načítám data...

Téma Lexus LS400 z Anglie

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
GanGreen 27. května 2018, 23:29
Chosé: to bych o tobě mohl říct taky, protože tvrdit že se s tím dá normálně žít je vyloženě lež, vždycky tam bude nějakej vojeb kterej tě v LHD nikdy nepotka...
Chosé 27. května 2018, 10:25
Tohle je jako boj s větrnými mlýny, 40 km nikoho nepřesvědčí a názor to udělá velmi tristní.
Evlo 26. května 2018, 17:25
Knightrider: Presne tak, jako spolujezdec nevidim nikdy nic jineho nez jen kufr auta predemnou.

Tento příspěvek byl 26.05.2018 v 17:33 upravován.
Evlo 26. května 2018, 17:17
Ano, ano, uplne vidim borce z anglie jak leti do Prahy jen proto aby si koupil auto :D

Tento příspěvek byl 26.05.2018 v 17:33 upravován.
Regular John 26. května 2018, 13:42
Pro mě osobně je největší nevýhoda RHD auta to, že v Evropě mají tyto auta (teda pokud to není nějaká jdm exkluzivita) nulovou hodnotu. Už jsem viděl spoustu úžasných rhd aut na prodej, kde musel jít majitel s cenou absurdně nízko, aby měl aspoň malou šanci to prodat.
Nezn.uživatel 26. května 2018, 13:05
Chosé: On asi tak nejak kazdej uz sedel v aute na miste spolujezdce, takze si dokaze predstavit, jakej ten vyhled asi tak je. ;-)
GanGreen 26. května 2018, 00:00
Chosé: já už v RHD seděl, byla to obyčejná 106ka a cca 40km mi stačilo na to, abych usoudil že žít s tím v Čechách je píčovina...

Sorry jako, ale vystupování do krajnice? To je výhoda k popukani... Výhled je určitě supr výhoda, ale já mám radši lepší výhled při předjíždění...
Chosé 25. května 2018, 22:14
GanGreen: V hodnocení aut jsem objektivní. Prozatím mám najeto s RHD asi 30 tisíc km, město, dálnice, okrsky, vše možné. Jediný problém jsou závory pokud jsi v autě sám. Jinak jsem na nic nepřišel. Jako hlavní výhody vidím vystupování do krajnice a lepší výhled pro přednost zprava.

Až si někdy sedneš do RHD auta, tak dej vědět.
GanGreen 24. května 2018, 22:02
Evlo: neřeš to, oni ti RHDčkaři jsou asi něco jak zarytí alfisti, hondaři a podobný fanatici... prostě to jejich je uplně v pohodě, ba dokonce možná lepší než cokoliv jinýho a servou z tebe kůži když máš jinej názor :D
Chosé 22. května 2018, 20:16
Goldies: RHD jsem kupoval z jednoho jediného důvodu - stav vozu. Auta z UK jsou v daleko lepším stavu než co jde koupit u nás. Další výhodou je cena.
Mě to nějak nevadí, závory neřeším, z auta vidím, předjíždět umím... nevidím v daily RHD problém. :) Ale každý má den nastaví nějak jinak.
Evlo 22. května 2018, 12:33
Chosé: Nebo muzes vsude chodit pesky a taky vlastne pohoda, ne?
Marek Brunner 22. května 2018, 00:02
Chápu pohled obou stran. Není to extra pohodlné, ale za ty peníze, co se tam dají ty auta sehnat (navíc třeba Choseho ISo se shání jako LHD hůř, to samé právě LS400, nemluvě o různých JDM věcech..) to stojí. Pokud není tvoje náplň dne jezdit na parkoviště se závorou nebo jezdit po rušných okreskách, kde se blbě předjíždí i s LHD,
Goldies 21. května 2018, 21:45
Chosé: ja ti to ale neberu :-) ja rozhodne linej nejsem, mam za sebou par Spartan Race zavodu, aktivne futsal a jako truhlar celej den na nohach ;-)

Proste bych na to v mych letech nemel nervy... mozna tak 10let zpet bych to bral jako frajerinu, ale proc bych to delal kdyz se to jako LHD delalo? Chapu u aut co se delali jen jako RHD, pripadne u vikendovek... ale u daily? Proboha proc?
Chosé 21. května 2018, 21:38
Goldies: Já ti klidně svůj den vypíšu a v něm zohledním problémy, na které už asi po desáté Evlo naráží.

