načítám data...

Téma Magazín - jak nám to tu funguje? Chyby, připomínky, ...

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Mr.Bambus 14. června 2020, 00:24
Mr.Bambus: Clanek o obytnem Peugeotu tam taky neni
Mr.Bambus 14. června 2020, 00:18
Proc se tady nezobrazuje clanek o Mazde 3 z 11/6?
https://www.autickar.cz/clanek/vypis/
krab 05. března 2019, 10:26
GanGreen: Teď tam máš náhodou od včerejška novej Renault Flusanec (teda už ne Fluence, ale Mégane Sedan, tedy sorry vlastně Grand Coupe...)

Já se směju, protože těmito komentáři typu toho dole jsem pravidelně rozčiloval značnou část redakce... pak jsem pochopil, že když bych chtěl vytvářet obsah jako například kalifornský Petrolicious, musel bych si ho zkrátka sám založit, vytvářet i financovat. Jsme jako čtenáři nevděčné mrchy, chceme číst krásné věci zdarma, bez reklam a komerčně chytlavého obsahu... Bohužel vidím, že min. v malém domácím prostředí to tak moc nejde.

Krabí "knížecí" rada: Napiš si svůj blog, prolistuj si těch magazínů o autech víc a ono nějakou kombinací zajímavej obsah ke čtení nalezneš.

Ale jedna věc je fakt furt na Autíčkáři super a jinde není. Můžeme tu v legraci a pohodě pod článkama nebo na fóru psát naše rozumy a je to zábava. Nemáme tu nějaké přispívající frustráty, trolly a já nevím co všechno...
GanGreen 04. března 2019, 22:14
Matěj Podhorský: asi jsem to nenapsal moc dobře. Čím dál méně důvodu = čím dál méně článků které by mě zaujaly ...

Tak se těším na lepší počasí, a zajímavý čtení ;)

M P 01. března 2019, 10:56
Ano, původní a skvěle jedinečný Autíčkář, to tu dlouho nebylo :D
Nedy 01. března 2019, 09:02
A to jste to vyčerpali i přes to, že na tom původním skvělém a jedinečném Autíčkáři vycházel tak jeden článek na 14 dnů a bývaly doby, kdy se odmlčel i na pár měsíců. :-D :-D :-D
Vavris Vavrisovic 28. února 2019, 22:32
Taky se těším, až budu psát zajímavý obsah... :-) bohužel, zima je na projížďky cizími auty skoupá a to co se dá napsat i bez cizího auta a je to téma na otevření huby jsme vyčeprali asi už někdy v roce 2015 :D
M P 28. února 2019, 13:52
GanGreen: Já souhlasím tak napůl. Jako OK, tři testy SUV a crossoverů, dobře, chápu.
Ale v poslední době je čím dál méně důvodů sem chodit? Hm, tak to teda děkujem no :)
Jakub Pospíšil 28. února 2019, 13:49
Zrovna jsem ráno psal do redakčního chatu, že se nám to tu takhle sešlo a že to tu vypadá jak v magazínu nudného motoristy. Chápu ten povzdech - tohle je dost jednostranně zaměřený týden. Zima je v tomhle nevděčná. Naštěstí už pomalu leze sluníčko a s ním vyjíždí z garáží i zajímavější auta, než SUV a Crossovery. Polepšíme se, fakt. Budou testy aut, která mají dvoje dveře a hrabou zadními kolečky. Budeme zase jezdit rychle (jen na uzavřených komunikacích) a dělat nesmyslné věci, které by ve Světě motorů neprošly. Akorát Adamovi dáme nějakou dodávku, ať je taky spokojený, jak želva.
GanGreen 28. února 2019, 13:02
Musim si pobrečet.
Poslední dobou je čím dál míň důvodu proč na autíčkáře chodit, a když sem dneska viděl hlavní stránku, tak mi bylo vyloženě smutno. Vím že s tim těžko něco uděláte, když každej teď ty esúvéčka a krosouvry chrlí ve velkym, ale uznejte, co tady má co pohledávat člověk, kterýho tyhle hrůzy vubec nezajímaj...?
Nečekám ani žádnou odpověď, jen sem měl potřebu to někomu sdělit :D
David Marek 20. prosince 2018, 21:24
KDB: bylo by možné prosím dodat screenshot?
KDB 20. prosince 2018, 19:57
Je to asi jenom stížnost na lampárnu, ale při zvětšení textu, se ve spodní části objeví reklama od Seznamu, která zabere až polovinu obrazovky a nejde vypnout.
Rád to tady čtu, ale tohle oser.
Takže postupně číst nebudu....
Nezn.uživatel 09. května 2018, 14:11
Celý týden se mi neukazují žádná upozornění na komenty (odpovědi) mých komentářů. V systému je něco špatně.
Safa 05. května 2018, 21:51
Standa Hruška na Twitchi ve svém pořadu @standashow právě teď rektí Tomáše Čandu za článek o Grid Girls na Autíčkáři... :o)
krab 20. března 2018, 12:29
Už jsem to smazal, kupodivu to šlo :)
Jakub Pospíšil 20. března 2018, 12:20
Nevím, jestli nebrečím na špatném hrobě, ale v Autofrcu máme spammera
https://www.autofrc.cz/inzerat/toyota-corolla--2018/1799/
Vavris Vavrisovic 18. března 2018, 22:43
Souhlasím se spoonem ;) A v posledních komentářích u článků už by to vzhledem k množství komentířů bylo taky vhodné..
spooon 18. března 2018, 21:36
šlo by zobrazovat v chlívečku "forum" na hlavní straně od každýho tématu pouze jeden komentář? Jde mi o to, že by pak bylo více aktivních témat přístupných hned z hlavní strany, a nemusel bych se hrabat ve fóru, díky.
krab 16. března 2018, 11:04
My ho nějak asi blokneme, David jako Admin to zařídí, dík za upozornění kluci
JLK 16. března 2018, 10:25
martinw: to je nejaky generator nahodnych slov, z takoveho spamu aby jeden poznal o cem se vlastne spamuje :D