načítám data...

Téma Lincoln Continental 1990

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
František Čáslavský 16. května 2015, 10:31
petrklm: pokud ovšem někdo nelepí kabely páskou, to jsem si maličko zapájel :))
petrklm 16. května 2015, 10:18
Fernie: už před jedenácti lety, když jsem kupoval prvního Lincolna, jsem od Alibaby slyšel později mnohokráte ověřenu větu, že na opravu většiny problémů v elektrice těhle aut stačí kontaktol :-)
František Čáslavský 15. května 2015, 11:07
Zažitky ze života s Lincolnem

To si takhle dojedeš do školy, ale když chceš odjet, tak nestartuješ. Že by byl problém se spínačem pod palubkou? Nebo snad baterka? Co je kurňa za problém? Po několika desítkách minut se baterka tváří, že je jí to nelíbí, takže je zmermomocněn kamarád a startujem přes kabely. Hurá!
O hodinu později rozebírám palubku na jiném parkovišti, nadávám jak špaček a objevuju, že kouzelný spínač je připojen kabelama, který jsou k sobě přilepený takovou tou textilní páskou. Tak strašně nadávat mě ještě můj otec neslyšel... Po dalších několika minutách odjíždím. Doma pak spínač přemosťuju, ale ejhle, startujem jen tak jednou za 5 minut...
Long story short, stačilo projít všechny kontakty, očistit a jede se! Mechanic level up!
Michal.913 17. ledna 2015, 13:07
I když nadšení pro tyhle auta mi není vlastní, ten článek jsem četl a bavil mě :D. Zajímavá volba.
František Čáslavský 16. ledna 2015, 18:34
Jak už jste si jistě mohli přečíst v článku na našem autíčkáři, http://www.autickar.cz/clanek/luxus-chudeho-studentalincoln-continental/ , vozím si už třetím rokem prdel v těžce studentském Lincolnu. Překopíruju sem překlad mýho threadu z Lincolnfora, protože ten je asi nejlepší, ale... až za chvíli! :D