Parkuji u domu, dveřmi řidiče ke zdi, takže stojím trochu dále + jsem opatrný při nastupování. Nasednu a odjíždím. Tím, že sedím napravo, tak mám lepší výhled skrze díry mezi zaparkovanými auty a vidím tak, zda-li mi zprava něco jede. Odbočuji na hlavní cestu. Ploužím se v koloně, ploužím, ploužím. Semafor pustí 3 auta, ploužím se. Ploužím se nadále, trochu rychleji, vytáčím 2, zpomaluji. Ploužím se po tunel a pak jedu rychleji. Dojedu do školy, mm dvě možnosti. Nechat to klasicky u cesty nebo zajet na parkoviště. Dnes je čištění silnic, volím parkoviště. Přijíždím k závoře, vystupuji, obejdu auto, přiložím kartu a vracím se zpět. Nasednu, zaparkuji. Jdu do školy. Ubíhá den, přichází večer. Odcházím ze školy. Nasedám do auta, jedu k bráně - automatický výjezd bez nutnosti přikládat kartu, odjíždím. Jedu pro přítelkyni/domů.

Zážitek příšerný, musel jsem jedenkrát (pokud bych jel do Hornbachu, tak 3x) zvednout línou prdel a vylézt z vozu, obejít ho a otevřít si závoru. Příšerné! Příšerné! (sarkasmus).
Marek Brunner 21. května 2018, 21:06
teda, takový flame tady :D přiznám se. Na Lexus jsem se vykašlal. Po racionální debatě s Kubajsem jsem Lexus odložil na později a koupil Volvo V70. S důstojnou 2.5T a automatem..co se po 10 km rozhodl, že mne asi nemá rád a rozsvítil kontrolky :D naštěstí prodávající byl v pohodě, takže opravu u mistra Patočky zaplatí celou. (moc na výběr jsem mu stejnak nedal..)
Pořád mi ale Lexus vrtá hlavou. No, třeba ho jednou z Anglie fakt dotáhnu..nebo něco jiného? :)
Goldies 21. května 2018, 21:05
Chosé: tak jsem si trošku představil můj pracovní týden s pravostrankou a upřímě bych to asi nedal. Minimálně třikrát denně bych musel vylízt z auta a jezdím v podstatě sám, takže na spolujezdkyni by to rozhodně být nemohlo. Tím chci jen říct že pravostranka není pro každého.
Chosé 21. května 2018, 18:41
Evlo: Evlo meleš sračky. :) Předjíždět se dá, ale očividně jsi typ řidiče, co se lepí za prdel a jakmile je 10 čísel od nárazníku, tak vystřelí do protisměru. Vidět z toho je dobře, místy lépe než z LHD. Závory otevřít jdou, ale nesmíš mít línou prdel a musíš vylézt z auta, protože u tebe neplatí případ pěkné spolujezdkyně, která lístek vezme za tebe.
Evlo 21. května 2018, 12:32
Chosé: si to trapne obhajujes, moc dobre vis, ze predjizdet se realne neda, neni z toho videt a zavory nejdou otevrit
Chosé 15. května 2018, 10:11
Beny: Aha, na takovou jsem zatím ještě nenarazil. V tom případě je dobrý pomocník pro důchodce - zvedač odpadků. :)
Beny 15. května 2018, 07:26
Chosé: Můžu, ale než se vrátím tak mám závoru zavřenou.