načítám data...

Téma Legendy

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Souča 14. června 2017, 18:46
JayK91 14. června 2017, 11:30
Hned jak jsem to u sekce amerik viděl, tak mě napadlo ... Vojta nám něco zatajil? :D

Goldies 11. června 2017, 12:05
Chosé: jj v podstate si to vystihl presne! Je to opravdu zajimave, da se podivat snad na vsechno. Jako videt tolik Porsche pohromade na jednom miste je fakt krasa :-)
Chosé 11. června 2017, 11:20
CZmisak: Takže taková prohlídka Zoo akorát s auty. :) Díky za fotky.
CZmisak 11. června 2017, 08:36
Tu hromada fotek: https://www.zonerama.com/Link/Album/3192452
BTW na shlédnutí všeho se připravte na cca 6 hodin a 15 kilometrů chůze. :)


Tento příspěvek byl 11.06.2017 v 08:36 upravován.
Goldies 10. června 2017, 23:36
CZmisak: diky!
CZmisak 10. června 2017, 21:13
Můžu potvrdit, že lokální MR2 club se tam vyskytuje :D
Jinak pecka, zajímavých aut hromada, určitě doporučuju :)
Chosé 10. června 2017, 16:50
Na Legendy chci jet už nějakej pátek, ale vždy do toho něco vleze. Snad to vyjde napřesrok. Nějaký Autíčkářův stánek zní ovšem docela parádně, záleží zda by byl čas to nějak zorganizovat. Určitě se zde najdou zajímavý kousky, co by se na Legendách vyjímaly.

Privátní značka je kolikrát fajn, mě by se třeba líbilo L3XUS, co mají v UK, ale u nás je to tragicky pojato. Nutnost mít 3+5 znaků včetně jedné číslice je hloupé, ale i tak občas narazím na zajímavou RZ, co se k autu hodí. Po Brně nám jezdí Hellcat s RZ SRT-707HP nebo v Praze mají kluci z Escape6 jejich TT na vzduchu s RZ L0L-CRAZY.
Nevkusy typu MAR-TIN83, VIP-00000 apod. jsou opravdu k smíchu.
Franz Kafka 09. června 2017, 22:35
Jo aha no tak to jo. Právě bych nevěřil, že by si to měl. Pamatuju se jak jsem to někde přidával. Taky to nemám rád. Hlavně věci typu boss007 a podobné. Jako v GB to už je asi dlouho názor na to mám ale úplně stejný. Firemní auto by asi ušlo, ale jako 111uklid, co sem viděl dnes.... Taky žádná sláva.
krab 09. června 2017, 21:26
Franz Kafka: Ne to si dělám prdel. Pamatuješ někde jak jsi mi to někde zfotomontážoval do blogu ? Tak si tam dal KRAB 001 :)

Takovej exhibouš vážně nejsem. Ale v Anglii jeden youtuber o autech , nějakej Shmee150 si říká, tak ten má svojí flotilu super kár a má tam SPZ : SH01MEE ( a má asi 6 aut tak na nich se mění jen jedna číslice, jinak jsou ty značky stejný)

Privátní SPZ považuju za nevkus , já osobně. Chápu to jedině když to je firemním , služebním polepeným autě a asi to majiteli firmy pak dělá jakous takous reklamu
saage 09. června 2017, 20:03
Ja se jdu na legendy taky kouknout v neděli. Na vystavování aut, jsou docela přísný pravidla. :-( Tak radsi budu jezdit v Myte. :-( Autickruv stánek by to chtelo teda. Kdyby dostali kluci z mrcha klubu aspon samolepky Autickare. :)
Franz Kafka 09. června 2017, 20:00
Ty máš fakt spz Krab 001 :D To bych do tebe v životě neřekl.
krab 09. června 2017, 16:49
To je náhodou super, že jste se takhle dohodli. Raspby mi to vlastně říkal...

My máme v sobotu veteránskou akci , "veteránské rojení" na Lobči, ale v neděli dopoledne se na Legendy chci mrknout.

Hlavně super, že klub MR2 se odvážil. Já jsem si říkal, že ty moje "exponáty" by jim asi nebyly moc nóbl. Protože 911 je prostě 996, že a to nespraví ani nánosy karnaubského vosku a SPZ KRAB OO1 a BMW Z3 Coupe zase není pravé "M Coupe" , což z něj dělá socka edition. No a MGB si musím teď ještě přeregistrovat a přehlásit od původního majitele, tak s ním už teď chvíli nemůžu jezdit...
Franz Kafka 09. června 2017, 15:34
Hmm docela odvážné tvrzení:) Zrovna na takové akci kde bývá dost zajímavých aut. Budete mít velký zlatý prapor Goldies false Boxster Club Europe ? ( aby to vypadalo více světově )
Goldies 09. června 2017, 14:29
Franz Kafka: to poznas :-D
Franz Kafka 09. června 2017, 14:16
Jo a jak vás poznáme?:) Můžu vás povozit, ale na kriplkáře:-l
Goldies 09. června 2017, 12:22
Ja a Honza Malina tam budeme pospolu vystavovat :-)
krab 09. června 2017, 11:53
Mě tohle napadlo taky to udělat. Organizačně se to nedohodlo zatím. Z mýho pohledu pro příští sezonu ( ale já nejsem do Autíčkáře ofiko zapojen, jsem jen takový ten bloger..) by se to udělat mělo.

Propagovat Autíčkář, zajímavá auta čtenářů, blogerů a blogery. A taky navnadit víc na plech cup, který by asi měl mít víc závodů.
JayK91 09. června 2017, 10:15
Chci se zeptat, bude autičkář mít nějaký stánek na Legendách, nebo tak něco? :-)

případně, bude tam někdo z blogerů či čtenářů vystavovat? :-)