načítám data...

Téma Kvalitné autorádio

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Tomas112 26. listopadu 2021, 13:14
Ahoj, já jsem vždy kupoval techniku přes takové ty klasické "profláklé" eshopy, kterým jsem věřil, ale bohužel se zatím opravdu vždy zklamal. Nedávno mě pěkně nasral tenhle eshop: 2din.cz
Jsou to fakt čuráci co si neumí zaplatit normální reklamu.

Tento příspěvek byl 26.11.2021 v 17:29 upravován.
H_F 30. května 2018, 18:15
PeterLuk: ahoj
pokud pases hlavne po zvukove kvalite, tak doporucuji pioneer 88RS
da se koupit kolem 4 tisic, ma fakt super vybavu nahrazujici zvukovy procesor
na trhu je dnes jedine zvukove podobne rádio pio99rs, stojici kolem 25tisic
z levnejsich lze doporucit alpine 9813R, ale to nema ani aux
nebo vysoky rady clarionu hrajou top
do staryho mercedesu by mohlo bejt pekny nejaky stary nakamichi
kdyztak mi napis do posty
GanGreen 24. května 2018, 21:57
ten je fakt marnej, napíše dvakrát a vždy tam dá odkaz na stejnej obchod :D :D :D
johan 21. května 2018, 14:40
top01: trapna reklama. zabanovat.
Nezn.uživatel 21. května 2018, 14:33
Abych řekl pravdu, tak jsem vždy věřil klasickým prodejcům elektroniky, jako alza, czc atd. Ale začali se objevovat i takové obchody, které se specializují na různé úzce zaměřené kategorie. Krásným příkladem je tento obchod:smazano-reklama a právě v oblasti autorádií a také odhlučnění se tato firma docela dost dobře zvedla

Tento příspěvek byl 02.01.2019 v 16:05 upravován.
PeterLuk 11. května 2018, 21:49
To by stálo za to skúsiť. Ale každopádne by som ho rád vymenil, kedže je to jednoduchšie a lacnejšie prehrávať si hudbu z mobilu, ako si stále kupovať CD-čka (hoc ja mám rád aj tie, ale mimo auto ich nevyužijem).
sheogh 30. dubna 2018, 15:48
PeterLuk: Co treba opravit to puvodni? beztak bude jen nanos bordelu v mechanice :-)
DavHajny 30. dubna 2018, 12:25
Já jsem risknul autorádio z aliexpresu a muism rict, ze super.
Bál jsem se, že mi bude blbnout připojení atd. viz. http://www.tonystore.cz/Autoradia-made-in-China
ale všechno dobry. Je dobrý si to zjistit atd..viz clanek.
Ale za ty prachy skvely :D
Woyta 14. dubna 2018, 02:18
Ja bral zakladni Blaupunkt (Sydney 220?)bez mechaniky a taky spokojenost. USB, BT, SD karta, aux slusnej zvuk. Co chtit vic? Jo maji i modely s mechanikou.
ToMyx 18. ledna 2018, 15:39
beastar: Přesně tohle jsem také pořídil do starý herky a nestačil jsem se divit jak pěkně hraje oproti původnímu. Stačí zasunout mini usb flash disc a hudby je něurekom, ale to je stejné jako u jiných:-)
beastar 17. ledna 2018, 17:00
Do Mercedesu říkáš? Bylo by celkem dobré napsat, co je to za typ auta. Ono totiž (nevím jestli to víš) může být s výměnou rádia u starších Mercedesů docela problém. Jestli tam je teda pořád originální a někdo už to kdysi neřešil. Bývá tam jinak kabeláž a jinak řešené připojení (debilně) Často se stane, že tam dáš aftermarket a on prostě nehraje. Svítí, bliká, ale nehraje. Prostě ho to auto nezná a nenechá ho fungovat. Týká se to W210,W163 a všech generačních souputníků.

