načítám data...

Téma Lexus IS 200 Sport

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
ToMyx 12. června 2017, 15:00
Tenhle lehce agresivní look mi teda vůbec nevadí ;-)
Chosé 10. června 2017, 13:18
Nádhera!!! Nemůžu se dočkat až dám na auto taky komplet lipy.
Regular John 10. června 2017, 12:38
Přidávám i fotku, kde je na autě lip i křídlo :-)
Josefmkiii 06. června 2017, 10:24
Nezní to špatně.
Regular John 28. května 2017, 23:04
Tady je slíbené video s výfukem
Josefmkiii 25. května 2017, 14:44
Regular John: Ano v Toyotě bohužel.. jinak pro info vyjde na krásných skoro 10k...
Regular John 24. května 2017, 20:39
Mně to vůbec nevadí, naopak jsem rád, že tu nestojí řeč :-) Podařilo se ti nakonec to sklo sehnat?
Josefmkiii 24. května 2017, 10:13
Chosé: Děkuji za upozornění jsem si své chyby vědom a také jsem se omlouval. Pokud to panu Johnovi vadí může to klidně smazat což je asi nejlepší řešení at to tady nepřekáží..
Napsal jsem to sem s nervama v háji moc jsem nepřemýšlel hledal jsem všude sklo není příjemný přijít k autu a zjistit že vám někdo udělal díry do zadního okna..
Omlouvám se a děkuji.
Jinak pro pana Johna má moc hezké ISko. A zvuk výfuku by mě také zajímal.
Josefmkiii 24. května 2017, 10:13
Chosé: Děkuji za upozornění jsem si své chyby vědom a také jsem se omlouval. Pokud to panu Johnovi vadí může to klidně smazat což je asi nejlepší řešení at to tady nepřekáží..
Napsal jsem to sem s nervama v háji moc jsem nepřemýšlel hledal jsem všude sklo není příjemný přijít k autu a zjistit že vám někdo udělal díry do zadního okna..
Omlouvám se a děkuji.
Jinak pro pana Johna má moc hezké ISko. A zvuk výfuku by mě také zajímal.
Chosé 20. května 2017, 17:35
Tohle bych psal někam do OT typu Pokec apod. a né někomu do představení vozidla. :D Jinak pokud vlastníš FB, tak se mrkni na skupinu "Lexus club CZ/SK", tam prodává např. Miroslav Hrubý svoje druhé IS na díly, zadní sklo tam je. Ale pokud netušíš jak se sklo vyřezává a lepí, tak bych být tebou raději objednal nové a zavezl do servisu.

Abych to tu jen nespamoval - výfuk vypadá pomalu jak originál, jsem zvědavý na nějaké video jak to zní. :)
Regular John 19. května 2017, 21:26
Ahoj, zadní jsem nikdy nikde v nabídce neviděl, ale na bazoši je pár lidí, kteří rozprodávají ISka na díly, tak bych zkusil je.
Josefmkiii 19. května 2017, 11:14
Zdravim, omlouvám se že to píši sem, ale prosim Vás nevíte kde sehnat zadní sklo? Na netu jsem nic nenašel. Krom originálu z Lexusu.

Tento příspěvek byl 19.05.2017 v 14:52 upravován.
Regular John 15. května 2017, 22:06
Tady ještě fotka s výfukem na autě... Zvuk je dost dobrý, hezky to bublá při nízkých otáčkách, do 3000ot to má dost hluboký zvuk, nad 3000 se ty basy vytrácí a v nejvyšších otáčkách to zní celkem kultivovaně, žádný chraplák. Z venku nepůsobí nějak hlučně, ale v kabině se hlasitost zvýšila dost výrazně, mnohem víc než jsem čekal.
Regular John 12. května 2017, 18:25
Chosé: Je z laminátu, už je v lakovně spolu s křídlem, tak snad příští týden už bude na autě. S výfukem určitě udělám video
Chosé 12. května 2017, 17:55
Ten lip je z plastu? Docela povedená kopie Elegant Sports kitu. :) Musím uznat, že původní sedí naprosto parádně, co jsem zkoušel na svém. Uděláš pak video jak to zní?
Regular John 11. května 2017, 19:14
Přidávám několik momentek z posledních pár dnů....
1. nahromadilo se mi tu pár krámů - catback výfuk od Cobra Sport (verze s rezonátorem), laminátový přední lip (výrobce TypeRkits), orig. zadní příplatkové křídlo
2. momentka z odřezávání totálně zahnilých šroubů na původním výfuku
3. inženýři z Cobra Sport přibalili špatné těsnění ke katu, včetně jednoho špatného šroubu...
4. zkušební nasazení ještě nenalakovaného předního lipu z laminátu (výrobce TypeRkits) - je to dost o nervy ho tam nacpat, předvrtané díry jsou k ničemu a je potřeba udělat nové
Regular John 23. dubna 2017, 19:36
Masky na Sportcross/Gitu i sedan mají stejné parametry, takže jdou prohodit. Jestli chceš tu masku, co mám na vizualizaci, tak ti můžu dát kontakt na člověka z UK, který ji prodává, je to přímo v tmavě šedé metalíze.
Chosé 23. dubna 2017, 15:32
Nene, byl jsem tam na dovolené, projeli jsme celé Skotsko a po cestě zpět jsem napakoval celý auto věcmi z vrakáče. :)
Sten88 23. dubna 2017, 14:29
Jo chtěl jsem jej prodat a povýšit na něco silnějšího ale vypadá to že zůstane. ; ) Chci na něj masku TRD NEO V1, ale musím pozjišťovat jestli by seděla. Chosé ty žijes v UK ze mas dily z vrakacu nebo si nechavas posilat?
Chosé 23. dubna 2017, 11:09
Souhlas s Johnem, primárně bych se podíval do prodejní skupiny, pak kdyžtak eBay apod. Ale cenovky jsou příšerný. Já téměř vše sehnal v UK na vrakovišti za babku. :)

Jinak na Sportcross ti nebudou sedět všechny. Boky budou sedět, přední nárazník by měl taky, ale zadní nárazník je o hodně delší. Můžeš se podívat a vybrat si, který bodykit se ti nejvíce líbí - http://www.tezzaworld.com/viewtopic.php?t=10974

Kafe&Káry ve Zlíně? Proč ne, nemám to z Brna tak daleko. :)