načítám data...

Téma Lada Vaz 2101

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Chosé 29. dubna 2017, 15:53
Počkat, počkat, ty blatníky tam jsou přivařené? :D Na to nejsem zvyklý, dobrý.
BigBang 29. dubna 2017, 14:54
tak to je solidní sochařina...
autickar 10. dubna 2017, 19:09
Nedy: Plechy se sehnat dají ,dokonce se pořád vyrábějí. Nevýhoda těhle nových je že se hold hůře pasují . Jediné s čím jsem měl zatím problém sehnat byl byl zadní příčník v kufru. Ten jsem musel kupovat přes net na jednom ukrajínském shopu :)
Buky 06. dubna 2017, 19:42
Rád bych od prezentoval nějaké aktuální informace. Věci se mají takhle že po neuprosném boji s pasováním předních blatníků,se podařilo je přivařit. Spodek auta jsme ošetřili . Nyní se soustředíme na zahlazení důlku na karoserii které vznikly díky kroupám před 10ti lety. Potom bude následovat renovace náprav ,lak a skládaní do kupy .
Buky 06. dubna 2017, 19:30
Joe95: díky moc ,ať se daří při testaci ! :
Joe95 19. března 2017, 20:23
Moc pěkná práce :) taky jsme s kamarádem jednoho spravili a ted nas už snad čeka jen vetaránská testace :)


Tento příspěvek byl 19.03.2017 v 20:24 upravován.
Buky 08. ledna 2017, 11:23
Wanix: Díky moc ! :)
Wanix 07. ledna 2017, 11:10
krásná práce, klobouk dolů!
Buky 05. ledna 2017, 15:42
Nedy: Plechy se na to dají sehnat pořád a dokonce se aji neustálé vyrábí . U těch nových plechů je akorát problém je kolikrát dopasovat a je to u toho pasovaní potom spousta sprostých slov ... Největší problém jsem měl se sehnaní příčníku vzadu v kufru ,ten jsem si musel nechat posílat až z Ukrajiny ...
M P 04. ledna 2017, 15:35
zimbic: no dyt, jako myslim ze zadni quarterpanel musi sedet, minimalne ten zaklad
zimbic 04. ledna 2017, 15:33
Matěj Podhorský: VAZ 2101 se dělal do 1983, ty asi myslíš VAZ 2104, 2105 a 2107 u nich se některé modely dělali až do 2012. Ale jestli sedí nějaké plechy na starší modely to opravdu netuším...
PeterLuk 04. ledna 2017, 15:29
Že sa s týmto krámom chce niekomu hrať :D Ale vždy som vravel, že Žigulík môže s trochou starostlivosti vyzerať, a snáď aj jazdiť celkom fajn. Tu jej asi trocha nebude, ale o to viac som zvedavý na výsledok. ;)
M P 04. ledna 2017, 13:48
Teoreticky asi jo, dyt se to prestalo vyrabet prakticky pred par lety, ne?
Nedy 04. ledna 2017, 11:30
To vypadá na stavbu celého auta znovu... Na to se dají sehnat nový plechy?
Buky 03. ledna 2017, 12:52
Zdravím všechny milovníky benzínu a nebo nafty . Chtěl vás všechny seznámit s prací která je u nás vykonávaná na našem Žigulíku .K dotyčnému modelu . Jedná se o model z roku 1972 . Tento model koupil můj otec v roce 1982 . Byl z bazaru a dalo by se spíš nazvat že než auto tak šrotem . Motor zadřený na klikovce a karoserie ,její díravost by se dala přirovnat k sýru ementál . Dokonce rez si dala tak záležet že díky prorezivělému A sloupku bylo na jedné straně drženo díky přednímu sklu . No po nocích byl mojím otcem dán do kupy a sloužil až do roku 2013 kdy jsme ho odstavili kvůli velkému množství aut ,které u nás v rodině vlastníme .No přišel rok 2016 a s tím aji myšlenky že je škoda aby Žigul tak stál ,když nám všem udělal takovou službu po tolik let a tak jsem rozhodl že ho za pomocí bratra a otce dáme znova do kupy.Bohužel čas se na něm dosti podepsal ... . Jak práce probíhají můžete vidět na fotkách :)
Buky 03. ledna 2017, 12:28
Zdravím všechny milovníky benzínu a nebo nafty . Chtěl vás všechny seznámit s prací která je u nás vykonávaná na našem Žigulíku .K dotyčnému modelu . Jedná se o model z roku 1972 . Tento model koupil můj otec v roce 1982 . Byl z bazaru a dalo by se spíš nazvat že než auto tak šrotem . Motor zadřený na klikovce a karoserie ,její díravost by se dala přirovnat k sýru ementál . Dokonce rez si dala tak záležet že díky prorezivělému A sloupku bylo na jedné straně drženo díky přednímu sklu . No po nocích byl mojím otcem dán do kupy a sloužil až do roku 2013 kdy jsme ho odstavili kvůli velkému množství aut ,které u nás v rodině vlastníme .No přišel rok 2016 a s tím aji myšlenky že je škoda aby Žigul tak stál ,když nám všem udělal takovou službu po tolik let a tak jsem rozhodl že ho za pomocí bratra a otce dáme znova do kupy.Bohužel čas se na něm dosti podepsal ... . Jak práce probíhají můžete vidět na fotkách :)