načítám data...

Téma Kubajzovo nekonečné dilema.

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Nedy 26. ledna 2018, 18:49
Ad pojištění. Pokud mi pošleš údaje, můžu Ti nechat udělat kalkulace. Nicméně je tu jedna taková věc. Už na začátku jsi říkal, že chceš auto upravovat. Ber v potaz, že ač sice v autě máš víc peněz, tak pojišťovna hradí cenu sériovky. Nebo hůř, pokud úpravy jsou "nedovolené", tak nemusí plnit vůbec. Proto jsem měl původní kabriolet pojištění (komplet série) a aktuální kompresorovou věc na stavitelným podvozku a s jinými "vychytávkami" nemám...
František Čáslavský 26. ledna 2018, 14:41
Nemáme. Nevíme o nikom, kdo by to udělal za nekrvácející peníze.
Jakub Pospíšil 26. ledna 2018, 12:20
Beny: Koukal jsem na ní. Ty kola jsou teda pouťovky, ale třeba by je odkoupil nějaký ricer. Já bych určitě časem chtěl takové ty nejklasičtější, viz níže. Jinak ještě jeden hloupý dotaz - máte na těhle starších, ale zajímavých autech havarijní pojištění? Já bych o něm asi docela přemýšlel, jeden nikdy neví.

Tento příspěvek byl 26.01.2018 v 12:24 upravován.
František Čáslavský 26. ledna 2018, 12:13
Nechcete jít s těma miatama už do... ? :-)

Tak dobře pořiď, kdyby tě zajímal Hardtop, tak příčtí týden budu v Prase...
Beny 26. ledna 2018, 11:52
Na tuhle jsi nekoukal?

https://auto.bazos.cz/inzerat/82898074/Mazda-MX5-I-1998.php

Možná by stála za pokus, že je bez koroze z principu nevěřím, prodejci rádi tvrdí že ten sežranej práh a lem je jen kosmetika, ale dal bych tomu šanci.
Jakub Pospíšil 26. ledna 2018, 11:04
Pravdu díš, Beny. Já bych bral modrou, bílou, možná i tu červenou, nebo nějakou úplnou šílenost typu žlutá, růžová, nebo tyrkysová.

Mně se teď docela zalíbila tahle: https://www.sportovnivozy.cz/96941-mazda-mx-5-halaskova-1221#zalozkaFoto

Tento příspěvek byl 26.01.2018 v 11:14 upravován.
Beny 26. ledna 2018, 10:48
Nelíbí. :-D Jediný správný barvy NAčka jsou BRG, červená a pak úchylná kanárková žlutá. Možná bílá.
Jakub Pospíšil 26. ledna 2018, 10:08
MiB: No vida, ta je fakt parádní. Jen pořád nevím, zda se mi ta vínová líbí, nebo ne.
marcocz1 26. ledna 2018, 09:17
TheKubajs: Nemáš za co, rád jsem nakazil :D
MiB: Ta vypadá hodně slušně!
MiB 26. ledna 2018, 08:58
https://auto.bazos.cz/inzerat/84634072/MAZDA-MX-5-NA.php byl se někdo podívat na tuhle? Cena včetně hardtopu...
Beny 26. ledna 2018, 05:58
TheKubajs: Tak to tady budeme republika kadeřníků. Ale pořád lepši než golfy v sazometu. :-)
Jakub Pospíšil 25. ledna 2018, 21:49
Tak jo...dneska večer jsem se projel Markovou NA, dokonce jsem si ji zařídil, za čež mu patří neskonalý dík. A...BYLO TO PROSTĚ SUPER. Omlouvám se za ten expresivní caps lock, ale sakra pánové, proč jako neřvete víc nahlas, jak je ta Miata skvělá. Tohle jsem ještě v žádném autě nezažil. To je samý Jibba tohle, Ittai tamto, ale když si to člověk zkusí osobně, tak...jako usmívám se jak blb ještě teď. Tohle auto potřebuju, chci, a blbiny typu dvojka za garáž v tom najednou nehrají žádnou roli.
Jo - a vejdu se tam za volant v pohodě.
Takžééé...kdyby někdo z Vás náhodou věděl o zachovalé MX5 NA dejme tomu kolem toho kila, ale nebudu se bránit ani dražším (do 150k), pokud budou v TOP stavu, tak je do mě valte. Tohle auto musím mít.

Tento příspěvek byl 25.01.2018 v 22:09 upravován.
František Čáslavský 25. ledna 2018, 20:23
TheKubajs: Hele, už dva roky je to moje daily, koroze se nijak zásadně nerozšířila. Je pravda, že před každou zimou jsem strávil nějakej čas obnovou antikorozní ochrany...
TheKubajs: Hardtop poskytuje víc prostoru..
marcocz1 25. ledna 2018, 17:41
Myslím, že většina jich je na vzduchovém podvozku, takže to tak nepoužitelné jak se zdá není, jen je to drahé..a hlavně ty kola jsou sakra velký.
Jakub Pospíšil 25. ledna 2018, 16:34
Uhhh...tak stanced VW jsem si musel vygůglit a to je taky dobrá magořina. To je nejen hnusné, ale i celkem nepoužitelné, ne?
marcocz1 25. ledna 2018, 16:04
to je největší styl. Nutně to chci. :D
Jsem zvědavej, jestli někdy budeme koukat na stanced fauvéčka tak, jako teď na tohle..
Jakub Pospíšil 25. ledna 2018, 15:36
Tak ten právě vůbec. Mě se tyhle volanty jako od pouťových autíček strašně nelíbí. Teda jako - do fiatu 124SC klidně, tam to sedne, ale do aut s plastovými a zakulacenými interiéry to na mě působí jako takové ty "sportovní" volanty, co vozili (společne s chromovanou hlavicí řadičky a barevnýma manžetama na ručce a řadičce) v pozdních devadesátkách tuzingové hvězdy ve felinách a trojkových golfech.
Originální volant tam zkrátka sedne jak prdel na hrnec.
marcocz1 25. ledna 2018, 14:21
Hele a co Momo Prototipo? Ten je taky retro..:)
Jakub Pospíšil 25. ledna 2018, 14:08
No, to mi moc radost neděláš. Mě se právě ten velký čtyrramenný volant docela líbí. Je to takové pěkné retro :)
Skořepinu tam určitě nechci, nebude to primárně závoďák. Snad se tam nějak poskládám. Jsem zvyklý sedět v autě jak na bydýlku, tak snad ty kolena nějak narovnám.
Beny 25. ledna 2018, 14:06
TheKubajs: K vejšce, já mám dokonce přes 190, nad hlavou v pohodě, to mě překvapilo. Co je průser je místo pro kolena - origo volant má 370, hrozný kormidlo. Budu řešit 330 volantem a skořepinou na podlaze, původní úchyty přijdou odvrtat. Pak by to mělo bejt v cajku.