načítám data...

Téma Kubajzovo nekonečné dilema.

Příspěvky mohou psát jen registrovaní uživatelé.
Jakub Pospíšil 12. dubna 2018, 19:48
Já zatím teda nebudu nic říkat, ale...
Nimrod 04. března 2018, 19:05
tak jak to vypadá? :--)
beastar 20. února 2018, 19:39
No a tak mě napadá když to nemusí bejt ta zadokolka. Má to bejt roztomilý a bez střechy a zároveň dost výkonný pro normální vejletění. A zároveň levný na údržbu a málo shnilý. Tak co takhle Ford Streetka 1.6 100 koní. Snadnej servis jednoduchá údržba. Relativně hodně pěkných aut na výběr (ne u nás) a co víc je to prostě naprosto obyčejnej Ford. Samozřejmě v oblasti sportovních výkonů se s Miatou nemůže rovnat, ale o to zase tak nejde ne.
Marek Brunner 15. února 2018, 10:32
TheKubajs: jasně, nadsázka. Myslím, že tě to dost pokouší..:D Hele. Utrpení to je, ale jen kvůli mý lenosti vyměnit Eibachy za stock pružiny, který se mi válí v garáži. A taky tomu, že na origu to je přece jen vysoký jak rolling coal redneck express, viz

Sosák prostě chceš, přiznej si to. Nechceš být dědek v červeným nudným kombíku nebo v C70.

P.S.: To není vůbec špatnej nápad. Ještě to ale chce vyměnit motor za T5-R a hodit do plynu.
Jakub Pospíšil 12. února 2018, 16:44
Ohledně stříbrné miaty mám update. S německou strohostí jak má být.
Jakub Pospíšil 12. února 2018, 11:10
Nějak nechápu německou obsesi cpát na většinu pěkných zachovalých miat obrovská a hnusná kola...
František Čáslavský 10. února 2018, 18:42
Věř mi, nabytí těchto znalostí mi zabralo spoustu času, které jsem mohl věnovat užitečným věcem. :D
krab 08. února 2018, 13:46
No, je dost orezlá. Asi se už lepší shánějí blbě. Já měl stejnou , stejně starou ale stříbrnou a ta byla po fakt výborný renovaci karoserie a celolaku bez chybičky a za kilo nebo kilo deset jsem platil, už nevím přesně. Po 2 letech jsem prodával za podobné peníze a nový majitel teda byl nadšený.

Tahle BRG je dost orezlá , ještě hledej .... anebo ukecávej cenu , ty repráky to má šílený i ty neorigo kola , potrhaná sedačka , je na tom dost práce z mýho pohledu.

Moje vypadala takto: ( pak jsem musel dát SPZ normálně doprostřed - to si dal původní majitel a na STK mě s tím vyhodili )
Jakub Pospíšil 26. ledna 2018, 12:20
Beny: Koukal jsem na ní. Ty kola jsou teda pouťovky, ale třeba by je odkoupil nějaký ricer. Já bych určitě časem chtěl takové ty nejklasičtější, viz níže. Jinak ještě jeden hloupý dotaz - máte na těhle starších, ale zajímavých autech havarijní pojištění? Já bych o něm asi docela přemýšlel, jeden nikdy neví.

Tento příspěvek byl 26.01.2018 v 12:24 upravován.
Jakub Pospíšil 25. ledna 2018, 15:36
Tak ten právě vůbec. Mě se tyhle volanty jako od pouťových autíček strašně nelíbí. Teda jako - do fiatu 124SC klidně, tam to sedne, ale do aut s plastovými a zakulacenými interiéry to na mě působí jako takové ty "sportovní" volanty, co vozili (společne s chromovanou hlavicí řadičky a barevnýma manžetama na ručce a řadičce) v pozdních devadesátkách tuzingové hvězdy ve felinách a trojkových golfech.
Originální volant tam zkrátka sedne jak prdel na hrnec.