii výhrady i někteří redaktoři, snad se do budoucna nějak vylepší :-)
spooon 22. ledna 2017, 16:36
přidávám se k hromadné rozčilenosti, taky mě to dost štve.
Jinak já to dělám tak, že si klikáním kolečkem na myši otevřu fotky co mě zajímají na jednotlivých kartách prohlížeče, a pak jen zavírám karty, místo posouvání v galerii, kde se musí furt načítat celá stránka. Nic moc řešení, ale nic jinýho mě nenapadá...
JLK 22. ledna 2017, 08:22
Wanix: AdBlock mam tady vypnuty ale galerie ani nezapinam abych se nerozciloval :( A nejde ani o ty reklamy ale celkove - kliknu na 'dalsi' a misto te jedne dalsi fotky se zdlouhave nacita cela stranka se vsim vsudy (zejmena na mobilu to je radost) a pak se mi z te fotky jeste zobrazi tak jedna tretina az polovina, protoze zbytek se nevesel na obrazovku a musim skrolovat abych tu fotku videl. A jestli je foto vyssi, tak ho ani neuvidim cele protoze to nijak neresi vysku meho monitoru (treba tato fotka https://www.autickar.cz/clanek/galerie/toyota-aygo-motoristovo-minimalni-reseni/?fid=35886 ale i milion dalsich). Na mobilu je to jeste lepsi, kdyz se dockam nacteni stranky tak fotka nikde, vidim krasne reklamu ale fotka je nekde dolu jako podruzny element ty stranky.
Myslim si ze galerka neni uplne doresena po technicke strance a hodne nedoresena po strance uzivatelske. Kdejaky web autobazaru to ma lepsi.
Wanix 21. ledna 2017, 23:58
musím říct že mě tady úplně mega moc se*e ten způsob jakým jsou udělaný galerie k článkům. Myslím že jsem to zmiňoval i osobně v Pardubicích, takže jooo je sice super že máte za každou zvětšenou fotku o jedno shlédnutí reklamy víc takže love, ale reálně to vede k tomu že i když bych si ty fotky rád prohlédnul tak na ně prostě neklikám protože mě to nebaví klikat si jednotlivě pro zvětšení každé fotky, posunout a zase znova. Slibuju že když umožníte procházet maximalizované posouváním šipkami vypnu si tady ten AdBlock ;) tohle rozhodně vadí více lidem
GanGreen 07. listopadu 2016, 10:57
JLK: Jo tak to bude ono :) díky... takže sem vážně blbej, sry!!
JLK 07. listopadu 2016, 08:36
GanGreen 07. listopadu 2016, 08:11
Zdravím, bud sem blbej, slepej nebo obojí... včera v práci na mobilu sem zahlíd článek o Lotus Elan a když sem si ho dneska chtěl pročíst, nemužu ho najít... jste ho smaznuli, nebo sem to viděl někde jinde? Přísahal bych že to byl bazarovej snílek...
M P 20. září 2016, 16:14
Jo, přesně tak. Jdeme zjednat nápravu a pak se bude trestat!
Libas 20. září 2016, 15:59
Na první stránce v "Nepřehlédněte" máte, že Vysoké Mýto se jede 10.října. Asi by tam mělo být 9.října ;-)
PeterLuk 09. září 2016, 20:24
Muchos Gracias :)
David Marek 09. září 2016, 15:26
PeterLuk: v nastavení účtu si jí můžeš vypnout (ted jsem to tam přidělal dle tvé prosby)
PeterLuk 09. září 2016, 14:30
Nedala by sa nejak obmedziť alebo natrvalo vypnúť tá vyskakovacia "lišta" s odkazmi na iné články, ktorá je hore? Za ten čas čo čítam Autíčkara mám prešmejdené snáď všetky články, čo tu sú, takže to pre mňa nieje nič nové, ale zato ma to dosť otravuje, keď mi to tam vyskakuje, ajkeď to stále vypínam. Dobrý nápad, ale mohlo by sa to dať niekde vypnúť.
David Marek 07. září 2016, 11:30
Na vědomost se dává, že při odhlášení vás to odhlásí jen tam, kde se odhlašujete. Tzn. jestli se přihlásíte na mobilu, doma na PC a u babičky na NTB. A poté se odhlásíte u babičky, tak budete stále přihlášení na mobilu a doma na PC.

Pokud byste se chtěli odhlásit všude (třeba z bezpečnostních důvodů nebo si nejste jisti, kde všude jste se přihlásili), tak je nově v "Nastavení" dole pod tlačítkem ULOŽIT NASTAVENÍ tlačítko na odhlášení na všech zařízeních.
PeterLuk 26. srpna 2016, 13:19
Už to ide, díky. :)
David Marek 25. srpna 2016, 21:01
PeterLuk: stále to dělá? už by to mělo být opravené!

Tomáš Trýska: JLK: budu to upravova, mám to v TODO, omlouvám se za zdržení, nastaveno je to tak, že se lze přihlásit na x místech, ale při odhlášení to odhlásí všude, což se změní.
JLK 25. srpna 2016, 10:17
Tomáš Trýska: Jasne ze ne ale stranky autickare predpokladam nejsou psany od nuly a jedou na nejakem frameworku a tam to klidne muze byt takhle nastavene "z vyroby". Ale nerikam ze je, jen jsem popsal jak se to u me chova a ze je to podobne tomu jak se chovaji jine weby kde se vic hledi na zabezpeceni uctu.
Trinom 25. srpna 2016, 09:51
JLK: jasně, ale to by mělo smysl někde, kde by hrozilo riziko průseru, stránku autíčkáře za takový web vážně nepovažuji.
PeterLuk 19. srpna 2016, 14:25
Neviem, či som sám s týmto problémom, ale v poslednom čase mi nejde pridávať komentáre k článkom z mobilu (Xperia Z2), po kliknutí na odoslať sa mi iba zresetuje stránka, ale komentár sa nepridá... Pritom ešte donedávna mi to šlo bez problémov.