načítám data...

Téma Le Mans 2018

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Sedrik 14. června 2018, 07:09
Matěj Podhorský: Loni jsem byl na místě, takže jsme koukali cca 20 hodin :)

Když jsem doma, tak koukám tak na půlku. Letos je to ale natřískaný: Alonzo, Montoya, Button + porsche slaví 70 let...
Csaba 08. června 2018, 19:01
Předloni to bylo naprosto, ale naprosto neuvěřitelné, že? Toyota vedla pořád, x desítek kol, člověk by si před najetím do posledního okruhu klidně vsadil milion že vyhraje a jim 5 minut před koncem 24 hodinového závodu odejde motor (nebo co to bylo)...
Koukal jsem taky asi 20 hodin, od 15.00 do 02.00 a pak hned zase od rána a ten závěr, ten byl prostě nepopsatelnej, myslím že s Toyotou soucítili úplně všichni, včetně lidí od Porsche, to byla smůla (snad) "jednou za život".
Letos budu koukat zase, je to každoroční rituál, těším se hrozně moc.

Vidět Le Mans na vlastní oči je jedním z mých velkých snů (přání), snad to někdy vyjde. Le Mans, Goodwood FOS a PBM ve Vasteras, to byla taková moje "svatá trojice", ale to Švédsko jsem škrtnul, do muslimské země nepojedu dobrovolně nikdy.
Goldies 08. června 2018, 14:53
Asi jako GanGreen. Kolem 2:00 rano odpadam, ale uz kolem 6:00 (jak vyleze slunicko) jsem zase u TV. Letos to teda vyslo blbe na sraz Mr2 a narozky v DICompu, ale zase bude projektor a velky platno, tak snad :-)
GanGreen 08. června 2018, 12:46
koukal jsem předloni a spal jsem asi 4 hodiny + přestávky na jídlo, záchod.... Tipuju to tak na 16hodin koukání :)
M P 08. června 2018, 12:01
Nismo TV nebo tak nejak se to resilo rok dva zpet. ADAC 24hrs na Nurburgringu meli vlastni stream, ale Le Mans tohle myslim nema. Kazdopadne Eurosport je asi nejlepsi reseni vcetne komentatoru etc...

Zvladate to sledovat cely, nebo si doprejete tu a tam hodinku osvezujiciho spanku?
Sedrik 07. června 2018, 15:53
Goldies: To je panečku dobrý nápad :p
Goldies 06. června 2018, 20:41
Eurosport player a jejich 30dnu na vyzkouseni :-D tak to resim ja ;-)
RTjohny 06. června 2018, 18:42
Pokud mezicasem nic jineho neobjevis, zkusil bych mrknout sem:
https://www.reddit.com/r/motorsportsstreams/

Vetsinou tam hledam streamy na F1, ale zvykne byt vlakno i na jine serie a tipnul bych, ze tam nejaky ten stream na Le Mans bude. Nejlepsi zkusenosti mam s ruznymi acestream (potrebujes k tomu napriklad Ace player - nadstavba starsiho vlc)
Sedrik 06. června 2018, 11:55
Docela bych i koukal....
Sedrik 06. června 2018, 11:53
Ahoj,
nemáte někdo tip na to, kde sledovat Le Mans 2018? Nemám Eurosport (tam to dávali) a předloni jsem to sledoval přes nějaký odkaz polopirátsky na internetu ale už jej nemůžu najít...
Oficiální LeMans rádio a video znám, ale tam byl jen on-board.