V W164 a 3 sem měl tohle https://www.ahifi.cz/autoradio-s-usb-pioneer-deh-x3800ui.html#tab-description. Žádná hitparáda, ale nerušilo to hnusným podsvícením a v šedivym interieru těch starejch křápů to vypadalo docela cool. A v neposlední řadě neni to drahý takže když se to za měsíc posere není nutný nadávat a rvát si vlasy. Poslední věc pajonýr je dobrej brand tak to nepůsobí zase až tak pouťově, ale jako že si "znalec" :D
Jakub Pospíšil 17. ledna 2018, 15:51
Ve služební dodávce u bývalého zaměstnavatele bylo nějaké rádio Continental. Mělo docela decentní vzhled a hrálo pěkně. Myslím, že to bylo tohle, ale nejsem si jistý.
https://www.audiocom.cz/znacky/continental/autoradio-continental-cd7416u-or-12v-6489cz
Líbí se mi ale, že nemá celé čelo z lesklého plastu se spoustou světýlek. Ovládání bylo jednoduché, asi bych mu neměl co vytknout. Akorát je teda v porovnání s konkurencí docela drahé.

Teď koukám, že je to asi 12V verze rádia pro kamiony s podporou všech pásem rádia a tak, takže to ospravedlňuje tu cenu, ale zároveň to je asi něco jiného, než hledáš.

Tento příspěvek byl 17.01.2018 v 15:57 upravován.
PeterLuk 17. ledna 2018, 15:11
Díky za odporúčanie, pozriem sa nato.

Neviem či používajú autorádio iní, ja áno. :D Priehradku plnú CD-čiek som už dlho nevidel, ale mne to vyhovuje.
František Čáslavský 17. ledna 2018, 13:35
Matěj Podhorský: To je kvůli telefonování, neasi :)
M P 17. ledna 2018, 09:34
Autorádia? To se dneska ještě používá? Mi přijde, že vídám spíš lidi jezdit s bílýma sluchátkama v uších :D
Goldies 17. ledna 2018, 08:18
PeterLuk: mám jeho brášku bez mechaniky (v dobe Spotify mi mechanika prisla zbytecna) a naprosta spokojenost. HF funguje paradne i pri strese dole :-) co vic si prat! https://www.ahifi.cz/autoradio-kenwood-kdc-bt53u.html
PeterLuk 17. ledna 2018, 00:30
Zatiaľ ma zaujalo toto:
https://www.alza.sk/hobby/blaupunkt-augsburg-170-bt-d5151752.htm
https://www.alza.sk/hobby/blaupunkt-cardiff-170-bt-d5151748.htm

Ináč som prekvapený, aké drahé sú originálne autorádiá na Bazoši a Ebayi. Pravda, Mercedes, ale predsa. :D
PeterLuk 17. ledna 2018, 00:21
Zdravím.

Autorádio v 17 ročnom Mercedese štrajkuje pri prehrávaní CD, dlho ich načíta, niekedy radšej vôbec a rovno zahlási error, hudba dakedy začína od prostriedku, neoriginálne CD neprehrá vôbec a podobne a čo som čítal, nie je to pri týchto starších rádiách ojedinelé, takže rozmýšlam, že by som rádio vymenil.

Akurát je problém v tom, že nechcem dávať za rádio viac než stojí samotné auto, ale pritom všetky aftermarket rádiá za rozumnú cenu, čo som pozeral vyzerajú akoby ich navrhoval nejaký poľský či čínsky kolotočár, svietia všetkými možnými farbami, svojim dizajnom vôbec nezodpovedajú cene a úplne rozbijú svojim dizajnom akýkoľvek interiér. :D

Nemám žiadne zvláštne požiadavky, nižšia cena by bola fajn (konkrétne nešpecifikujem, keďže budem rád, ak vôbec niečo zoženiem), značka mi je jedno, malo by ísť o klasické úzke 1-din rádio s (spoľahlivou) CD mechanikou, konektor na USB, Aux-in či Bluetooth by som ocenil, ale nie sú podmienkou. Ale hlavne by malo dajak vyzerať a dizajnovo odpovedať cene viac než 20 eur, čo žial väčšina rádií čo som našiel nezodpovedá.

Rozmýšlal som aj nad náhradou nejakým novším autorádiom Mercedes, ak by sa mi nejaké podarilo zohnať, ale nemám s tým vôbec skúsenosti a či by sa problém neopakoval (ale asi by sa nemal).

Riešili ste niekto podobný problém, alebo viete poradiť s výberom?