načítám data...

Téma Leštěnka/vosk

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
JLK 11. prosince 2018, 15:35
GanGreen: nenapadna? :D
Nimrod 11. prosince 2018, 15:09
tenhle chlapec dneska otravoval i na volvofóru... :-/
GanGreen 11. prosince 2018, 12:23
další nenápadná reklama? :D
Nezn.uživatel 11. prosince 2018, 10:46
Ahoj. Chci se zeptat jestli mate nekdo zkusenosti s tou keramikou? Narazil jsem na to tu v clanku z cizího serveru a snažil jsem se tu dělat reklamu jak vocas a jako znit o dobre ale je to tak?

Tento příspěvek byl 04.05.2023 v 20:18 upravován.
BigBang 29. července 2016, 16:06
Tomáš Trýska: neříkám, že to nebude fungovat, ale obyčejná guma jako jsem už zmiňoval stojí setinu OD a taky pomůže ;) já je samozřejmě též nevoskuju, ale občas nechtěně přetáhneš, nevšimneš si toho a problém je na světě...
Trinom 29. července 2016, 13:30
BigBang: Minimálně je to docela schopnej základ. Co bys teda doporučoval? Osobně si myslím, že OD v kombinaci s nějakým štětečkem nebo kartáčkem by fungovat mohl. Vyzkoušený to osobně nemám, nevoskuju si strukturovaný plasty :-D
BigBang 19. června 2016, 17:48
Věř mi, že orange degreaserem nebo silnějšíma věcma leckdy vosk nebo lešticí pastu z textur. plastů nesundáš ;)
Trinom 19. června 2016, 12:44
Leštěnkáři na to mají spešl přípravky. Podle kámoše by mělo fungovat třeba tohle:
http://www.nanowax.cz/cs/cistice-disku-allu-kol-a-poklic/213-extreme-orange-super-concentrated-heavy-duty-degreaser--chemical-guys.html
PepaSFI 18. června 2016, 18:39
ten oživovač plastů by měl pomoct, já to jednou čistil něčím takovým na čištění interiérů. Některé ty vosky a leštěnky jsou v pohodě, dokonce se tím ten plast vylepší ale některé udělají bílošedé fleky. Na některých to bývá vysloveně napsané že se nemají dávat na plastové části. Rada pro příště: lakýrnickou maskovací pásku a choulostivé díly olepit. Dá to chvíli práce ale ušetří to tyhle problémy. Mimochodem, teď je krásný návod jak vypucovat auto ve speciálu Svět motorů-ojetiny.
BigBang 15. června 2016, 18:13
zkus obyčejnou gumu na gumování tužky ;) ale musí to bejt opravdu guma a ne taková ta „silikonová“ napodobenina...
JLK 09. června 2016, 15:56
GanGreen: Moje zkusenost je takova, ze kdyz uz mi nekdo do toho flakne dverma tak skoro nikdy tu listu netrefi =/ Proto je mi celkem jedno jestli barevna lista ci cerna.
GanGreen 09. června 2016, 15:39
Lih ani benzin nefugujou, WDčko taky ne :D

Otěrová lišta v barvě je ten největší nesmysl, když mi do ní někdo flákně dveřma, je odřená a sem nasranej tak jako tak, na obyčejnym šedym/černym plastu vidiš hovo ;)

Oživovač plastu zkusim, třeba v tom bude něco co tu sráděru rozpustí a pude to dolu...

Díky za snahu pánové, kdyby měl ještě někdo něco k tematu, nestyďte se :)

Goldies 09. června 2016, 14:46
GanGreen: Oživovač plastu :-) Mam teď cosi od Carlson a dobry :-)
JLK 09. června 2016, 14:15
GanGreen: Brusny papir. Obrousit, umyt, dat na to zaklad, prestrikat, nalakovat. Bude lepsi nez nove.
Jako je to sranda, ale spousta aut ty listy ma v barve, tak mozna z toho budes mit vizualni upgrade :)
M P 09. června 2016, 14:07
Já bych to zkusil lihem nebo benzínem, ale to už jsi zkusil. Co WD40? :) Já vím, možná je to prasárna, ale s tím jde dolů fakt leccos
GanGreen 09. června 2016, 12:36
Zdravím pánové, předpokládám že pár z vás se tu o auta stará i po vzhledové stránce a ne jen o to jak to jede, a tak třeba budete mít dobrou radu...
Zapatlal sem autovoskem otěrové lišty, a samozřejmě to ted zasycháa dělá to na nich fleky... nejsou hladký, ale strukturovaný, takže setřít to z nich nejde, máte někdo tip, čim to svinstvo dostat z těch lišt dolu?
Budu vděčnej za každej tip, zatim jsem zkusil jen technickej benzin a ten se teda vubec nechytnul....